Kolik stojí motor ventilátoru topení? Přečtěte si tyto 3 úžasné faktory!

Chcete vědět, kolik stojí motor ventilátoru topení? Odpověď je zde! Průměrné náklady na výměnu motoru ventilátoru jsou 550 USD, se standardním limitem 350 až 900 USD. Pokud máte záruku, můžete utratit jen 250 USD za samotnou práci.

Verze vyšší třídy, jako jsou ty s velkými motory nebo problémy s dostupností, mohou stát až 3 000 $.

Pec i klimatizace sdílejí motor dmychadla, takže je to vše na jednom místě. Je umístěn ve vzduchotechnické jednotce. Vzduch je vháněn do potrubí přes topné spirály pece a spirálu výparníku klimatizace, obě umístěné mezi potrubí a dmychadlo. Toto je pouze přehled; pokračujte ve čtení, abyste zjistili více.

Faktory ovlivňující, jak moc je motor ventilátoru ohřívače

Je levnější nahradit motor dmychadla klasickým odporovým blokem než nahradit motor dmychadla současnými odpory řízenými počítačem. Rezistor je nejčastější příčinou slabosti motoru ventilátoru. Ventilátor může přestat fungovat, i když je to nepravděpodobné. Jediný důvod, proč je nutné ventilátor vyměnit, je opotřebení nebo rozbití.

I když je třeba vyměnit ventilátor, cena není příliš vysoká. Jeho motor ventilátoru je obvykle dostupný ve většině automobilů. Pokud vlastníte jeden z těchto modelů, náklady na výměnu motoru ventilátoru nebudou příliš vysoké. Protože většina oprav výměny motoru ventilátoru závisí pouze na odporu motoru ventilátoru. Níže uvedené faktory určují cenu motoru ventilátoru topení a pochopíte, kolik stojí motor ventilátoru topení.

#1. Mzdové náklady

Cena práce ve Spojených státech se liší podle lokality. Poplatky za práci se ve většině dílen ve Spojených státech pohybují od 80 do 170 USD. V průměru se platí zhruba 100 dolarů za hodinu. Kdykoli se to týká práce, délka potřebného času se u jednotlivých produktů liší. Doba potřebná k demontáži a výměně motoru dmychadla například u F-150 by byla méně než 1⁄2 hodiny.

Protože je motor ventilátoru volně dosažitelný, je tomu tak. V důsledku toho práce v tomto scénáři nepřesáhne 60 USD. Automobil jako je Audi A4 je však v pracovním sektoru mnohem dražší. Jedním z důvodů je, že oproti F-150 je výrazně obtížnější dostat se k jednotce. Celá metoda pro Audi A4 bude trvat 1 až 2 hodiny, včetně demontáže, výměny a opětovného spojení. V důsledku toho může práce stát 300 $. Motory ventilátorů ve většině automobilů jsou snadno dostupné. Výměna motoru ventilátoru u automobilu zřídka vyžaduje značné úsilí.

#2. Náklady na díly motoru ventilátoru

Centrální ovladač na bázi odporu je mnohem levnější než panel řízený počítačem. Rezistor motoru ventilátoru pro dřívější Toyotu Camry lze zakoupit za 45 USD. Je to však Toyota Corolla; téměř všechny ostatní automobily jsou dražší. Odpory motoru ventilátoru mohou stát kdekoli mezi 35 a 00 $. Obvykle se nachází uprostřed tohoto rozmezí. Pokud má vozidlo počítačově řízenou jednotku, připlatíte si. Zdá se, že je to způsobeno citlivostí elektrických prvků. Počítačem řízená jednotka může stát hodně přes 250 dolarů. Má potenciál dosáhnout 350 dolarů. Také by vás mohlo zajímat, jak opravit motor dmychadla automobilu.

#3. Proces testování

Když přivezete svůj automobil k opravě, úplně první věc, kterou každý technik udělá, je provést diagnostiku. Technika a proces testování se liší v závislosti na modelu vozu a druhu regulace otáček motoru ventilátoru. V každém případě je proces diagnostiky rychlý. Zkušený technik dokáže u většiny automobilů provést diagnostiku za méně než půl hodiny. Může to trvat až hodinu.

Ocenění je stejná cena jako mzdové náklady. Typický technik vám bude účtovat 80 USD za hodinu. V důsledku toho bude diagnostika stát mezi 40 a 110 USD. Celkové náklady budou zahrnovat náklady na vyhodnocení, práci a díly. Musíte si uvědomit, že neexistuje způsob, jak odhadnout jeho celkové náklady. Ve světle výše uvedeného může výměna motoru ventilátoru stát pouhých 150 USD. To je na nízké úrovni, ale může to dosáhnout až 700 $.

Náklady na výměnu motoru ventilátoru se značně liší. Typické náklady na výměnu motoru ventilátoru vám však poskytnou rozumný odhad. Typické náklady na výměnu motoru ventilátoru jsou 3000 a 355 USD. Pokud tuto hodnotu použijete k nákupu nového motoru ventilátoru, měli byste být schopni získat dobrou nabídku. Obzvláště, když hledáte pouze přestavbu motoru ventilátoru, ale nikoli odporu, vaše náklady se nebudou výrazně lišit. Motor dmychadla, stejně jako rezistor, jsou prakticky za stejnou cenu. Cena motoru dmychadla se pohybuje od 80 do 190 USD.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste se dozvěděli, kolik stojí motor dmychadla topení. Cena motoru dmychadla se pohybuje od 80 do 190 USD. Tento článek uvádí celkové náklady na výměnu motoru ventilátoru topení. Nejlepší je také vědět, že se auto přehřívá, když je topení zapnuté, a proč moje topení nefouká horký vzduch. Děkuji vám, přátelé, za přečtení tohoto článku.