Kolik stojí pás sušičky? 2 úžasné faktory!

Hledáte, kolik stojí pás sušičky? Sušicí pásy stojí kdekoli od 10 do 50 USD, s ohledem na průměr, druh a kvalitu pásu.

Náklady na výměnu pásu sušárny technikem se pohybují od 200 do 300 USD nebo dokonce více. Nemusíte se obávat, že by vás trápilo, pokud vaše oblečení po odstředění nevyjde úplně suché.

Přesto může být jednání s profesionálem zastrašující, pokud si nejste jisti náklady na opravu pásu sušičky. Sestavili jsme však seznam celostátních průměrných nákladů na opravu pásu sušičky. I když existuje mnoho faktorů, které je třeba zvážit, jako je množství potřebného času a cena nových komponent, tato příručka vám může pomoci porozumět všemu podrobně. Takže bez dalších okolků můžeme začít!

Výběr správné velikosti opasku

Váš pás sušičky by byl buď poškozený, nebo by vyžadoval výměnu, jak jste zjistili. Nalezení správného typu a velikosti pásu pro sušičku musí být vaší prioritou. Pásy do sušičky však stále nejsou univerzální, jako pás, který používáme k uchycení kalhot. Budete muset hledat pás vyrobený speciálně pro sušičky prádla.

Kolik stojí váš pás sušičky?

Stále se ptáte, kolik stojí pás do sušičky? Přestaňte se tím zabývat! Průměrná oprava sušičky stojí venku zhruba 170 USD, včetně servisních poplatků, součástí a práce. Protože se náklady na opravu sušičky výrazně liší v závislosti na požadovaných náhradních součástech, je tento odhad zásadní. Některé kusy jsou levné, i když některé mohou stát až 10 dolarů.

Na rozdíl od nákladů na díly se servisní náklady obvykle pohybují mezi 80 a 120 dolary. Faktem je, že takový sušicí pás není neúměrně drahý. Pás do sušičky vás vyjde v průměru na 25 dolarů. Můžete také získat jednu za asi 10 dolarů nebo dokonce méně, pokud si koupíte generickou sušičku založenou na značce. To může nebo nemusí pomoci zachránit vaši značku. že máš. Na druhou stranu sušičky prémiovějších značek mohou vyžadovat nákladnější výměny sušicích pásů; proto může náhradní pás stát téměř 50 USD.

Jaké faktory ovlivňují náklady na opravu řemene?

Celková cena opravy závisí na několika faktorech. Cena opasku je samozřejmě na prvním místě. Ceny různých velikostí, typů a značek sušicích pásů se liší. Selhání řemenu je také významným faktorem v ceně výměny. Je možné, že poškozený pás sušičky je pouze příznakem mnohem závažnějšího technického nebo mechanického problému s vaší sušičkou prádla. Protože mohou potřebovat dostatek nových součástí, jejich oprava může být podstatně nákladnější. Druhým aspektem, který ovlivňuje, kolik si účtujete, je, když zaměstnáte odborníka nebo opravíte/vyměníte rozbitý pás sušičky doma.

#1. Mít profesionál

Proces odinstalace a opravy poškozeného pásu sušičky zahrnuje několik fází. To by mělo být zastrašující pro ty, kteří nikdy předtím nedělali výměnu domácnosti ani žádné úkoly. Přesto to není náročný úkol. Měli byste počítat s útratou mezi 200 a 300 dolary za práci profesionála plus servisní poplatek asi 75 až 150 $. Za výrobek řemene může být dokonce příplatek, který může být o 300 procent vyšší než jeho původní cena. Můžete si jej proto zakoupit samostatně a poté jej nechat namontovat.

#2. Udělej to sám

Pokud zjistíte, že jste kvalifikovaní a schopni tento úkol provést sami, ušetříte spoustu peněz, protože nemusíte utrácet příplatek. Také nebudete muset platit mnoho peněz za drahé nástroje. Balíček výměny opasku, který obsahuje opasek, vás vyjde zhruba na 50 dolarů. Je to poměrně jednoduchý projekt, který můžete dokončit pouze s několika nástroji. Dokončení postupu by vám nemělo vyžadovat více než 60 minut (a je to možné, pokud jste pečliví).

Vyplatí se vyměnit pás sušičky?

Výměna pásu sušičky se skutečně vyplatí! Možná si myslíte, že je lepší vyměnit pás sušičky nebo koupit úplně novou sušičku, ale po přečtení tohoto článku rozumíte nákladům a práci, kterou to vyžaduje. Obecně platí, že výměna této části stojí za to utratit peníze a čas, protože to není složitý ani nákladný proces a může prodloužit životnost sušičky. Je to nepochybně lepší alternativa, zejména pokud je jednotka v řádném provozním stavu a nemá žádné zjevné problémy. Pokud je však sušička tak zastaralá nebo rozbitá, může být rozumné ji vyměnit, protože jednotka vám může z dlouhodobého hlediska způsobit další problémy. Možná vás také bude zajímat cedule, že je třeba vyměnit pás sušičky.

It’s A Wrap!

Doufáme, že vám tento průvodce skutečně pomohl zjistit, kolik stojí pás sušičky. Mějte na paměti, že náklady na opravu pásu sušičky závisí na velikosti a kvalitě pásu, který máte. Dali jsme vám podrobně vše, abyste pochopili a důkladně si tento článek přečetli. Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, kde koupit pojistky sušičky a jak odříznout odvzdušňovací hadici sušičky. Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi.