Kolik jsou svatební šaty Pnina Tornai

Odpověď na to, kolik jsou svatební šaty Pnina Tornai, bude záviset na designu, který chcete. Obecně ale počítejte s cenami přes 4000 dolarů za tyto značkové svatební svatební šaty.

Probereme také svatební šaty Pnina Tornai, abychom vám pomohli rozhodnout, zda budou tou nejlepší volbou pro váš velký den. A pro více návrhářů si klidně projděte náš blog, abyste věděli, jak moc stojí například svatební šaty Berta.

Kolik jsou svatební šaty Pnina Tornai?

Podle Kleinfeld Bridal je počáteční cena svatebních šatů Pnina Tornai 4 800 dolarů. Tyto šaty jsou ručně vyrobené z evropských látek a jsou šité Haute Couture.

Róby Pniny Tornai sahají od klasických až po plesové a její kolekce je známá svým korzetovým designem. Uvidíte také pravé krystaly Swarovski a drahé kameny, které jsou ideální pro svatební vzhled.

Kolik stojí průměrné šaty Pnina Tornai?

Průměrný sortiment svatebních šatů Pnina Tornai začíná na 2 400 až 5 000 USD. A pokud jde o P od Pnina Tornai, náklady na šaty jsou od 2 000 do 3 000 USD, takže můžete zvážit procházení této kolekce, pokud nemůžete utratit více než 4 000 USD a více za své svatební šaty.

V době psaní tohoto článku si můžete prohlédnout 50 svatebních šatů z Pnina Tornai v Kleinfeld Bridal. Navíc můžete třídit podle ceny, což vám lépe pomůže porovnat různé návrhy, které budou vyhovovat vašemu svatebnímu rozpočtu.

Kliknutím na každou fotografii šatů se dozvíte více o designu a ceně v Kleinfeld Bridal. Upozorňujeme, že Kleinfeld vyžaduje při objednávce svatebních šatů zálohu ve výši 65 %.

Cenově dostupné svatební šaty Pnina Tornai

Zatímco cena za svatební šaty Pnina Tornai začíná podle Kleinfeld Bridal na 4 800 dolarech, třídění návrhů na jejich webových stránkách představuje šaty, které stojí více než 5 000 $.

Jedním z návrhů, který stojí méně než 10 000 dolarů, jsou korálkové šaty Pnina Tornai s nabíranými rukávy a srdíčkovým výstřihem bez ramínek za 8 600 dolarů. K dispozici jsou také nádherné krajkové svatební šaty mořské panny s hlubokým výstřihem do V, které stojí 8 000 dolarů.

Drahé svatební šaty Pnina Tornai

V Kleinfeld Bridal jsou drahé šaty Pnina Tornai za více než 10 000 $. Například tylové společenské šaty s korzetovým živůtkem za 14 500 dolarů.

Pokud máte rozpočet, který si můžete dopřát, můžete také vyzkoušet šaty mořské panny za 24 600 dolarů, které jsou exkluzivní pro Kleinfeld Bridal. Má korálkové výšivky, srdíčkový výstřih, špagetová ramínka a vlečku.

A pokud jste fanouškem návštěv kufrů, dvě představení jsou naplánována na květen 2022. Jejich dostupnost si můžete ověřit na Kleinfeld Bridal.

Je Pnina Tornai stále v Kleinfelds?

Svatební kousky Pnina Tornai jsou k dostání v Kleinfeld Bridal v New Yorku v USA. Nejlepší je zarezervovat si schůzku a prohlédnout si svatební šaty Pnina Tornai sami, abyste mohli lépe posoudit, jak na vás budou vypadat.

Ale pro vaše pohodlí nabízí Kleinfeld Bridal také virtuální svatební schůzku. Jinak je můžete navštívit v Chelsea na Manhattanu, jakmile si zarezervujete schůzku alespoň dva týdny předem.

Očekávejte, že vaše schůzka bude trvat hodinu; pak můžete kdykoli přijít a vyzkoušet šperky. Na druhou stranu pokrývky hlavy a závoje vyžadují také schůzky.

Vezměte prosím na vědomí, že Kleinfeld vyžaduje k rezervaci schůzky kreditní kartu a pokud nezrušíte 48 hodin před schůzkou, bude vám účtován poplatek 100 USD. A pokud se vám šaty na první schůzce nelíbily, můžete si před odjezdem zarezervovat zpáteční schůzku.

Jsou svatební šaty Kleinfeld drahé?

Vzhledem k tomu, že počáteční cena svatebního oblečení Pnina Tornai je v Kleinfeldu nižší než 5 000 USD, měly by stále odpovídat rozpočtu většiny nevěst. V průměru jsou nevěsty ochotny zaplatit za svatební šaty 2 500 dolarů a zaplatit za módní návrhář, jako jsou šaty Pnina Tornai, 4 800 dolarů, je velmi rozumné.

Ale samozřejmě byste nikdy neměli utratit za svatební šaty více než 10 % z celkového svatebního rozpočtu, abyste nepřišli o přidělenou částku na další svatební potřeby. Abychom vám pomohli získat výhodné nabídky, přečtěte si, kdy jdou svatební šaty do prodeje.

Co měla Pnina Tornai na sobě ve svůj svatební den?

Ve svůj svatební den měla Pnina Tornai svatební šaty s áčkovou sukní a nařaseným korzetem. Poté si po svatebním obřadu oblékla korálkové šaty se stříbrnou krajkou a na afterparty vyšívaný džínový outfit.

Co znamenají svatební šaty Couture?

Vzhledem k tomu, že značka Pnina Tornai je známá svými luxusními svatebními róbami, musíte pochopit, co znamenají couture svatební šaty. Couture v podstatě znamená, že svatební róba je ručně vyrobená nebo používá ručně šité prvky.

Jsou dražší než necouture svatební oblečení, protože každé svatební šaty jsou určeny pouze pro zamýšleného nositele. Vytvoření svatebních šatů proto vyžaduje více času a peněz než sériově vyráběné svatební šaty.

Couture svatební šaty se pohybují od 2 000 $ až dvakrát tolik, v závislosti na návrháři.

Závěr

Byl tento cenník užitečný? Abychom rekapitulovali, kolik stojí svatební šaty Pnina Tornai, můžete očekávat, že za Kleinfeld Bridal utratíte více než 4 000 $.

Existují však i kousky od P by Pnina Tornai od 2000 do 3000 USD. Tyto módní svatební šaty stojí za to, pokud nepřekročíte zamýšlený rozpočet na svatební šaty.

Ručně šité kusy vyžadují čas a úsilí, takže jejich vysoké cenovky jsou jedině vhodné.