Kolik stojí kůň a kočár na svatbu

Odpověď na to, kolik stojí kůň a kočár na svatbu, je, že může dosáhnout více než 500 dolarů. Probereme rozpis cen za koně a náklady na kočár na svatby, abychom vám pomohli dále rozhodnout, zda se to vyplatí.

A kromě toho, že budete znát cenu koně a kočáru, budete také vědět, jak jsou zakomponovány do svatby a co od tohoto typu dopravy očekávat. Ale pro srovnání si vždy můžete přečíst, jak odejít ze svatební hostiny.

Kolik stojí kůň a kočár na svatbu?

Cena pronájmu kočáru

Použití koně a kočáru je stylové pro příjezd nebo odjezd z vaší svatby. A ceny, které lze očekávat za pronájem koní a kočárů, mohou začínat na 500 dolarech.

Cenu zapůjčení koně a kočáru na svatbu však ovlivňuje mnoho faktorů. Není tedy divu, že to jde přes 500 dolarů.

Než si půjčíte…

Zeptejte se společnosti na rozpis cen, abyste předešli chybné komunikaci. Některé účtují hodinový poplatek mezi 500 až 800 USD, ale jiné mohou být součástí balíčku místa konání.

Mezi faktory, které ovlivňují cenu za svatebního koně a kočár, patří váš požadavek, požadavek na konkrétní událost, doba cesty a vaše místo. Nejlepší by bylo objasnit další poplatky za potenciální problémy, jako je počasí a jak funguje politika vrácení peněz za pronájem koně a kočáru.

Kde si pronajmout koně a kočár na svatbu?

Pokud jste z New Yorku, můžete se zeptat na NYC Jízdy kočárem v Central Parku. Můžete si také pronajmout od společnosti, pokud jste v New Jersey nebo Connecticutu.

V době psaní tohoto článku je musíte kontaktovat, abyste věděli cenu svatby. Další možností je v Jižní Karolíně Old South Carriage Company.

Můžete si rezervovat malý kočár, pokud je to jen pro vás a vašeho partnera, nebo si můžete pořídit obrovský kočár pro přepravu svatební hostiny a hostů. A pokud chcete také místo, zkuste Valle Vista v Indianě.

Nabízejí koně „Nevěsty překvapení & Carriage Arrival“ jako volitelné zahrnutí do jejich svatebních balíčků. Můžete také získat „Po obřadní jízdě kočárem na našem pozemku“ pro stylový svatební výstup.

Kolik koní je potřeba pro kočár?

Velikost kočáru určuje počet koní, které bude potřebovat. Mohou to být dva až čtyři koně, ale svatební kočáry obvykle mají pouze jednoho až dva, pokud jde pouze o nevěstu a ženicha.

Samozřejmě, pokud si pronajímáte větší kočár na svatební hostinu, počítejte s tím, že bude potřebovat více koní. Je důležité řídit svá očekávání na základě vašeho rozpočtu.

Některým párům se může líbit dramatický zvuk kopyt, když přijíždějí nebo odcházejí, takže budete muset mít mnoho koní. Nejde však o extravaganci koňského povozu, ale o zážitek s partnerem nebo nejbližšími přáteli a rodinou.

Kolik mil za hodinu má kůň a kočár?

Při projednávání cen koní a kočárů se společností je jedním z faktorů ovlivňujících náklady doba jízdy a vzdálenost. Proto musíte vědět, že rychlost koněspřežky ovlivňuje mnoho faktorů.

Při chůzi může kočár jet dvě až čtyři míle za hodinu. Naopak klusající koňský povoz může dosáhnout rychlosti 8 až 10 mil za hodinu.

Zvažte koně, kočár, počasí a terén, abyste mohli efektivně převzít dobu cesty. Poté si nezapomeňte promluvit se svým koordinátorem o předpokládaném čase příjezdu na místo konání.

Přečtěte si, kam se ráno na svatbu připravit, abyste si mohli naplánovat vzdálenost na místo obřadu, kterou koňský povoz ujede.

Co byste měli vědět o tom, že máte na svatbě koně a kočár

Kromě toho, že víte, kolik stojí kůň a kočár za svatbu, zde jsou otázky, které můžete položit při rezervaci u společnosti:

 • Nabízíte balíček, nebo budeme platit po hodině?
 • Je zahrnut poplatek za operátora?
 • Jak dlouho bude potřeba koně připravovat?
 • Kde nás vyzvednou a vysadí?
 • Jaký je typ terénu pro koně a kočár?
 • Jaký je provoz na trase svatebního kočáru a jak to ovlivní dobu jízdy? Existuje alternativní trasa?
 • Můžeme vyfotit svatebního koně a kočár? Jaké je povolené vybavení kolem koní?
 • Pokud je povoleno fotografování, jak se změní čas provozní hodiny?

Jak na svatbu zahrnout kočár

 • Překvapte tím svého partnera
 • Udělejte si svatbu s pohádkovou tématikou
 • Použijte jej pro svatební příchod
 • Jeďte na něm na svatební cestu
 • Používejte jej pro fotografování v okolí místa konání
 • Doprava hostů ve voze z místa obřadu na recepci

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Právě jste se dozvěděli, kolik stojí kůň a kočár za svatbu, která může dosáhnout 800 dolarů za hodinu.

Některá místa jej však zahrnují do svého balíčku, takže zvažte nalezení místa, které to nabízí pro svatební příjezd a odchod ze svatby, abyste ušetřili náklady. Dále vše proberte s firmou, abyste věděli, co očekávat a jak řešit případné problémy ve svatební den.