Kolik stojí komerční pračka? 3 nejlepší značky, pro které se můžete rozhodnout!

Kolik stojí komerční pračka? Obecné rozdělení, pokud jde o ceny za komerční pračku, je 900 až 2 200 dolarů za komerční pračky Maytag, 900 až 2 600 dolarů za komerční podložky Speed ​​Queen, & 800 až 1 800 dolarů za komerční pračky Whirlpool.

Působivé je, že jsou to nejlepší myčky, takže nebudete muset kupovat další vybavení.

Tyto vysoce kvalitní podložky jsou dodávány s profesionální instalací bez jakýchkoli nákladů na zaplacení. V závislosti na společnosti se o opravu a pravidelnou údržbu postará tým techniků. V důsledku toho obyvatelé nebo hosté nejlépe spravují prádelny se spolehlivým vybavením. Je toho mnohem víc, co se můžete dozvědět, tak čtěte dále!

Kolik stojí komerční pračka?

Kolik tedy stojí komerční pračka? Zde je seznam komerčních praček a jejich nákladů:

#1. Rychlostní královna TR3000wn

Tento Speed ​​Queen TR3000wn vynikl jako světový lídr pro svou účinnost při praní a máchání. Tento stroj má čtyři cykly: permanentní lis, běžný, jemný & amp; opláchněte a neskladujte nebo odstřeďte. Dobrá věc je, že si můžete vybrat horké, teplé a studené praní. A nechybí ani extra teplé máchání nebo máchání a skryté ovládání hladiny vody.

Opravte to pro operace máchání a mytí. Co dělá tento stroj ohromujícím, jsou fantazijní cinkoty, když jej spouštíte, volíte cykly a & konec mytí. Nejlépe ji oceníte pro její bezproblémové praní, stejně jako u pračky s vrchním plněním. Má skryté nebo flexibilní hladiny vody, rychlé cykly, vynikající zvuk čištění a vysokou odolnost. Nastavte pračku tak, aby prováděla „horké“ praní. Několikrát proveďte odstředění/teplé máchání, aby se lázeň předehřála, vyčistila se linka a & naložte prádlo.

#2. Kenmore 41302

Tento typ pračky s předním plněním je vynikající pro nízkou spotřebu vody a energie. Inteligentně se vyznačuje tím, že zahrnuje herní konzoli typu slitiny, automatickou formu rozložení zátěže pásma při detekci adaptéru, & systém víka bez rizika, ale s bezpečným uvolněním. Opravuje účet za vodu s ohledem na velikost náplně a snižuje tak spotřebu vody o 18 galonů na každý prací cyklus. Poté se víko od začátku uzamkne, aby se zajistila bezpečná operace.

Nakonec zabrání poškození poté, co jej zatlačíte. Mezi další vynikající vlastnosti patří styl a invence. Vylepšete si tedy svůj domov tímto spotřebičem, který je progresivní a trendy. Můžete si také přečíst o tom, jak ovládat pračku Kenmore.

#3. Maytag maxima XL

Tato skvělá pračka pracuje s minimální spotřebou vody. Zvolte, jak se vaše prádlo čistí v horké nebo studené vodě. Jeho cyklus PowerWash kombinuje ohřátou vodu a další čisticí činnosti. Odolnost vůči skvrnám je jedna věc, kterou na tom ocenit. Navíc praní za studena nabízí podobnou funkčnost a extra úsporu energie. Je vybaven čtyřbodovými třemi velkými vozy, které odvedou svou práci správně. Praní přes noc a cyklus sušení připravte oblečení na druhý den. Oblečení se bude i nadále co nejlépe čistit. Berte tedy tuto soupravu prádla vážně se dvěma základnami, sušičkou a pračkou.

Průvodce komerčními značkami podložek ke koupi

Komerční pračka je skutečně vhodná pro domácí použití, aby splnila požadavky na prádlo každé rodiny. Ale pračka prádla pro průmyslové nebo komerční použití vyžaduje kapacitnější a výkonnější pračku, která přináší lepší produktivitu. Dosud mnoho výrobců průmyslových a komerčních praček poskytuje snadno vyrobený typ podložek.

Průmyslové myčky nabízejí vysokokapacitní zařízení pro mytí. Jsou účinné při čištění až sto čtyřiceti kilogramů textilií v každém cyklu. Tyto průmyslové pračky jsou užitečné pro praní a další postupy v textilním průmyslu, jako je bělení, barvení látek, praní kamenů, & více. Zde jsou nejlepší komerční značky praček, ze kterých si můžete vybrat:

#1. Whirlpool

Žádný jiný odborník na péči o oblečení se nemůže srovnávat se společností Whirlpool Corporation, která se specializuje na aplikace péče o tkaniny. Myčka pracuje s dynamickým ponořením, technologií ohřevu, odděleným průtokem vody, unikátním mycím postupem, cyklonovým vnitřním žebrovým typem sudu, systémem smíšeného filtru a dalšími. Zjistěte, kolik stojí pračka a sušička Whirlpool Cabrio.

#2. Královna rychlosti

Speed ​​Queen se proslavila samoobslužnou formou prádelního zařízení. Tato společnost se celosvětově proslavila komerčními pracími produkty. Kvalitní produkty Speed ​​Queen skutečně zajišťuje mnoho obchodních, komunitních a samoobslužných prádelen. Zákazníci mohou využívat pouze spolehlivých a inovativních podnikových praček, sušiček a samoobslužných prádelen. Díky angažovanosti a odborným znalostem trhu je Speed ​​Queen mezi zákazníky nejlepší volbou.

#3. Maytag

Maytag je jednou z nejlepších elektrických značek v Americe. Je to nejlepší značka v celých USA a má největší viditelnost jako jeden z nejlepších produktů prodávaných v tomto odvětví. Mezi jeho vlastnosti patří suché a noční cykly & praní párou. Navíc je dodáván s 10letou zárukou na jeho díly. Stroj je vyroben z vysoce kvalitní oceli, která snižuje škodlivý dopad na životní prostředí a minimalizuje korozi. Nejlepší na něm je, že je vysoce ergonomický a můžete jej rychle nakládat a vykládat. Navíc přichází se spolehlivou ochranou proti náhlému otevření, snadným nakládáním a vykládáním. Přečtěte si také o tom, jak resetuji pračku Maytag.

It’s A Wrap!

Dozvíte se, kolik stojí komerční pračka s ohledem na zmíněné značky: Maytag, Speed ​​Queen, & Vířivá vana. Udělejte si čas, abyste se porozhlédli a rozhodli se koupit jednu ze zmíněných nejlepších komerčních praček. A praní prádla si jistě užijete efektivněji a pohodlněji! Zde jsou tipy na nákup pračky.