Loveseat American Eagle Mason: Jak nainstalovat nohy

Chybějící nebo neustále padající noha sedátka může způsobit nerovnováhu nebo otřesy vašeho sedátka. Ne všechny nohy sedátka jsou stejné a ne všechny nohy sedátka jsou připevněny stejným způsobem. Tento článek bude hovořit o American Eagle Mason Loveseat, jak nainstalovat nohy.

Podle Table Legs mají některé nohy pohovky závěsné šrouby, které se zašroubují do T-matic vložených do pohovky. Vytváří velmi robustní spojení, které je oblíbené u mnoha profesionálů. Jiní používají k připojení horních desek k pohovce šrouby do dřeva.

K dispozici jsou také šroubovací nohy gauče, které jsou přišroubovány přímo k rámu pohovky. Nohu můžete ke své pohovce znovu připevnit jakýmkoliv způsobem, jak byla původně připevněna. Různé typy pohovek budou vyžadovat různý hardware a způsoby připevnění nohou.

Jaký je rozdíl mezi sedací soupravou a pohovkou?

Ten krásný pocit na konci náročného dne, kdy se jen posadíte a odpočinete si na své oblíbené židli. Takže, kde raději sedíte? Jste gaučový povaleč nebo snob?

Pokud jde o zdobení domova, máte spoustu možností. Nejprve musíte vybrat rozpočet, poté styl a nakonec nábytek, který se bude hodit do vaší oblasti. Majitelé domů se často potýkají s rozhodnutím, zda zvolit standardní pohovku nebo pohovku.

Obě možnosti poskytují pohodlné místo k odpočinku. Tyto dva kusy nábytku však odlišuje několik důležitých rozdílů. Ne všechny nohy sedátka/pohovky jsou stejné a ne všechny nohy sedátka/pohovky jsou připevněny stejným způsobem.

Jediným mechanickým rozdílem například mezi pohovkou a loveseat je velikost. Pohovka pro lásku a dvoumístná pohovka jsou variantami sezení pro dvě osoby, i když mají rozdílnou velikost. Nejjednodušší způsob, jak si mezi nimi vybrat, je změřit prostor a vybrat si velikost, která vám vyhovuje.

American Eagle Mason Loveseat Jak nainstalovat nohy

Přímé připevnění a připevnění desky jsou dvě nejběžnější formy připevnění nohou gauče. Nohy lze přišroubovat přímo ke spodní části pohovky pomocí přímého spojení. Tím se eliminuje potřeba dalšího hardwaru nebo desek.

Při použití nástavce na desku musí být nohy nejprve připevněny ke kovové nebo dřevěné desce. Poté musí být kombinace nohou a talíře připevněna ke dnu pohovky. Nyní pojďme k American Eagle Mason Loveseat Jak nainstalovat nohy.

Prozkoumejte své loveseat

Zjistěte, jaký typ uchycení nohou máte. Prozkoumejte spodní část rámu loveseat American Eagle Mason tak, že jej otočíte. Rozhodněte se, jak budou vaše nohy loveseat připevněny.

Nainstalujte nohu loveseat

Pokud má dřevěný rám horní desku nebo T-matici, přišroubujte nohu loveseat American Eagle Mason ke spodní části loveseat. Pokud chybí T-matice nebo horní deska, vyměňte ji.

Nohu pohovky si vezměte s sebou, abyste se ujistili, že šroub závěsu pasuje na T-matici. Pokud nemáte horní desku, kupte si takovou, která se hodí ke spodní části rámu vaší loveseat. Stejně jako závěsný šroub na noze vašeho loveseat.

Matice je trvale umístěna uprostřed horní desky. Poskytuje místo pro připojení nohy pomocí závěsného šroubu. Pokračujme s přílohou.

Připojte T-matici k rámu pomocí T-matice

Kovovými hroty směrem k rámu umístěte T-matici proti rámu sedačky. Zajistěte, aby nová T-matice zapadla do otvoru v rámu sedačky, který zůstal. Zatlučte T-matici do rámu pomocí kladiva.

Pokud vaše pohovka nebyla dodána s horní deskou, pomocí šroubů do dřeva připojte k rámu novou. Poté by měl být připevněn šroub závěsu. Zašroubujte šroub závěsu z nohy pohovky do nové T-matice nebo horní desky.

Výměna šroubu závěsu

Pokud šroub závěsu nezůstane připevněný k noze sedátka nebo chybí, vyměňte jej. To znamená přidání horní desky nebo T-matice, která pasuje na nový závěsný šroub. Poté jej zašroubujte do nohy loveseat pomocí trochu většího závěsného šroubu.

Spojte závěsný šroub s běžnou šestihrannou maticí.

Na stranu šroubu závěsu, který se šroubuje do T-šroubu nebo horní desky, našroubujte standardní matici se šestihrannou hlavou. Připevněte matici ke šroubu a utáhněte ji. Když utahujete šroub do nohy sedačky, matice zakrývá závity šroubu.

K T-matici nebo horní desce připojte nový šroub závěsu. Šestihranná matice na šroubu závěsu musí být odstraněna. Nový šroub závěsu pro nohu loveseat by měl být zašroubován do nové T-matice nebo horní desky.

Zajistěte nohy sedačky.

K zajištění nohy se používají šrouby do dřeva. Ujistěte se, že jsou šrouby nohy a rámu sedačky American Eagle Mason zarovnané. Otvory pro šrouby v noze sedátka by měly odpovídat otvorům pro šrouby v rámu pohovky.

Šrouby v rámu by měly být utaženy.

Původní vruty do dřeva by měly být zašroubovány do nohy. Aby noha zůstala na místě, utáhněte šrouby v rámu sedačky pomocí šroubováku. V případě potřeby vyměňte původní šrouby.

Pokud původní šrouby do dřeva již nepřipevňují nohy, protože jsou odstraněny původní otvory rámu, vyměňte je. Při šroubování šroubů do sedáka použijte o něco delší a silnější šrouby do dřeva. To proto, aby závity šroubů mohly sevřít neporušené okraje původního otvoru v rámu.

Závěr

Instalace nohou pro vaše loveseat může být matoucí. Každý nemá návod na všechno. Nahoře jsou kroky na American Eagle Mason Loveseat, jak nainstalovat nohy.