Kolik stojí svatební laskavosti: nápady a další

Pokud vás zajímá, kolik stojí svatební laskavosti, můžete si připravit rozpočet cenově dostupný jako dolar za laskavost. Abychom vám však pomohli lépe plánovat, podělíme se o ceny, které můžete očekávat, že budete lépe spravovat své svatební výdaje.

Můžete se také podívat na naši samostatnou diskusi o tom, kolik utratit za svatební laskavosti. Tímto způsobem budete znát rozumnou částku, kterou na tyto položky přidělit.

Zde je přesně uvedeno, kolik stojí svatební laskavosti

Nízkonákladové svatební služby

Pro páry s omezeným rozpočtem můžete stále ukázat své uznání svým hostům a vděčnost vaší svatební hostině pomocí cenově dostupných svatebních služeb. Je možné utratit jen dolar za laskavost nebo alespoň 1,50 dolaru, abyste zahrnuli další výdaje, jako je taška nebo obal předmětu.

Pamatujte, že k objednávce také nemusíte používat číslo seznamu hostů jako stejný počet laskavostí. Proto můžete s laskavostmi ušetřit více nákladů, než se očekávalo.

Pokud ale nechcete něco příliš dostupného, ​​můžete upravit svůj rozpočet a rozhodnout se pro středně nákladné svatební služby. Zvažte útratu alespoň 3 $ za svatební laskavost, včetně jejího balení.

Vysoce nákladné svatební služby

Pokud máte velkou a velkolepou svatbu, je vhodné mít větší rozpočet na svatební laskavosti. Na svatební hostinu si můžete dopřát i drahé svatební výslužky.

Jak již bylo řečeno, připravte se utratit 5 dolarů nebo více za svatební laskavost. Pokud je dáváte na svatební hostinu, ujistěte se, že jsou něčím jedinečné pro lepší sentimentalitu.

Ženich může naplánovat laskavosti pro své mládence a nevěsta pro své družičky. Jen se ujistěte, že si předem urovnáte své výdaje na další svatební potřeby.

Kolik by svatební laskavosti měly stát?

Neexistují žádné správné nebo špatné ceny, kolik by měla stát každá svatební laskavost, protože náklady na každou svatbu jsou jiné. Nicméně, můžete zvážit levné svatební laskavosti, pokud je váš svatební rozpočet malý, pro začátek.

V průměru páry utrácejí méně než 250 USD za své svatební laskavosti a zaměřují se na to, aby hostům poskytly ten nejlepší zážitek z recepce a svatebního cateringu. Ale pokud máte extra rozpočet, můžete být rádi, když utratíte 10 $ za laskavost, zvláště pokud jsou jen pro vybrané hosty.

Dalším způsobem, jak zjistit přiměřené náklady na dárky a laskavosti pro hosty, je vypočítat 2 % z vašeho celkového svatebního rozpočtu. Výslednou částku pak utraťte pouze za laskavosti, abyste neutratili rozpočet na další svatební prvky.

A samozřejmě, prosím, vědět, kolik svatebních laskavostí si objednat. Když pochopíte číslo na objednávku, neskončíte s přebytečnými laskavostmi do konce svatby.

Opravdu potřebujete svatební laskavosti?

Žádná svatební etiketa nevyžaduje, aby páry poskytovaly svatební laskavosti. Většina párů však stále dává přednost přidělení rozpočtu na laskavosti, protože je to způsob, jak poděkovat svým hostům.

Budou také sloužit jako suvenýr pro každého hosta, který se svatby zúčastnil. V opačném případě je také přijatelné dávat laskavosti svatebčanům.

V dnešní době si ne všichni hosté odnesou domů svatební laskavost u východu. Celkově je tedy volba mezi vámi a vaším partnerem, pokud chcete utrácet za laskavosti.

Je v pořádku nemít svatební laskavosti?

Je naprosto v pořádku nemít svatební laskavosti, pokud jste kontaktováni s rozpočtem. Některé typy svateb jsou dokonce považovány za dostatečné, protože zkušenosti, které poskytují hostům na recepci, jsou zbytečné.

Například možná pořádáte své hosty na různých večírcích a oslavách před a po svatbě. Některé páry dokonce hradí náklady na cestu a ubytování své cílové svatby.

Jsou svatební laskavosti volitelné?

Svatební laskavosti jsou pro hosty volitelné. Například u východu z recepce může být vyhrazený stůl, takže každý host může před odchodem přijmout laskavost.

Pokud si myslíte, že počet je omezený vzhledem k počtu hostů, nemůžete si ho pořídit. Některé laskavosti jsou však určeny každé domácnosti nebo hostu.

V tomto případě je vhodné pouze získat vaši přízeň, protože pár vám ji již věnoval. Některé svatební hostiny mají laskominy dokonce na každém stole, aby si hosté našli to své.

Co lidé obvykle dávají jako svatební laskavosti?

Mezi klasické svatební laskavosti, které najdete na svatbách, patří bonbóny, čokolády, pamlsky, sladkosti, pečivo a dokonce i občerstvení. Některé páry dokonce dávají mini lahvičky s alkoholem, sklenice nebo personalizované předměty, které lze použít v domě, jako jsou hrnky nebo dekorace jako miniatury.

V dnešní době je trendem darovat svým svatebním hostům semínka, rostliny nebo dokonce charitativní dary. Ale na svatební hostinu jim snoubenci obvykle dávají taštičky na bonbóny, které mohou použít na svatební afterparty.

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Abychom rekapitulovali, kolik stojí svatební laskavosti, nízkonákladové mohou být 1 $ za kus, ale můžete utratit až 10 $ za laskavost, v závislosti na vašem rozpočtu.

Nakonec si promluvte se svým partnerem, pokud si myslíte, že je nutné koupit laskavosti na svatbu. Dále se ujistěte, že objednáváte dostatek, ale ne příliš mnoho, abyste předešli zbytečným a zbytečným výdajům.