Kolik wattů spotřebuje šicí stroj

Zjistili jsme, kolik wattů spotřebuje šicí stroj, což je asi 110 wattů. Může to být také 90 wattů nebo méně, v závislosti na tom, jak je model starý.

Spotřebě elektrické energie šicího stroje se budeme podrobněji věnovat níže. Ale proč si mezitím nepřečíst o tom, jak koupit šicí stroj?

Vždy můžete těžit ze znalosti dalších faktorů, které je třeba vzít v úvahu při výběru stroje.

Kolik energie spotřebuje šicí stroj?

Kolik wattů má šicí stroj?

Šicí stroj může používat kdekoli mezi 90 až 100 watty, kde starší modely spotřebovávají méně elektřiny a výkonnější průmyslové modely mohou mít spotřebu až 180 wattů.

Čím je šicí stroj starší a základnější, tím méně energie dokáže také spotřebovat. Pokud je ale váš model schopen šití pro velké zatížení, počítejte s tím, že bude mít i více wattů.

Kde najít wattové číslo šicího stroje?

Zkuste se podívat do návodu k šicímu stroji nebo vyhledejte nálepku na zadní straně šicího stroje. Šicí stroj by měl mít příkon nebo napětí uvedené na této nálepce.

Můžete také vypočítat watty, které váš stroj spotřebuje, vynásobením voltů ampérovým číslem. Například to může znamenat, že jednotka je v USA 120 voltů a stačí to vynásobit ampérovým číslem.

Kolik wattů má dobrý šicí stroj?

Dobrý příkon šicího stroje je asi 100 wattů. To by mělo být pro šicí stroj dostatečně realistické, aniž by vás omezovalo jeho kapacitou a přitom příliš nezvýšilo váš účet za elektřinu.

Svou měsíční spotřebu elektřiny pak můžete vypočítat vynásobením wattů hodinami, které za měsíc ušijete. Poté zvažte průměrný měsíční průměr v centech za kWh v době tohoto psaní, což je 13,99 centů, a vynásobte to spotřebou kWh vašeho šicího stroje, kterou získáte, protože 100 wattů se rovná 0,1 kilowattu.

Spotřebuje šicí stroj hodně elektřiny?

Šicí stroj nespotřebovává mnoho elektřiny, pokud nepoužíváte průmyslový model. Můžete vzít v úvahu pouze motor šicího stroje, protože ten bude určovat spotřebu vaší jednotky.

A co se týče dalších funkcí šicího stroje, měl by mít stejně jako jeho žárovka spotřebu jen kolem 10 wattů. Proto není významným přispěvatelem k wattům, které šicí stroj používá.

Kolik wattů má průmyslový šicí stroj?

Průmyslový šicí stroj může spotřebovat 180 až 280 wattů, ale některé mohou spotřebovat až 430 wattů. Motor totiž ovlivňuje spotřebu elektrické energie šicího stroje, takže počítejte s tím, že větší výkon odeberou i výkonné průmyslové modely.

Dobrou zprávou je, že jak se technologie zlepšuje, mohou výrobci vyrábět i průmyslové šicí stroje, které spotřebují nižší watty za hodinu. Pamatujte však, že průmyslové stroje se také používají po delší dobu, aby ovlivnily vaši spotřebu elektrické energie.

Kolik wattů má mini šicí stroj?

Mini šicí stroje mohou mít spotřebu kdekoli od 20 do 50 wattů a některé jsou dokonce pod 20 wattů. Pamatujte, že motory těchto modelů jsou malé, takže spotřebují výrazně méně energie než běžný šicí stroj.

Kolik wattů spotřebuje šicí stroj Brother?

Existuje rozsáhlý seznam šicích strojů Brother, ale můžete očekávat, že to bude asi 78 wattů, protože některé šicí stroje mají ampérové ​​číslo 0,65 a běží na 120 voltů. Výkonnější modely mohou používat 0,92 A, což také znamená, že stroje Brother mohou spotřebovat 100 wattů nebo více.

Kolik wattů spotřebuje šicí stroj Singer?

Zvažte šicí stroj Singer, pokud je určen pro domácí použití nebo šití pro velké zatížení. Výkonné stroje mohou používat 0,7 ampér, takže vynásobení 120 volty může znamenat spotřebu více než 100 wattů.

Můžete provozovat šicí stroj na solární energii?

Je možné provozovat šicí stroj na solární energii, jak je vidět na tomto blogu od Berniny. Osoba byla schopna šít na svém 100wattovém šicím stroji při cestování pomocí 100wattového solárního panelu a 600wattového invertoru.

Osoba také zmínila, že šicí stroj mohl spotřebovat 88 wattů při plné rychlosti a 0,6 wattu při nečinnosti. Celkově je tedy možné vzít si s sebou svůj elektrický šicí stroj pro šití na dálku spolehnutím se na slunce.

Stačí investovat do invertoru, solárního panelu, který zvládne potřeby vašeho stroje, a samozřejmě dostatek baterií pro řízení elektrického příkonu z vašeho panelu. Pokud ale děláte pouze opravy a ne masivní šicí projekty, přečtěte si, kde koupit ruční šicí stroj.

Tento kompaktní typ stroje je přenosný a spoléhá na baterie a je to dobrá volba, pokud provádíte pouze rychlé opravy během cestování.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se dozvěděli, kolik wattů spotřebovává šicí stroj, což je asi 100 wattů.

Průmyslové modely spotřebují více energie a malé a základní modely budou spotřebovávat nižší watty. A pokud nemůžete najít watty, můžete vždy vynásobit ampérové ​​číslo napětí.

Také jsme zjistili, že je možné provozovat šicí stroj na solární energii.

Doufáme, že jste se dozvěděli hodně o spotřebě elektrické energie šicího stroje; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.