Kolik stojí malá lednička? 8 úžasných značek!

Plánujete si do bytu pořídit novou lednici, a tak vás zajímá, kolik stojí malá lednička? Podle našeho výzkumu se cena obvykle pohybuje mezi 100 až 300 USD.

A ve srovnání s velkými moderními chladničkami je to desetkrát levnější! Nyní byste tedy měli do tohoto zařízení investovat.

Řekněme, že se chystáte na vysokou školu nebo vaši rodiče chtějí, abyste se odstěhovali, protože už jste dost staří. V této situaci začnete tím, že budete žít v menším domě, takže budete potřebovat malé, ale spolehlivé vybavení, jako jsou minichladničky.

Nechcete, aby se vaše jídlo zhoršovalo, a tak naštěstí byly vynalezeny malé ledničky, aby byl život jednodušší a levnější. Pokud tedy hledáte nejlepší minichladničky, tento článek je to, co potřebujete. A po přečtení tohoto článku se můžete rozhodnout, který produkt si koupíte. Pokračovat ve čtení!

Nejlepší mini chladničky pro váš dokonalý malý domov

Kolik stojí malá lednička? Než vyrazíte nakupovat malé ledničky, možná budete chtít prozkoumat některá fakta a rozhodnout se o svých třech nejlepších značkách. Tato příručka vám pomůže, zejména pokud máte omezený čas a rozpočet. Shromáždili jsme tedy některé z nejlépe hodnocených značek, včetně jejich jedinečných vlastností a kolik stojí malá lednička. A tady jsou:

Značka č. 1. Insignie

Pro malé chladničky, které mohou účinně uchovávat zboží, vám tato značka nabízí cenově dostupný produkt. Jejich mini lednička stojí jen asi 99 dolarů, což je krádež. Bohužel jeho výška je pouze palce, takže je nemožné vejít sem celý mrazák. Ale můžete uložit dostatek nápojů a nějaké občerstvení a můžete také upravit jeho teplotu.

Mají také chladič lahví vína pro vaše nápoje. Má dostatek prostoru pro uložení více než deseti lahví vína a jejich současné chlazení.

A místo polic vám tato malá lednička nabízí stojany a držáky lahví. Tato malá lednička stojí asi 140 dolarů.

Značka č. 2. Haier

Kompaktní mini chladnička této značky je považována za nejlepší z hlediska celkových funkcí. Znamená to, že je to nejen nejlepší, protože má příznivou hodnotu pro rozpočet, ale může vám nabídnout nejlepší výkon. Stojí to 240 dolarů, ale je to docela pochopitelné a stojí za to investovat, protože má mrazák.

Zde můžete nejen ukládat občerstvení, ale můžete si zde uchovat i zeleninu a nějaké jídlo. Je velmi prostorný pro malou ledničku a police a přihrádky jsou vyjímatelné. Navzdory velkému prostoru však můžete vytvořit dostatek prostoru pro další věci.

Značka č. 3. Midea

Kompaktní malá lednička Midea vypadá jako mini lednička Insignia, ale má malou mrazničku. Na maloobchodních webech, jako je Amazon, má tento produkt nejlepší recenze od uživatelů. Podle nich jsou nohy nastavitelné a že můžete uložit až 25 lahví s vodou. Vzhledem k ceně této chladničky (124 $) a její tiché funkci je to krádež, ale měli byste mít dost trpělivosti, abyste ji často odmrazovali.

Značka č. 4. Daewoo

Pokud chcete, aby vaše chladnička odpovídala rozvržení vaší jednotky, měli byste jít na tuto. Retro kompaktní chladnička Daewoo vám může nabídnout estetické vibrace a dokonce si můžete udělat minifocení s vaší mini ledničkou. Stojí to však více než 300 dolarů, což je více než jakékoli jiné nejlepší tipy. Dodává se také ve dvou velikostech, protože ten drahý je vysoký asi 36 palců.

Značka č. 5. Costway

Tento produkt vám doporučujeme, pokud jste studentem vysoké školy a žijete na koleji. Svým prostorem jej můžete sdílet se svými spolubydlícími a pro všechny můžete uložit více potravin. Stojí to 223 $, ale vy všichni můžete přispět na plnou platbu.

Tato chladnička má různé přihrádky, jako jsou boční koše na dveře, křupky a vyjímatelné police. K dispozici jsou také dvoje dveře a druhé jsou pro mrazák. Je to v podstatě jako standardní lednička, ale menší. Nemá však zobrazovací desku, ale teplotu můžete nastavit interně.

Značka č. 6. Arktický král

Tento produkt vypadá jako ten předchozí, takže můžete rozluštit, který z nich je nejlepší. Oba mají oddělená dvířka pro ledničku a mrazničku a toto má také několik vyjímatelných přihrádek. Lednička arktického krále však stojí o 100 dolarů nižší než Costwayova. A tato malá lednička má dobré recenze od zákazníků ve Walmartu.

Značka č. 7. Danby

Následující dva produkty, včetně tohoto, jsou pro ty, kteří chtějí používat lednici k jiným účelům. Danbyho malá lednička stojí asi 310 dolarů, což je mírně drahé, protože je obvykle menší než předchozí zmíněné chladničky. Je však spolehlivý pro skladování piv a jiných nápojů.

Značka č. 8. Cooluli

Zábavný fakt, právě jsem zjistil, že si můžete koupit mini ledničky pro skladování produktů péče o pleť a tato lednička je jednou z nich. Zmínili jsme, že nejlepší hodnotu má mini lednička Insignia, ale tato je technicky nižší, což je pouhých 50 dolarů. Toto však nemůžete použít na jídlo, takže pokud hledáte ledničku pro uložení předmětů péče o pleť, pak je to přijatelné. Navíc jej lze napájet pomocí USB portu, takže jej můžete vzít kamkoli.

Závěr

A tím končí obava z toho, kolik stojí malá lednička. Jak vidíte, obvykle se pohybuje mezi 100 až 300 dolary. Ale cílem je mít lednici, která je praktická a zároveň cenově dostupná.

Doufáme, že vám tento článek poskytl informace, které potřebujete, než si koupíte lednice. Další příručky o domácích spotřebičích by vás mohly zajímat v článku o tom, kolik elektřiny spotřebuje klimatizace. Bez ohledu na to, příjemné nakupování!