Kolik váží sušička? Kompletní průvodce!

Přemýšleli jste někdy o tom, kolik váží sušička? Hmotnost standardní sušičky je od 150 do 200 liber. Záleží na výrobci, druhu a nabízených funkcích. Každá položka sušičky má různou hmotnost.

Toto rozlišení by umožnilo každému spotřebiteli vybrat si to nejlepší pro jeho požadavky, aby se lidé nepletli o důležitosti sušičky. Ať už je to jakkoli, sušička je nepochybně těžší. Standardní pračka se nebude rovnat hmotnosti sušičky.

Celková vlhká hmotnost kondenzační sušičky je zhruba 7 až 8 kg. Průměrná hmotnost bubnové sušičky v kg se obvykle pohybuje kolem 1⁄2 hmotnosti pračky, přičemž plastové sušičky váží kolem třiceti a čtyřiceti kilogramů a ocelové sušičky váží od čtyřiceti a padesáti kilogramů. Pojďme do hloubky!

Kolik váží sušička?

Kolik tedy sušička váží? Jaká může být situace, pračka je objemnější než sušička. Standardní pračka by nestačila vyrovnat náplni sušičky. Celková hrubá hmotnost a velikost kondenzační sušičky je zhruba 7 až 8 kg.

Na druhou stranu mají sušičky s předním plněním také užší sortiment než některé jiné sušičky. Mini sušičky mohou vážit 80 liber, v závislosti na modelu. Obří sušičky mohly vážit až 165 liber. Sušička váží 126 liber se středním průměrem všech součástí.

Standardní průměr sušičky je obvykle 28 až 30 palců, který lze změnit podle požadavků prostoru. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků sušení, budete potřebovat sušičku s dvojnásobnou kapacitou než vaše pračky. Vybírejte tedy sušičku s vyšší než průměrnou účinností, zvláště pokud neustále perete těžké věci.

Uživatelé musí upravit energii své sušičky tak, aby vyhovovala zátěži, kterou zvládne. Sušička s pěti kubickými metry dokáže vyprat 6 až 12 liber prádla, když se použije celá. Sušička na 5 krychlových stop s vysokou kapacitou zvládne až 20 liber prádla. Pro nároky na trochu vypínače musíme koupit sušičku s maximálně 6 kg. Kapacita je považována za dostatečnou pro vaše menší požadavky na sušení. Pokud máte výraznější nároky, můžete si pořídit sušičku o celkové hmotnosti 8 kg až 9 kg. Pokud potřebujete sušit těžší materiály, hledejte sušičky s vyšší nosností.

Můžeme zvýšit nebo snížit počet věcí, které můžete použít k sušení těžších věcí. Je třeba se vyhnout objemným předmětům, včetně přikrývek nebo prostěradel. Pokud používáte sušicí šachtu s kapacitou pouhých 7 kg, uživatelé do ní mohou vložit 11 těžkých předmětů nebo deset ručníků. Uživatelé si mohou koupit sušičku s větší kapacitou, pokud chtějí sušit extra těžké oděvy. Uživatelé jej mohou také vyčistit ve speciální relaci, pokud nemají dostatek peněz na nákup velké sušičky.

Pokud máte dvacet ručníků na sušení, řekněme ilustraci, můžete je rozdělit do dvou období sušení. 10 ručníků bylo použito v 1. sezení a 10 bylo použito znovu během druhého běhu. Ve většině případů je sušička umístěna vedle pračky. Pokud přemístíte pračku, budete muset přemístit i sušičku. Tato sada nástrojů vám pomůže splnit vaše stále se zvyšující standardní požadavky.

Obecně platí, že sušička bude vážit kolem 100 a 150 liber. Sušičku můžeme přizpůsobit vašim konkrétním potřebám. Můžete si vybrat, který z nich by byl pro vás ideální na základě požadavků, zda je menší nebo těžký. I když hmotnost sušičky pro vás není vždy nezbytná, stále musíte pochopit, jak velká je kapacita sušičky, kterou požadujete. Sušicí operace můžete provozovat efektivněji, pokud skutečně můžete změnit hmotnost sušičky tak, aby vyhovovala vašim požadavkům.

Pokud vás tedy zajímá, kolik sušička váží, jste na správném místě. Můžete si udělat lepší představu o tom, jaká byla celková průměrná hmotnost. Tady je, kolik váží sušička.

Jaké jsou výhody sušičky prádla?

Nejchoulostivější součástí sušičky je, že ji můžete použít, kdykoli budete chtít. Nezáleží na tom, jaké je klima. Když si naopak oblečení pověsíte ven, budete muset počkat, až bude jasné sluneční světlo. Šaty s jasnými barvami mohou na slunci zmizet.

Když máte v zimě doma mokré oblečení, teplota se ještě sníží. V důsledku toho se zvyšuje množství elektřiny potřebné k udržení teplého domova. Pokud však používáte sušičku, můžete mít zcela suché oděvy s mnohem menší spotřebou energie. Nezůstane žádná stopa po vlhkosti, což vám může způsobit třesavku.

Je to obal!

Jsme rádi, že se dozvíme vše o tom, kolik váží sušička? Doufáme, že tento článek vám může pomoci, když si plánujete koupit sušičku prádla. Sušičky se dodávají v různých hmotnostech. Zkuste si koupit sušičku, která je vhodná do vašeho prádelního prostoru.

Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, kolik stojí pračka a sušička Whirlpool Cabrio a za kolik bych měl prodat svou pračku a sušičku.