Kolik stojí svatba ve Vegas: Rozdělení celkových nákladů

Pokud chcete vědět, kolik stojí svatba ve Vegas, je nejlepší připravit si kolem 20 000 dolarů. Celkové náklady na svatby ve Vegas však mohou být vyšší nebo nižší v závislosti na mnoha faktorech.

Doporučujeme vám přečíst si tento rozpis celkových nákladů, abyste věděli, jaké prvky vám zaberou většinu rozpočtu, pokud chcete svatbu v Las Vegas. A pro vašeho hosta je zde, co si obléknout na svatbu ve Vegas.

Kolik stojí svatba ve Vegas: Ukázka kontrolního seznamu nákladů na svatbu ve Vegas

Průměrné náklady na svatbu v Las Vegas se pohybují kolem 20 000 $; někdy může jít i výš. Ale pro jednodušší obřady, zejména útěky, je možné, že svatba ve Vegas nepřesáhne 12 000 $.

Některá místa nabízejí balíčky all-inclusive, ideální pro páry s omezeným rozpočtem. Přesto vám pomůže zjistit, jaké faktory ovlivňují celkové náklady na svatbu v Las Vegas.

  • Licence a povolení

Stejně jako svatba kdekoli jinde je nezbytné získat potřebné papírování a požadavek k zajištění zákonnosti vašeho svazku. Pro svatbu ve Vegas musíte získat povolení k manželství ve Vegas, ale výhodou Vegas oproti jiným státům je, že se můžete oženit ve stejný den, kdy ji obdržíte.

V opačném případě platí licence rok. Seznamte se s požadavky a náklady na udělování licencí zavoláním nebo návštěvou úřadu Clark County Marriage License Bureau, kde se dozvíte více.

Po zajištění povolení k manželství ve Vegas byste měli také přidělit rozpočet na místo obřadu a povolení k místu svatby. Cena bude záviset na místě samotném, ale počítejte s tím, že bude dražší v závislosti na sezóně.

  • Úředník a koordinátor

Jak poznamenal kancelář Clark County Clerk’s Office, svatební obřad v Nevadě musí provést úředník s licencí v Nevadě. Proto, i když znáte oslavence, budete potřebovat někoho s licencí v Nevadě, aby váš svazek uznal.

Náklady, které lze očekávat u úředníka ve Vegas, se budou pohybovat kolem 250 až 400 USD, v závislosti na jednoduchosti, jak chcete obřad přizpůsobit. A kromě officianta můžete také přidělit alespoň 1 500 $, pokud si přejete být dnem koordinátora pro vaši svatbu v Las Vegas.

I když je možné, že jednoduché útěky nepotřebují Den koordinátora, pro některé páry bude vhodné mít tohoto prodejce. Pomohou vám s různými úkoly na svatbu a nemusíte ani utrácet tolik, jako byste si najímali svatebního plánovače.

  • Místo a recepce

Svatební místa ve Vegas se liší v ceně, takže by mělo být snadné najít takové, které vyhovuje vašemu rozpočtu, ale stále odpovídá vašemu vkusu. Páry v průměru utratí za místo kolem 3000 dolarů, v závislosti na velikosti svatby.

Čím více hostů na svatbu ve Vegas budete mít, tím vyšší bude recepční služba. Chcete-li za své peníze získat co nejvíce, porovnejte různá místa ve Vegas a zvažte balíčky.

Některé recepce budou zahrnovat například zábavu a občerstvení. Odpadá tak nutnost rezervace a placení u jiných svatebních prodejců.

  • Stravování a nápoje

Pokud máte hosty, počítejte s tím, že utratíte za catering a nápoje. Můžete zvážit přibližně 100 USD na hosta, abyste věděli, kolik přidělit ze svého rozpočtu.

Musíte také zaplatit za svatební dort a alkoholické nápoje, které mohou být neuvěřitelně drahé, v závislosti na vašich preferencích nebo samotném místě. V opačném případě si páry, které utečou do Vegas bez hostů, mohou zarezervovat soukromý stůl v romantické vegaské restauraci podle svých představ.

  • Ubytování

Pokud chcete se svými hosty zažít Las Vegas, je lepší si zarezervovat ubytování, abyste měli několik dní na toulky. Porovnejte různé ceny pokojů nebo získejte hotelový blok, abyste ušetřili na výdajích.

Chcete utratit 120 až 300 $ za hosta a noc, pokud nesete náklady. Je však také přijatelné, aby si vaši hosté hradili ubytování sami.

  • Ostatní výdaje

Kromě primárních svatebních výdajů ve Vegas uvedených výše potřebujete také rozpočet na zábavu, fotografování, svatební oblečení, make-up a květiny. Samozřejmě se vždy můžete rozhodnout pro jednodušší balíčky, abyste ušetřili na nákladech, a celkové ceny mohou diktovat obecná formálnost vaší svatby.

Kolik stojí svatba v kapli ve Vegas?

Po získání povolení k sňatku se můžete oženit ve svatební kapli ve Vegas. Průměrné náklady na svatbu v tomto místě mohou být kdekoli od 50 do 100 USD, v závislosti na tom, co je zahrnuto.

Květiny, fotky, půjčovny oblečení, úředník a svědci mohou ovlivnit rychlost kaple ve Vegas. Pro páry na útěku poskytuje většina kaplí ve Vegas jednoho svědka pro vaše pohodlí a úředník založí papíry úředníkovi Clark Country.

Pokud máte zájem o rychlý a přímočarý obřad ve Vegas, přečtěte si, co je svatba na útěku.

Je svatba ve Vegas levná?

Svatba v Las Vegas může být levnější než svatba v jiných státech, protože některé kaple s úředníky mohou stát pod 100 dolarů. Povolení k uzavření sňatku také nepřesáhne 150 dolarů, takže zbývající výdaje budou vaše oblečení, cestování a ubytování, za předpokladu, že to budete vy a váš partner.

Závěr

A to je vše! Abyste si zrekapitulovali, kolik stojí svatba ve Vegas, připravte si 10 000 až 20 000 dolarů.

Typ svatby, místo a počet hostů ovlivní celkové náklady na svatbu v Las Vegas. Bez ohledu na to, že snadné a pohodlné svatby ve Vegas jsou často důvodem, proč je město známé svými útěky. Samozřejmě, pokud jste omezeni svým rozpočtem, vždy můžete použít jednodušší balíček.