Kolik stojí autosedačky ve Walmartu? Průvodce

V tomto článku se dozvíte, kolik stojí autosedačky ve Walmartu.

Autosedačky lze zakoupit ve Walmartu. Ceny se liší podle velikosti, typu autosedačky a místa, kde ji kupujete.

Například základní sedačky směřující dopředu mohou stát přibližně 25 až 45 USD, zatímco složitější modely mohou mít cenu mezi 100 až 200 USD online nebo v obchodech jako Babies R Us & KoupitKoupit Baby.

Jak dlouho potřebují děti autosedačky?

Každý stát vyžaduje, aby děti do osmi let byly v autosedačce. Kromě toho neexistuje žádná norma pro to, jak dlouho v nich děti musí zůstat, nebo zda musí zůstat otočené proti směru jízdy nebo po směru jízdy.

Děti mohou bezpečně sedět, aniž by je držel dospělý, až do věku alespoň devíti let v závislosti na jejich výšce a váze, protože jinak by jim neumožnil dostatek místa mezi hlavou a trupem, což by mohlo mít za následek vážné zranění při nehodě.

Někteří rodiče používají konvertibilní sedačky, jakmile jejich dítě přeroste z dětské autosedačky nebo pokud čekají další dítě.

Požadavky na autosedačku podle státu:

Arizona – Děti do osmi let musí být zajištěny v bezpečnostním zádržném systému, který je definován jako jakékoli zařízení, které zajišťuje nebo omezuje pohyb dětí během provozu motorového vozidla. Bezpečnostní zádržné systémy zahrnují podsedáky a bezpečnostní pásy, ale nezahrnují postroje určené pouze pro kojence.

Kalifornie – Všechny děti mladší osmi let, které váží 40 liber nebo méně, musí podle kalifornských webových stránek DMV jezdit buď v autosedačce umístěné po směru jízdy s oporou zad, nebo v autosedačce umístěné proti směru jízdy bez ní. Děti nad váhový limit mohou používat téměř cokoli kromě sezení v letadle, pokud jejich nohy nedosáhnou na stupačky, když sedí.

Colorado – Děti do osmi let musí být zajištěny v bezpečnostním zádržném systému podle webu DMV v Coloradu.

Stát jej definuje jako jakékoli zařízení, které omezuje pohyb při provozu motorového vozidla, což se obvykle týká pásů a sedadel. Rodiče mohou používat běžné nebo pomocné sezení pro děti, které váží více než 40 liber, za předpokladu, že jejich nohy stále dosahují na stupačky, když sedí.

Connecticut – Děti musí jezdit buď v dětském zádržném systému (s postroji), dokud jim nejsou alespoň čtyři roky a nejsou vysoké 57 palců, podle online stránky Bezpečnost dětí pro cestující v Connecticutu.

Pokud rodiče chtějí, aby je do té doby z jednoho vyloučili, musí splnit určité požadavky na váhu, jako je 35 liber, pokud jsou mladší než sedm let.

Havaj – Všechny děti do osmi let musí jezdit v dětském zádržném systému podle havajských webových stránek DMV. Uvádí, že se jedná o jakékoli zařízení nainstalované nebo schopné instalace na sedadlo motorového vozidla a schválené jeho výrobcem pro použití při zadržování dětí během jízdy.

Mohou sedět na klíně dospělého, když váží alespoň 40 liber a jsou staré čtyři roky, ale nemohou to udělat, pokud se jejich nohy v sedě nedotýkají podlahy.

Maryland – Děti mladší osmi let musí být zajištěny v nějakém polohovadle pásu, který se nepohne o více než jeden palec, když je na ně pevně přitlačen ze všech směrů, jak uvádí Marylandská online stránka Child Passenger Safety.

Stát nemá stanovený věkový požadavek, kdy mohou děti vylézt z autosedaček, ale pouze doporučuje držet je v jedné, dokud neváží 40 liber nebo nedosáhnou horního váhového limitu na sedadle.

Massachusetts – Děti do věku osmi let musí být zajištěny nějakým druhem dětského zádržného systému podle Massachusettské online stránky Child Passenger Safety.

Stát to definuje jako cokoli vyrobené, vytištěné, vyražené, navržené a označené po září 2002, pokud to dodržuje federální normy pro motorová vozidla pro instalaci. Děti mohou volně sedět, aniž by byly přidržovány, pokud splňují určité požadavky na výšku/hmotnost, jako je výška 57 palců a 80 liber, nebo mohou jezdit na sedadle v letadle a přitom zůstat připoutané.

New Jersey – Všechny děti mladší sedmi let musí používat schválený dětský zádržný systém podle webu DMV v New Jersey.

Definuje jej jako jakékoli zařízení vybavené postrojem pro omezení pohybu dětí jedoucích v motorových vozidlech. Děti mohou volně sedět, aniž by je někdo držel, jakmile mají alespoň 80 liber, 57 palců, nebo dosáhnou horního váhového limitu na sedadle, ke kterému obvykle dochází kolem 12 let.

New York – Děti mladší čtyř let musí být zajištěny buď vnitřním postrojem, který se neposune o více než jeden palec, když je k nim pevně přitlačen ze všech směrů, nebo nějakým druhem vnějšího systému bezpečnostních pásů podle newyorské online stránky Child Passenger Safety .

Děti nad 40 liber, kterým je mezi 8 a 17 lety, mohou používat téměř cokoli kromě sedadel v letadle, i když nejsou stanoveny žádné požadavky na výšku nebo váhu, kdy mohou vylézt z autosedaček.

Oregon – Děti mladší čtyř let musí být zajištěny ve schváleném dětském bezpečnostním zádržném systému, který je definován jako jakékoli zařízení vyrobené, vytištěné, vyražené, navržené a označené po lednu 1989, pokud splňuje federální normy pro motorová vozidla pro instalaci podle Oregonské webové stránky DMV.

Stát vyžaduje, aby děti stály alespoň 40 liber nebo dosáhly horního limitu výšky / hmotnosti na sedadlech. K tomu obvykle dochází kolem osmi let.

Texas – Děti mladší osmi let musí být zajištěny nějakým druhem dětského bezpečnostního zádržného systému, který je na ně těsně namontován podle online stránky Texaské bezpečnosti dětí pro cestující.

Uvádí, že to zahrnuje posilovače polohování pásů bez postrojů za předpokladu, že se používají s břišním pásem a ramenními pásy nebo s integrovaným systémem postrojů, který je navržen pro použití bez bezpečnostního pásu vozidla.

Děti mohou volně sedět, aniž by je někdo držel, pokud splňují určité požadavky na výšku/hmotnost, jako je 40 liber, výška 4 stop devět palců, pět let atd.

Utah – Všechny děti mladší osmi let, které váží méně než 80 liber, musí být v dětském zádržném zařízení podle webových stránek DMV v Utahu. Stát jej definuje jako jakékoli vnitřní bezpečnostní zařízení pro polohování pásu používané se samostatným lůžkem do auta, dětskou autosedačkou, přebalovací sedačkou pro batolata, podsedákem nebo přidržovací židlí.

Zahrnuje také externí komponenty, které jsou schopny udržet děti sedět během jízdy, jako jsou posilovače zad. Děti musí zůstat připoutané, dokud nedosáhnou věku alespoň osmi let, 80 liber nebo dosažení horního váhového limitu na sedadle, ke kterému obvykle dochází kolem 12 let.

Washington – Děti mladší sedmi let musí být zajištěny nějakým druhem dětského zádržného systému podle internetové stránky Bezpečnost dětí pro cestující ve státě Washington, zatímco děti, které váží více než 40 liber, mohou být v podsedáku, ale pouze když sedí na klíně vozidla. kombinace pásu a ramenního pásu namísto jeho vestavěných bezpečnostních pásů.

Je to proto, že pro děti vážící méně než 57 palců nebo vážící více než 80 liber není bezpečné sedět bez držení.

Wisconsin – Děti mladší čtyř let musí jezdit ve schválené autosedačce, která byla správně nainstalována v motorovém vozidle, pokud je navržena pro děti vážící méně než 80 liber podle webových stránek DMV ve Wisconsinu.

Stát nemá požadavek na výšku nebo hmotnost, ale zdůrazňuje, že sedadla musí být zakoupena od výrobců schválených Národním úřadem pro bezpečnost silničního provozu.

Děti nad 40 liber, které jsou alespoň čtyři roky staré, 57 palců vysoké a mladší 13 let, mohou jako náhradu použít téměř cokoli, protože se nemohou správně vejít do systému bezpečnostních pásů pro dospělé.