Který ohřívač vody je lepší Rheem nebo Bradford White? 3 úžasné vlastnosti!

Hledáte, který ohřívač vody je lepší Rheem nebo Bradford White? Rheem i Bradford White jsou známí výrobou vysoce kvalitních ohřívačů vody s dlouhou životností. Ohřívače vody Bradford White jsou dražší než Rheem, protože je lze získat pouze u autorizovaného prodejce.

Kvůli jejich zkušenostem klientů volí instalatéři Bradford White versus Rheem. Vzhledem k tomu, že jsou dostupné u všech velkoobchodů, ohřívače vody Rheem je obecně jednodušší získat a jsou ekonomičtější.

Ohřívač vody je potřeba i náklad ve vašem domě a rodině. Před provedením jakékoli investice je obvykle dobré si společnost prozkoumat. Přátelé, je toho mnohem víc, co se můžete naučit, takže pokud vás to zajímá a chcete se dozvědět více, pokračujte ve čtení tohoto článku na konci. Pojďme se hluboce podívat na to, který ohřívač je lepší, Rheem nebo Bradford bílý.

.

Který ohřívač vody je nejlepší, Rheem nebo Bradford White?

Již téměř století Rheem skutečně vyrábí produkty. Je to také největší výrobce ohřívačů vody v Severní Americe. Pro srovnání, Bradford White je 135 let stará americká společnost na ohřev vody. Jak jsou tedy ohřívače vody Rheem ve srovnání s Bradford White příznivé? Chcete-li se dozvědět více, poznamenejte si níže uvedené podrobnosti. Zde je seznam několika faktorů, které vám ukážou, který ohřívač vody je lepší Rheem nebo Bradford White:

#1. Ceny

Protože Bradford white je dostupný pouze u autorizovaného licencovaného prodejce, jsou tyto ohřívače mnohem dražší než Rheem. Ohřívače vody Rheem můžete snadno zakoupit ve velkoobchodech za velmi nízkou cenu. Náklady na ohřívač vody se velmi liší. Ohřívač vody může stát sám o sobě 400 až 3000 dolarů. Výběr ohřívače vody Bradford White bude dražší než jeho samotná instalace. Nicméně, odborník vám může pomoci při zjištění správné velikosti ohřívače vody, který je ideální pro potřeby vašeho domova, protože má dovednosti a nástroje pro správnou instalaci jakéhokoli plynového, vodovodního a elektrického připojení. Budou se také dobře orientovat v místních zákonech.

Pokud se chystáte vybrat ohřívač vody Rheem a chcete provést instalaci osobně, zvažte, že věci jsou složitější než jen výměna zastaralého ohřívače za nový. Ohřívače vody generují velký tlak, který se může časem vytvořit, pokud není uvolněn nebo s ním není správně zacházeno. Tato akumulace tlaku má potenciál přeměnit ohřívač vody na ničivou a katastrofickou střelu. Budete také muset vědět, jak se připojit, protože budete mít co do činění s elektřinou, propanem a zemním plynem.

#2. Záruky

ohřívače vody od Rheem a Bradford White se dodávají se standardními zárukami. Na bílý ohřívač vody Bradford je poskytována záruka 6 až 10 let. Záruky těchto ohřívačů nejsou amortizovány, na rozdíl od ohřívače vody Rheem. Záruky na ohřívače vody Bradford White jsou platné pouze tehdy, pokud je autorizovaní specialisté správně nainstalují. Využití autorizovaného prodejce má však výhodu v tom, že váš ohřívač vody bude udržovat nebo měnit licencovaný technik. Pokud se na zařízení vztahuje záruka výrobce, reklamaci by také uplatnil. Bradford White patřil k nejlepším společnostem, se kterými chtěli dodavatelé spolupracovat, a přitom se zabývali zárukami, společností, kvalitou oprav a tak dále.

Ohřívače Rheem jsou však k dispozici v různých možnostech pokrytí. U většiny modelů nabízejí ohřívače vody Rheem základní 6 až 10letou záruku spolu s nákupem pojistného plánu. Záruky ohřívačů Raheem jsou však amortizovány. Bez ohledu na to, zda si vyberete Rheem nebo Bradford White, nezapomeňte vyplnit záruční formulář pro ohřívač vody, aby záruka mohla začít okamžitě. Rheem i Bradford White usnadňují registraci ohřívače vody a kontrolu, zda se na něj vztahuje záruka. Za tímto účelem přidejte číslo modelu z výrobního štítku na příslušné webové stránce.

#3. Efektivnost

Ohřívače vody jsou z hlediska účinnosti stále důležitější. Tímto způsobem se sníží spotřeba energie a sníží se náklady na energie. Fantastická věc je, že obě společnosti vyrábějí ohřívače vody, které jsou velmi energeticky účinné. Na druhou stranu, Bradford White stojí nejvýše a zároveň dává výhodu. Bradford White Total Performance System pomáhá udržovat teplo po delší dobu, čímž zvyšuje celkovou energetickou účinnost jednotky. Pomáhá také zařízení žít déle a fungovat efektivněji tím, že snižuje vytváření sentimentu.

Rheem také nabízí produkty pro úsporu energie, jako jsou hybridní a solární verze. Různé vlastnosti hybridního modelu významně přispívají ke snížení spotřeby energie. Oba ohřívače jsou účinné, ale Rheem má výhodu v technickém pokroku. Na druhou stranu, Bradford White je mnohem efektivnější z těchto dvou, kdykoli jde o to, jak věci udělat. Rozdíl je však malý, protože obě společnosti nabízejí velmi efektivní verze v různých nastaveních. Můžete si také přečíst o instalaci ohřívačů vody.

It’s A Wrap!

Doufáme, že čtení tohoto článku je pro vás jen zábavou a po jeho přečtení lépe pochopíte, který ohřívač vody je lepší Rheem nebo Bradford White. Záruka, účinnost a cena těchto ohřívačů vám pomohou určit, který z nich je nejlepší. Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, jak zapnout ohřívač vody a jak vypnout ohřívač vody. Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi!