Kolik jsou svatební šaty Amsale

Ti, kteří chtějí vědět, kolik jsou svatební šaty Amsale, se mohou připravit na vyvolávací cenu 3 500 $. Porovnáme také náklady na svatební svatební šaty Amsale v různých obchodech, abychom vám pomohli najít nejlepší hodnotu pro váš rozpočet.

Amsale je fantastický pro nevěstu, která chce kombinaci klasické a moderní svatební róby. Ale pokud jste omezeni svým rozpočtem, můžete si také přečíst, kolik je na svatební šaty příliš mnoho, abyste věděli, zda jsou svatební šaty Amsale rozumné s vašimi finančními možnostmi.

Svatební šaty Amsale stojí: Kolik stojí svatební šaty Amsale?

Kleinfeldova svatba

Cena za svatební šaty Amsale začíná na 3 500 $, pokud nakupujete v Kleinfeld Bridal. Kleinfeld se chlubí tím, že jim Amsale prodala svůj první návrh svatebních šatů a že dokonce dostávají exkluzivní přehlídky kufrů.

Výběr svatebních šatů Amsale v Kleinfeld Bridal je popsán jako sofistikovaný a elegantní. V době psaní tohoto článku však neexistují žádné svatební šaty Amsale, které byste si mohli snadno prohlédnout na webových stránkách Kleinfeld Bridal.

Nordstrom

Případně, pokud máte jednoduchou svatbu a nepotřebujete extravagantní svatební šaty Amsale, můžete si také prohlédnout svatební šaty Amsale v Nordstromu. Výběr v tomto obchodě je ideální pro nevěstu s nízkým rozpočtem, protože ceny se pohybují od 200 do 500 USD.

Svatební šaty si můžete nechat doručit nebo se rozhodnout pro vyzvednutí venku. Poštovné je v USA zdarma nebo můžete získat dvoudenní nebo následující den od společnosti Nordstrom za 12 až 20 USD.

Kde jsou nejlevnější svatební šaty Amsale?

Pokud jsou pro vás možnosti v Nordstrom příliš omezené, můžete se také podívat na použité svatební šaty Amsale. V době psaní tohoto článku jsou nejlevnější šaty 199 $, zatímco nejdražší ojeté svatební šaty Amsale jsou více než 4 000 $.

Nicméně doporučujeme být opatrní při nákupu jakýchkoli použitých značkových svatebních šatů. Pro váš klid můžete najít legitimní obchod, který prodává svatební šaty Amsale.

Kolik je Amsale Bridal?

V době psaní tohoto článku se sbírka pro Amsale Bridal pohybuje od 3 000 do více než 8 000 USD. Například svatební šaty Demi Amsale z podzimní kolekce 2015 stojí 3 650 dolarů a vyznačují se přiléhavou siluetou, peplum, krepovou sukní, elegantní vlečkou a strečovým tylem.

A za svatební šaty Amsale Bridal pro nevěstu, která může utratit 6 950 dolarů, si můžete dopřát Talia. Tyto nádherné štíhlé šaty mají nízký výstřih do V a ručně šité korálky jsou k dispozici v barvě slonové kosti nebo tvářenky, takže jsou perfektní, pokud nechcete tradiční bílé svatební šaty.

Jak dlouho trvá odeslání Amsale?

Na webových stránkách Amsale nejsou žádné informace o zasílání jejich svatebních šatů. Ale pokud kupujete z kolekcí Little White Dress a Evening, jejich výroba trvá 6 až 8 týdnů, ale některé styly mohou být odeslány dříve, v závislosti na skladových zásobách.

Amsale také nabízí standardní pozemní dopravu zdarma a bude trvat 5 až 7 pracovních dnů. Ale pokud to budete chtít přes noc, budou si účtovat 50 $.

Kdy si koupit svatební šaty Amsale?

Začněte procházet svatební šaty Amsale 8 až 10 měsíců před svatbou, abyste měli čas na přizpůsobení a úpravy. Výroba svatebních šatů Amsale obvykle trvá deset měsíců a doporučují dva měsíce na úpravy.

Amsale také uvádí, že očekáváte 12 týdnů, než budou vaše poslední šaty připraveny, nebo se můžete zeptat na uspěchané poplatky. A pokud se opozdíte, Amsale je ochoten přijmout objednávku zadanou za méně než 12 týdnů, v závislosti na stylu.

Před rezervací v Amsale si prosím přečtěte, koho pozvat na nákup svatebních šatů.

Kde koupit svatební šaty Amsale

Od úterý do soboty si můžete naplánovat schůzku na vlajkové lodi Amsale na adrese 625 Madison Avenue, 2nd Floor, New York. Otevřeno mají od úterý do soboty.

Jsou svatební šaty Amsale věrné velikosti?

Vzorky Amsale od velikostí 2 až 20 můžete vyzkoušet v jejich prodejně. Je však možné objednat si šaty ve velikostech 00 až 28 nebo použít jejich průvodce velikostí.

Pokud jde o úpravy, Amsale vyžaduje paušální poplatek ve výši 695 USD, včetně kování, lisování, vycpávání a rušného provozu. Pokud ale chcete šaty na míru, můžete se obrátit na jejich zákaznický servis.

Upozorňujeme, že svatební šaty Amsale nelze vrátit.

Kde se Amsale vyrábí?

Svatební šaty Amsale jsou ručně vyráběny v jejich ateliéru v New Yorku. Podle Amsale se jejich NYC ateliér skládá z ručně vybraných jednotlivců Amsale Aberra.

Co je Nouvelle Amsale?

Kolekce Nouvelle Amsale je ideální pro módní nevěstu. Ceny těchto svatebních šatů začínají na 1 800 až 3 000 USD.

Můžete také získat šaty na zakázku ve velikostech 0 až 24. Eddie je poměrně cenově dostupný svatební kousek Nouvelle Amsale za pouhých 1 495,00 $.

Eddie je strečový krepový overal s odnímatelnou tylovou vlečkou a nášivkou na ruce. Pro nevěsty, které nechtějí nosit svatební šaty, si přečtěte, co si vzít na svatbu a ne šaty.

Závěr

A to je vše! Právě jsme zjistili, kolik stojí svatební šaty Amsale, kde Nouvelle Amsale začíná na 1 800 dolarech a Svatební Amsale začíná na 3 000 až více než 8 000 dolarech.

Doufáme, že vám tento průvodce nákupem pomohl rozhodnout, zda jsou svatební šaty Amsale pro vás. Ale nakonec nepřekračujte svůj rozpočet na svatební šaty ani nehledejte výprodeje.