Kolik stojí komerční pračky a sušičky? 4 důležité faktory, které byste měli vědět!

Prádelna generuje dobré příjmy ve všech ročních obdobích, přičemž se počítá, kolik stojí komerční pračky a sušičky. Pokud plánujete založit prádelnu, abyste si vydělali nějaký dobrý příjem, je životně důležité, protože skočit do nějakého podnikání bez vyčíslení přesných nákladů může být životně důležité a riskantní, abyste zkrachovali.

Prádelna roste ve městě, kde většinu obyvatel tvoří vysokoškoláci. Většinou bydlí na ubytovnách nebo u někoho jako platící hosté a sami si prádlo vyprat neumí.

Ceny komerčních praček pro velké zatížení se liší podle jejich spolehlivosti a funkcí. Před nákupem komerčních praček a sušiček si musíte určit, jaký typ vám nejlépe vyhovuje.

Rozhodněte se podle způsobu platby

Kolik stojí komerční pračky a sušičky? K tomuto tématu se nejprve naučíme způsoby platby. Způsob platby musí být nejvhodnější podle vaší jednoduchosti a pohodlí. Dva hlavní typy platebních systémů v pračce jsou:

Metoda č. 1. Na mince

Pračky na mince vám budou vyhovovat tím, že budou nabízet služby praní prádla na turistických atrakcích, jako jsou vrcholky kopců nebo známé pláže. Pro vaše zákazníky bude snazší poskytnout hotovost a mince na dálku od jejich domovů, než si koupit promyšlenou kartu na zaplacení prádla.

Metoda č. 2. Obsluha kartou

Pračky a sušičky ovládané kartou lze snadno sledovat. Díky nim je pro vás a vaše zákazníky pohodlné projít bezhotovostním systémem. Nebudou se muset starat o drobné a ztracené mince.

Kromě toho také zjistíte, že je bezpečné a pohodlné sledovat platby přijímáním upozornění. Poté však musíte do svého místa nainstalovat centrum hodnoty karet, aby si zákazníci mohli doplnit své čipové karty pomocí hotovosti nebo kreditních karet.

Nákup komerčních praček a sušiček

Po určení praček a sušiček jako mincovních nebo karetních je dalším rozhodnutím o společnosti, která nabízí nejspolehlivější a nejinovativnější pračky a sušičky. Zde jsou tři nejlepší společnosti s jejich cenovým rozpětím.

Pračka Maytag a její cena

Maytag je americká společnost vyrábějící spolehlivé a dlouhotrvající komerční řady praček a sušiček po věky věků. Nabízejí různé pračky a sušičky v závislosti na kapacitě náplně, době praní a energeticky úsporné struktuře.

Cenové rozpětí praček a sušiček Maytag se pohybuje od 900 do 2200 dolarů.

Rychlostní pračka a její cena

Speed ​​queen vyrábí vysoce kvalitní, náročné a spolehlivé pračky a sušičky, které optimalizují praní. Jejich pračky s udržitelnou kvalitou dodají vašemu prádlu svěží vzhled. Cena komerční pračky nebo sušičky Speed ​​queen se pohybuje od 900 do 2600 dolarů.

Pračka Whirlpool a její cena

Tisíce zákazníků důvěřovaly společnosti whirlpool v průběhu let. Jejich ekologické pračky a sušičky zvýší zisk vašeho podnikání.

Za stroj musíte zaplatit 800 až 1800 dolarů. A to je k cenám vše. Na druhou stranu se možná budete chtít zastavit a dozvědět se „Jak odstranit zápach z pračky?“

Kolik peněz vám ušetří drahé stroje?

Předpokládejme, že zjistíte, že ceny těchto praček jsou vyšší než váš rozpočet a plánujete nákup levnějších strojů. Bohužel jste na špatné cestě. Levný stroj vás z dlouhodobého hlediska stojí více než vysoce kvalitní a drahé stroje, díky nimž se nebudete muset starat o jejich údržbu.

Faktory, které vás budou stát víc

Postupem času začnou ceny produktů růst. Pokud si tedy chcete pořídit novou pračku a sušičku, nezapomeňte si uvědomit, že těchto pár faktorů vás bude stát více v podobě energií a oprav.

#1. Utility

  • Levné sušičky spotřebují o 25–40 % více plynu než vysoce standardní sušičky
  • Nemůžete spustit pračku a sušičku bez elektřiny. Špičkově hodnocené stroje však spotřebují o 40 % méně elektřiny než nekvalitní pračka
  • Různé typy praček využívají dodatečné množství vody v závislosti na jejich konstrukci (například pračka s míchadlem s horním plněním spotřebuje 19–26 galonů vody)
  • Na druhou stranu stroj s předním plněním spotřebuje 7 galonů vody v každém zatížení (pokud se rozhodnete pro stroj s horním plněním kvůli jeho nízké ceně, všechny naše úspory spotřebují při placení účtů za vodu stroj)
  • Vysoce kvalitní stroje mají automatické vodní senzory, které detekují kapacitu a velikost prádla a upravují množství vody, což vede k minimální spotřebě a nízkým účtům za energie

#2. Nosnost

Zatížitelnost levnějších podložek kompaktních podložek se pohybuje od 1,7 do 2,3 kubických stop. Naproti tomu velkokapacitní pračka má celkem 5 kubických stop.

Z tohoto důvodu dokáže vysokokapacitní pračka vyprat více prádla najednou než kompaktní. Šetří tak mnoho energie na elektřině a mzdových nákladech. Na druhou stranu, zde je užitečný článek, který byste si rádi přečetli „Ceny praček začínají růst“.

#3. Náklady na opravu

Náklady na opravy a údržbu praček a sušiček nemůžete přehlédnout, protože se stroji se vždy vyskytnou problémy, které musíte vyřešit zavoláním opravny. Levnější stroje mají levnější díly a jejich výměna se zdá být kapesní.

Nevydrží ale dlouho a opravnu musíte volat častěji.

Je to obal!

Nyní víte „Kolik stojí komerční pračky a sušičky?“ Pokud jste zapálení a plánujete začít podnikat, není třeba se krčit. Do praček je dobré investovat, protože jde o celosezónní podnikání. A pro další užitečný článek je zde „Jak používat podložku?“