Který prostorový ohřívač je energeticky nejúčinnější? 6 nejlepších možností!

Který prostorový ohřívač je energeticky nejúčinnější? Zde je seznam, který můžete zahrnout do svého výběru, jako je Dr. Infrared Heater DR968, Lasko Designer 6435, Mr. Heater Buddy, Honeywell HCE200W, DeLonghi HMP1500 Mica Panel a Vornado AVH2. Mohou být vaším nejlepším přítelem pro přidání dodatečného tepla doma.

Určitě vám energeticky účinné ohřívače mohou pomoci ušetřit trochu peněz na účtu za elektřinu. Nejsou zrovna náhradou ústředního topení, ale i tak zkracují dobu provozu pece.

Ale buďte připraveni, protože ohřívač je spojen s náklady na energii. Něco jako energeticky účinný ohřívač prostoru může maximalizovat vaše peníze a potenciál úspor. Podívejte se tedy blíže na níže uvedená energeticky účinná topidla, abyste ušetřili peníze a udrželi se v teple.

Která prostorová topidla jsou energeticky nejúčinnější?

Níže jsou uvedeny seznamy energeticky účinných ohřívačů, které si můžete vybrat:

#1. Pane kamaráde topič

Tento prostorový ohřívač na propanový pohon je dodáván se středně silným štítkem, který oceníte, protože je přenosný s pohodlnou a lehkou rukojetí a odolným vnějškem, který odolá jakémukoli prvku. Má vzrušující vlastnosti, díky kterým je funkční jak uvnitř, tak venku. Zařízení se může deaktivovat, čímž se zabrání bezpečnostním rizikům, když se převrhne nebo začne jet na málo paliva, protože to omezuje pokrytí na malé prostory na 350 stop. Ale pak to není typ ohřívače, který vyhřívá celou místnost. Propan je však ve srovnání s elektrickým typem dražší.

#2. Infrazářič Dr. DR968

Tato jednotka využívá infračervené teplo, čímž maximalizuje teplo a účinnost uvnitř domu. Oblečení a pokožka absorbují infračervené teplo. Ve skutečnosti se velmi liší od tepla, které přináší teplo do vzduchu. Očekáváte, že v jednotce získáte obrovský dosah jednoho tisíce čtverečních stop, protože to nějak stačí na pokrytí jakékoli místnosti doma. Funguje tiše, neruší prostředí a navíc je nastavitelný od 50 do 86 stupňů. Ještě důležitější je, že obsahuje funkci automatického vypnutí. Stroj se deaktivuje po dosažení 12 hodin, aniž by plýtval energií a nečelil přehřátí.

#3. Honeywell HCE200W

Tento prostorový ohřívač je cenově dostupný a jako volitelný doplněk velmi malý, protože je pozoruhodný jako kompaktní jednotka se 2 nastavitelnými nastaveními tepla a bezpečnostními prvky. Vypne se okamžitě poté, co se UberHeat přehřeje nebo převrhne. Přesto se zahřívá jen několik stop, takže se hodí na noční stolek nebo stůl. Pomohlo by, kdybyste se posadili vedle něj a užívali si jeho výhod. Problém je v tom, že se rychle vaří kvůli úrovni blízkosti, což vyžaduje, abyste si častěji pohrávali s jeho ovládacími prvky.

#4. DeLonghi HMP1500 Mica

Tuto elegantní, kompaktní a přenosnou jednotku lze snadno nainstalovat na zeď. Má hezčí funkci z kosmetických a bezpečnostních důvodů. Nikdy není potřeba žádný objemný ohřívač, který by rušil proudění v místnosti, a nebudete se starat o domácí mazlíčky nebo děti, kteří se dostanou do kontaktu s horkým povrchem. Je vybaven bezpečnostním vypínáním, které se okamžitě vypne, když se zařízení začne přehřívat, čímž se zabrání závažným problémům. Přesto toto zařízení není tak tiché, jako tvrzení připisovaná DeLonghimu. Když však stroj běží, uslyšíte. Má tendenci se přehřívat častěji, než by bezpečnostní spínač znamenal, že kvůli němu nemůže nastat nic vážného. Ohřívač se bude pravidelně vypínat, což ovlivňuje účel, proč jej musíte mít. Myslím, že je užitečné přečíst si o tom, proč se můj přenosný ohřívač nezapne.

#5. Vornado AVH2

Tento malý ohřívač prostoru s ventilátorem se vyznačuje působivým konceptem, zatímco jeho design lze automaticky přizpůsobit teplotě v místnosti. Má 2 různá nastavení a zároveň slibuje vynikající dotyk; nicméně přichází s velmi pěknými funkcemi.

#6. Lasko Designer 6435

Lasko Designer 6435 také odpovídá, který ohřívač prostoru je energeticky nejúčinnější, protože je vhodný pro vaše peníze, protože se osvědčil jako účinný a cenově dostupný. Vyznačuje se také designem ospravedlňujícím designovou sérii. Tento ohřívač vypadá ideálně ve vaší domácnosti díky svým 3 teplotním nastavením, včetně dálkového ovládání. Můžete tedy provádět úpravy přímo v místnosti podle potřeby, ale existují problémy, na které musíte být obzvláště opatrní, protože toto zařízení je poměrně citlivé, pokud jde o vlhkost. Tento prostorový ohřívač Lasko je působivý svou velmi rozumnou cenou.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, který ohřívač prostoru je energeticky nejúčinnější. Zbývá mnoho možností, které vám usnadní snahu o tu nejvhodnější. Je nejvyšší čas rozhodnout se po zhlédnutí šesti působivých produktů na trhu nebo se spokojit pouze s jedinou možností. Ušetřete peníze a získejte teplo s těmi nejlepšími. Vždy se najde jeden vhodný podle vašich představ, který je navíc energeticky účinný. Nakonec to bude vždy vaše výzva.

Nyní můžete uplatnit své znalosti v nákupním procesu a najít něco, co vás nadchne a s čím budete nejvíce spokojeni. Sdílejte tedy tento užitečný článek jako nejlepší a energeticky nejúčinnější řešení vytápění, které je třeba zvážit pro získání potřebného tepla. Přečtěte si související články; vědět, kam umístit ohřívač prostoru a jak ho chránit proti přepětí. Děkuji za přečtení a zůstaňte na místě!