Kolik wattů spotřebuje tlaková myčka? 3 nejlepší důvody, proč používat toto zařízení!

Víte, kolik wattů spotřebuje tlaková myčka? Pokud ještě ne, pak nepropadejte panice. Jsme tu, abychom vám pomohli! Prozkoumali jsme několik typů zařízení a zjistili jsme, že většina tlakových myček spotřebuje zhruba 1500 wattů za hodinu.

Podle vaší lokality a dodavatele elektřiny se přibližné náklady na energii pohybují od zhruba 10 centů do mírně nad 20 centů za kWh elektřiny. To znamená, že tlaková myčka by se měla nabíjet rychlostí přibližně 15 až 30 centů za hodinu, aby fungovala. Samozřejmě se to liší podle systému.

Velký, výkonný stroj by spotřeboval více energie, zatímco malý, lehký systém by spotřeboval nejméně. Pamatujte, že myčku běžně nepoužíváte stovky hodin. Pokud vás tento článek zaujal a chcete se dozvědět více, pokračujte v jeho čtení. Až se budete dále ponořit do tohoto článku, dozvíte se všechna fakta související s tímto tématem!

Spotřebovává elektrická pračka velké množství elektřiny?

Spotřebovaly elektrické tlakové myčky hodně energie? V závislosti na odhadech z předchozí části můžeme usoudit, že jsou energeticky účinné. Elektrické tlakové myčky spotřebují pouze malé množství energie, aby zajistily jejich hladký chod.

Mají masivní tlak 2100 psi, což by bylo nižší než 5100 psi, které mají benzínové nebo naftové modely. Elektrické tlakové myčky nevyžadují k provozu mnoho energie, navzdory tomu, co si lidé myslí. Většina typů emituje psi mezi 1300 a 1400, což je dostačující pro úklid domácnosti. Kromě našich odhadů musíte ověřit rychlost motoru, abyste zjistili, kolik elektřiny elektrické tlakové myčky potřebují. Označení ukazuje příkon vašeho stroje na čerpadle poblíž místa, kde je připojen k primárnímu systému.

Pokud není jmenovitá spotřeba energie tohoto zařízení uvedena v ampérech, bude uvedena ve wattech. Mějte na paměti, že obvyklá domácí energie je 120 voltů. Chcete-li získat skutečnou míru spotřeby energie, vynásobte volty ampéry. Znáte odpověď na svou otázku: kolik energie skutečně spotřebují vaše spotřebiče?

Příkon praček

Většinu lidí zajímá, zda taková zařízení uchovávají elektřinu. Již dříve jsme zjistili, že jsou to nezbytné vybavení, které potřebuje každý, dokonce i usedlíky, a kolik wattů používá tlaková myčka? Kromě toho, že jej vlastníte, musíte mít obavy z nadměrných výdajů na energii. Je pravda, že použití elektrické pračky by zvýšilo náklady na energii? Pokud je tomu tak, chcete snížit své účty za energie? Spotřeba wattů takových zařízení se na druhou stranu často mění. V důsledku toho možná budete chtít zvážit kompaktní jednotku.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zařízení, která budou používána jen občas, jejich procentuální spotřeba energie se netýká. Možná by to mělo trvat několik sekund, než váš automobil umyjete myčkou. Doporučujeme, abyste zařízení neprovozovali nepřetržitě pro úklidové práce, které vyžadují hodně elektřiny.

Zjistěte, kolik vody spotřebuje tlaková myčka.

Náklady na elektrickou tlakovou myčku

Když fungují, elektrické pračky obvykle spotřebují 12,5 ampér; ty dobré mají robustnější vnitřní převod, který vytváří vyšší tlak právě na špičce. Spotřeba energie je 12,5 ampér krát 120 voltů nebo 1 500 wattů (1,5 kilowattů) za hodinu při 120 voltech.

Výhody elektrické tlakové myčky

Úklid tvrdých nepořádků na chodnících, venkovních grilovacích místech a možná i ve vašem automobilu bude hračkou, když budete mít připravenou ruku na myčku. Přesto by výkon benzinových a elektrických myček nebyl nikdy stejný. Jaké jsou tedy výhody elektrických myček vs. benzinových modelů? Takže jsme provedli nějakou studii a objevili jsme následující výsledky:

#1. Šetří peníze

Za méně než 150 dolarů můžete získat slušnou elektrickou tlakovou myčku. Koupit tato zařízení je mnohem levnější než najmout profesionály na čištění, což může stát až 200 USD za hodinu. Modely s benzínovým pohonem jsou dražší, a protože spoléhají na palivo, vaše provozní náklady se ztrojnásobí, ne-li zvýší. V důsledku toho, pokud chcete utratit hodně peněz za mycí stroj, dáváme přednost elektrickým modelům, protože jsou v mnoha ohledech nákladově efektivnější.

#2. Méně rušivé

Plynová zařízení křičí a křičí, ne všechna. Někteří lidé vás požádají, abyste si přinesli sluchátka, která ochrání vaše hlasivky před zraněním. Kromě toho, včetně sousedů, by byla hlasitost příliš nezvládnutelná. Předpokládejme, že neprotestujete dobře proti většímu výskytu spotřeby paliva nebo problémů s přepravou kvůli jejich velkému podílu. Elektrické pračky jsou na druhou stranu často tiché.

#3. Využívání čisté energie

Dokonce ani nemusíte jít špatným směrem v době, kdy se věci bojují o získání čisté obnovitelné energie. Tlakové myčky na naftu způsobují znečištění. Nejen, že znečišťovaly vzduch zvukem, ale také produkovaly značné množství freonů. Pokud bude svět efektivně zvládat rostoucí teploty, nikdy v obchodech neuvidíme spotřebiče na benzín, jako jsou tlakové myčky.

It’s A Wrap!

Z tohoto článku se dozvíte, kolik wattů spotřebuje tlaková myčka? Výše jsme zmínili všechna fakta související s tlakovou myčkou tím, že si je pozorně přečtete, všichni svou odpověď pochopíte jedním dechem. Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi!

Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jak používat tlakovou myčku Greenworks a jak používat tlakovou myčku Honda.