Kolik piva objednat na svatbu

Odpověď na to, kolik piva si na svatbu objednat, závisí na počtu hostů. Probereme, kolik pivních lahví, plechovek nebo sudů budete na svatbu potřebovat.

Budete také vědět, jaké pivo je fantastickou volbou pro svatební alkohol a jak ho při této příležitosti podávat. Ale kromě toho, že se dozvíte, kolik alkoholu je potřeba na svatby, projděte si prosím náš blog, kde najdete další kalkulačky svatebních nápojů.

Víte například, kolik sody koupit na svatbu?

Kalkulačka svatebního piva: Kolik piva si objednat na svatbu

Svatební otevřený bar

Pokud jde o to, kolik alkoholu budete na svatbu potřebovat, bude záležet na počtu hostů. Například budete potřebovat kolem 175 piv na 100 hostů, pokud máte na svatbě otevřený bar.

Pamatujte, že počet pivních lahví na objednávku je také ovlivněn jinými druhy alkoholu, které budete na svatbě podávat. Proto tento poměr 175 pivních lahví na 100 hostů není konstantní.

Pokud máte větší svatbu, řekněme, že budete mít 150 hostů s otevřeným barem, pak očekávejte, že si objednáte přibližně 266 pivních lahví. Řiďte svůj rozpočet na svatební alkohol moudře, abyste věděli, kolik piva budete potřebovat.

Kolik piva koupit na svatební hostinu?

Chcete-li zjistit, kolik alkoholu dostat na svatební hostinu, zvažte délku události. U piv si můžete pamatovat, že dostanete jedno pivo na hosta za hodinu.

Čím delší bude vaše recepce a čím více hostů budete mít, budete si muset objednat více piv. Chcete-li ušetřit na nákladech, zvažte pivní sudy před pivními lahvemi a plechovkami.

Naopak si můžete koupit pivní lahve nebo plechovky, pokud nemají všichni hosté pivo. Pokud se jedná o intimní svatbu a chcete pro hosty jedinečný zážitek se svatebním alkoholem, tak proč jim nenaservírovat domácí pivo?

Kolik plechovek piva potřebujete na svatbu?

Můžete napočítat pět plechovek piva na svatebního hosta nebo použít vzorec jedna plechovka piva na svatebního hosta za hodinu svatební hostiny. Pokud nemáte otevřený bar, tak 25 hostů může využít bar se zásobou 50 pivních plechovek.

Kolik sudů na pivo potřebuji pro 150 hostů?

Pro svatby je cenově výhodnější nakupovat svatební alkohol ve větším množství. Takže u piv zvažte nákup sudů na svatbu.

Budete-li mít 150 hostů a budete podávat pouze pivo, budete muset každých pět hodin svatební hostiny nakoupit přibližně šest sudů. Pamatujte, že soudek odpovídá objednávce 15,5 galonu piva.

Jak již bylo řečeno, můžete získat asi 124 kusů 16 uncových piv. Pokud tedy budete na svatbě podávat i jiné nápoje, můžete za každé dvě hodiny svatební hostiny započítat jednu porci piva.

Jaké je nejoblíbenější pivo na svatbách?

Na svatby jsou oblíbená domácí i importovaná piva. Například s Bud Light, Budweiser, Coors, Sam Adams nebo Miller nikdy neuděláte chybu.

Svým hostům můžete nabídnout i lehká piva. A pokud jde o piva z dovozu, servírujte na svatbě Coronu, Newcastle nebo Heineken k zajímavému alkoholovému menu.

Pivní sud vs plechovkové pivo vs láhev piva

Soudek piva je praktickou možností, pokud budete tento alkohol podávat pouze na svatbě. Jinak můžete dostat bedny s plechovkami nebo lahvemi od piva a kolik si objednáte, bude záviset na délce recepce a počtu hostů.

Pokud ještě nemáte svatební alkoholové menu, zde je diskuze o tom, jaké nápoje na svatbě podávat.

Kolik druhů piva byste si měli dát na svatbě?

Druhy piv, které si musíte na svatbu koupit, mohou být zhruba dva až tři druhy. Nemusíte však kupovat mnoho druhů piv, protože většina svateb má obvykle k dispozici jiné druhy alkoholu.

Jak si vyberu pivo na svatbu?

 • Zvažte čas svatby; tmavší piva jsou fantastická pro noční akce, zatímco světlejší piva jsou vhodnější pro denní svatby
 • Sezóna nebo teplota v místě konání mohou diktovat nejlepší pivo k pití; pro horkou svatbu je lepší podávat světlá piva, zatímco tmavá a těžká budou lahodná pro studené svatby
 • Vyberte si pivo, které se hodí k tématu nebo ročnímu období svatby; citrusová piva se například hodí k letní nebo jarní svatbě, zatímco na podzimní svatbu můžete nabídnout piva z Oktoberfestu
 • Předpokládejte, jaké druhy piva budou vaši hosté milovat
 • Buďte praktičtí se svým svatebním rozpočtem, jaká piva kupovat
 • Zvažte sentimentální piva mezi vámi a vaším partnerem

Jaký je správný způsob podávání piva na svatbách?

 • V sudech
 • Poklepáním
 • Přizpůsobené plechovky
 • Pivní stěna
 • Pivní lety
 • Výstavy piva

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, kolik piva si objednat na svatbu, což může být jedno pivo na hosta za hodinu svatby.

Můžete také zvážit objednání pivního sudu, který pojme 124 kusů piv na svatbu pro 100 osob, zvláště pokud budete mít na svatbě další nápoje. O tom, kolik piva si koupíte, nakonec rozhodne vaše alkoholové menu, typ hostů a svatební rozpočet.