Kolik stojí svatební šaty Vera Wang

Pokud vás zajímá, kolik stojí svatební šaty Vera Wang, připravte si od 3 000 do 7 000 USD, v závislosti na kousku, který chcete z konkrétní svatební kolekce Vera Wang. Porovnáme také ceny tohoto žádaného návrháře svatebních šatů a nejdostupnější svatební šaty.

A když už jsme u cen značkových šatů, mohli by vás zajímat i další slavní návrháři. Znovu si projděte náš blog, abyste věděli, jaké náklady můžete očekávat, například kolik stojí svatební šaty Monique Lhuillier.

Kolik stojí svatební šaty Vera Wang: Jsou drahé?

Podle jejich oficiálních stránek mohou svatební šaty Vera Wang stát kdekoli od 2 900 do 6 900 $. Existuje kolekce Vera Wang Collection a Luxe Collection, kde počáteční cena první svatební kolekce začíná na 2 900 $ a druhé na 6 900 $.

Luxe Collection má vyšší výchozí bod, ale tyto šaty jsou také lépe přizpůsobitelné. Ale bez ohledu na to, Vera Wang obvykle představuje nové vzory dvakrát ročně v obou kolekcích.

Nejdražší svatební šaty Vera Wang

Nejdražší svatební šaty Vera Wang mají počáteční cenu 6 900 dolarů. Jedná se o Luxe Collection, která je dražší než šaty z kolekce Vera Wang.

Pro srovnání obou kolekcí začínají šaty Vera Wang Collection na 2 900 dolarech. Můžete si také prohlédnout svatební šaty Vera Wang na jejich oficiálních webových stránkách nebo použít jejich vyhledávač obchodů a zarezervovat si ten ve svém okolí, abyste si šaty prohlédli z první ruky.

Svatební šaty Vera Wang Bride jsou k dostání ve všech prodejnách Nicole Milano a Pronovias. Můžete však také zavolat do obchodu ve vašem okolí a zkontrolovat, zda jsou vaše požadované svatební šaty od Vera Wang k dispozici.

Nejdostupnější svatební šaty Vera Wang

Nejdostupnější svatební šaty Vera Wang pocházejí ze svatebních šatů Vera Wang Bride. Tyto šaty začínají od 1 900 USD, což je finančně dostupnější pro většinu nevěst než jiné kolekce šatů.

Podle Vera Wang můžete zavolat jejich oficiálním distributorům svatebních šatů o cenách jednotlivých šatů. Bohužel při procházení jejich online katalogu nejsou uvedeny ceny, takže je nejlepší navštívit obchod ve vašem okolí.

Vera Wang navíc nenabízí možnost online nákupu. Podle nich je nákup svatebních šatů v obchodě lepší a osobnější zkušenost, zejména proto, že jejich butiky mají zkušené stylisty, kteří vás vedou.

Je Vera Wang drahá?

Svatební šaty Vera Wang mohou být drahé, ale některé návrhy jsou stále rozumné a dostupné. Existují svatební šaty pod 2 000 USD, což je reálné, protože nevěsty obvykle utratí 500 až 4 000 USD za své svatební šaty.

Co se týče placení svatebních šatů Vera Wang, bude to rozděleno do tří kroků. Nejprve zaplatíte 50 % z celkové ceny v den, kdy jste si šaty objednali, poté 30 % za první padnutí a poté zbývajících 20 % v den vyzvednutí šatů Vera Wang.

Vyrábí Vera Wang pouze svatební šaty?

Vera Wang také vyrábí Haute módu, šperky, brýle a vůně. Ale pro nevěsty a družičky můžete navštívit Vera Wang Bride. Vera Wang Bride je kolekce složená z 60 šatů, které navrhla sama Vera Wang.

Vzhledem k jejich rozmanitosti jsou tyto svatební šaty v cenových relacích a designech vhodné pro všechny nevěsty. A i když je cenové rozpětí dostupné, Vera Wang stále poskytuje stejné řemeslné zpracování a kvalitu, jakou můžete očekávat od jakékoli jiné kolekce Vera Wang.

Podle Vera Wang mají tým odborníků, kteří vždy provádějí hloubkové kontroly kvality každých svatebních šatů dodaných do jejich obchodů. Velikosti dostupné pro každou Vera Wang Gown jsou od evropské velikosti 32 do 60 nebo americké velikosti 0 až 28.

Dají se šaty Vera Wang změnit?

A jakmile si šaty objednáte, můžete očekávat dvě sezení. Přidělte si rozpočet, protože náklady na úpravy nejsou zahrnuty v ceně pláště.

Ale co když si chcete upravit své svatební šaty Vera Wang a ne jen změnit jejich velikost? Všechny šaty Atelier Vera Wang Bride a některé vybrané šaty Vera Wang Bride lze přizpůsobit.

Můžete si přizpůsobit tvar róby, přidat rukávy nebo vlečku, nebo dokonce zvolit jinou barvu. Můžete také změnit hloubku výstřihu, délku rukávu nebo rukáv sundat, podle toho, co vám doporučí stylista v jejich prodejně.

Vyplatí se koupit si značkové svatební šaty?

Designové svatební šaty jsou dražší než průměrná cena svatebních šatů, která obvykle začíná pouze na 500 dolarech. Návrhářsky šité šaty, zejména ty, které jsou šité na míru nevěstě, jako jsou módní šaty, mohou stát dokonce dvakrát, třikrát nebo dokonce vyšší než obvyklá cena svatebních šatů.

Takže pokud máte omezený svatební rozpočet, možná budete muset udělat kompromis a vybrat si svatební šaty, které nejsou od slavného návrháře. Případně také uvažujete o předváděcích svatebních šatech do kufru, kde i ikoničtí návrháři předvádějí své kolekce, pokud si opravdu chcete obléct značkové šaty.

Návrhář může nabídnout dobrou nabídku nebo slevy na jejich šaty. Doporučujeme také vědět, kdy se svatební šaty obvykle prodávají.

Závěr

Bylo to užitečné? Právě jsme se dozvěděli, kolik stojí svatební šaty Vera Wang, což je 2 900 až 6 900 dolarů, v závislosti na kolekci.

Nicméně dostupnější svatební šaty Vera Wang Bride začínají na 1 900 dolarech, což je fantastická cena za návrhářskou róbu. Celkově doporučujeme procházet jejich webové stránky nebo si domluvit schůzku, abyste viděli šaty Vera Wang a zhodnotili, zda jsou to vysněné šaty pro váš zvláštní den.