Která strana nafouklé matrace stoupá: Průvodce instalací

Vědět, na kterou stranu Puffy matrace jde nahoru, je poměrně jednoduché, protože se nejedná o oboustrannou postel. Při nastavování matrace však můžete najít některá znamení, která je třeba zkontrolovat. Tento článek bude také hovořit o nejlepším způsobu, jak si vytvořit postel pro vaše pohodlí a její dlouhou životnost.

Také by vás mohl zajímat samostatný návod, jak nastavit Puffy matraci. Napsali jsme úplného průvodce, který vám pomůže správně rozbalit matraci Puffy. Rychle si přečtěte další informace k tomuto článku.

Která strana nafouklé matrace stoupá na postel?

Matrace Puffy je jednostranná, takže by mělo být snadné vědět, že máte správnou stranu nahoru, pokud je název značky na konci postele čitelný. Stejně tak na straně na patě matrace je logo Puffy a budete vědět, že jste matraci umístili správně na rám, pokud písmena nejsou otočena dolů. Dalším způsobem je zkontrolovat potah, protože základna Puffy matrace drží materiál na svém místě.

Chcete také vědět, jak udržet matraci Puffy na základně? Získání správné podpory je zásadní, protože Puffy již navrhl, aby jejich matrace byla stabilní. Pokud má tedy stále tendenci klouzat, měli byste použít správnou velikost a nepoškozený základ, rám nebo základnu.

Jak položíte prostěradlo na nafouklou matraci?

 • Zkontrolujte orientaci Puffy matrace tak, aby správná strana směřovala nahoru
 • Pokud vkládáte podložku nebo přikrývku, položte ji na nafukovací matraci a zkontrolujte, zda jsou všechny strany zarovnány
 • Roztáhněte prostěradlo správné velikosti nebo použijte nafukovací bambusové prostěradlo
 • Zatáhněte odpovídajícím způsobem za všechny rohy, abyste se ujistili, že list není uvolněný
 • Proveďte potřebné úpravy materiálu tím, že jej zasunete pod postel
 • Lze převrátit nadýchanou matraci?

  Puffy matrace není otočná, protože má speciální základnu a spací stranu. Rovněž nemusíte dělat převrácení součástí vaší údržby, aby se vyrovnalo opotřebení postele. Puffy však uvádí, že můžete matraci otáčet, ale prodloužení její životnosti stále není povinné.

  Pokud chcete postel, kterou můžete převrátit, zkontrolovali jsme nejlepší oboustranné matrace na trhu. Výrobci je navrhují tak, aby byly kompatibilní s překlápěním, protože obě strany jsou použitelné na spaní. Některé z nich mají dokonce pevnou a měkkou stránku, aby jim spáč mohl vybrat ideální pevnost.

  Jak dlouho musíte čekat na spaní na nadýchané matraci?

  Vědět, jak dlouho trvá roztažení Puffy matrace, vás potěší, protože je to jen na několik hodin. Značka doporučuje minimálně dvě hodiny, aby se paměťová pěna úspěšně vrátila do svého skutečného tvaru a pocitu. S Puffy můžete také zacházet jako s jinými postelemi z paměťové pěny a spát na ní po celém dni.

  Čekání, až se paměťová pěna po 24 hodinách dokončí, se bude cítit pohodlněji. Tentokrát bude také odplyňován, takže si nevšimnete chemického zápachu. Nicméně použití nového lůžka z paměťové pěny co nejdříve urychlí jeho vloupání a poskytne vám slibovanou konturovací podporu z materiálu.

  Která strana matrace směřuje nahoru?

  Je snadné identifikovat stranu matrace, která by měla směřovat nahoru, protože většina značek má na jednom konci logo. Zkontrolujte, zda je jeho orientace svislá, aby bylo slovo čitelné a nepřevrácené. Můžete si také přečíst o vlastnostech matrace, kterou jste si koupili, protože může být otočná, kde můžete spát na obou stranách.

  Co když na žádné straně matrace není žádný štítek? Jednostranné matrace mají znatelný rozdíl v horním a dolním potahu. První z nich se obvykle cítí plusher nebo má vzor, ​​zatímco dno je hladké a pevnější, protože je základnou postele.

  Záleží na tom, jakým způsobem je vaše matrace?

  Je důležité správně nastavit matraci, abyste co nejlépe slíbili její podporu a pohodlí. Pamatujte, že jedna strana je navržena tak, aby udržovala vaši páteř neutrální a uvolňovala tlakové body. Navíc použití této pohodlné strany jako spodní části postele může poškodit vaši matraci, protože by se mohla prohnout opotřebením.

  Užitečným tipem je, že většina pěnových matrací je sklopná, ale pokud máte pružinovou matraci, jako je vnitřní pružina nebo hybrid, musíte je udržovat ve správné orientaci. Důvodem je poškození vnitřních částí a zničení struktury matrace. Můžete si také přečíst tuto diskusi o tom, jak dlouho vydrží Puffy matrace, pokud vás zajímá životnost jednostranné postele.

  Závěr

  A to je vše! Chcete -li zrekapitulovat, na kterou stranu Puffy matrace jde nahoru, stačí zkontrolovat štítek na druhém konci. Musíte být schopni to jasně přečíst, abyste věděli, zda jste matraci nainstalovali správně.

  Můžete také zkontrolovat ložní prádlo od Puffy, abyste vylepšili nastavení postele. Zkuste použít matraci a prostěradlo, aby se vaše postel cítila pohodlněji a prodyšněji.