Kolik je poštovné za svatební oznámení

Pokud chcete vědět, kolik je poštovné za svatební pozvánky, můžete očekávat, že zaplatíte méně než jeden dolar. Poštovné a známky u svatebních pozvánek ovlivňují tři faktory, kterým se budeme blíže věnovat níže.

Nejlepší je naplánovat si rozpočet na pozvánky, abyste zajistili, že budete stále posílat psací potřeby, které se vám líbí, aniž byste museli slevit z toho, co utratíte za jiné svatební potřeby. Můžete si přečíst, kolik utratit za svatební pozvánky, abyste věděli více.

Kolik stojí poštovné za svatební oznámení: Rozdělení nákladů

V době psaní tohoto článku očekáváte standardní sazbu pod 1 $ nebo kolem 0,55 až 0,58 $ za zasílání svatebních pozvánek. Přečtěte si však prosím tři faktory, které určují cenu poštovného svatebního oznámení.

Jak velké jsou vaše svatební pozvánky?

Cena za poštovné svatebních oznámení se odvíjí od velikosti vašich pozvánek. To je důvod, proč vaše pozvánky musí mít rozměry 5 x 7 palců, protože cokoli většího bude znamenat dodatečné náklady.

Podle poštovní služby Spojených států bude při použití čtvercových obálek účtován neobrobitelný příplatek 30 centů za položku. Kromě toho čtvercové svatební pozvánky neprojdou třídicím strojem, což znamená, že budou ručně tříděny, což povede k vyšším nákladům.

Jak silná je vaše šablona?

Vzhledem k tomu, že budete sestavovat svatební pozvánku, je rozhodující výběr materiálu, který použijete. Pokud je například vaše obálka s pozvánkou na svatbu tlustší než ¼ palce, je pravděpodobné, že neprojde třídicím strojem.

Pokud také dáváte dohromady pozvánky, je nejlepší se naučit, jak vyrobit břišní pásky pro svatební pozvánky. Je to proto, že použití stuhy znamená, že uděláte uzel a pozvánka se tím zvětší, což samozřejmě vede k vyšším nákladům na poštovné.

Jak těžký je váš balíček pozvánek?

Hmotnost je posledním faktorem, abyste se vyhnuli drahému poštovnému za svatební pozvánky. Například nechcete, aby vaše svatební pozvánky byly těžší než jedna až dvě unce.

Pokud se souprava skládá z více kusů, bude poštovné vyšší, protože je pravděpodobné, že vaše svatební pozvánky budou vážit více než dvě unce. Budete tedy potřebovat známku za 0,70 dolaru, protože budou vážit více než 0,55 dolaru, což je obvykle očekávané poštovné u svatebních pozvánek, které je těžké jen jako unce nebo nižší.

Pro více tipů při stavbě svatebního apartmá je zde návod, jak nacpat svatební pozvánky, protože celková cena poštovného na svatební oznámení je ovlivněna tím, co pro apartmá používáte.

Kolik razítek potřebuji na pozvánku?

Více než znalost cen známek za každé razítko svatebního oznámení ovlivní počet svatebních poštovních známek také rozpočet, který byste měli na svatební oznámení přidělit. Obecně si na svatební pozvánky připravte kolem čtyř razítek.

Na svatbu budete potřebovat jednu poštovní známku, uložte si data pro začátek. Pak možná budete potřebovat jedno až dvě razítka pro svatební pozvánku kvůli váze dalších materiálů.

Poté nezapomeňte poskytnout každé jedno razítko pro karty RSVP. Hostům započítáte poštovné, aby mohli včas odpovědět.

Kolik stojí odeslání pozvánek?

Můžete očekávat, že náklady na dopravu a poštovné za svatební pozvánky budou kolem 60 USD, pokud máte sto pozvánek. Ale samozřejmě existuje mnoho faktorů, které je třeba zvážit, v závislosti na pozvánce.

Obecně si ale připravte rozpočet na rozesílání pozvánek. Pokud jste omezeni, můžete vždy přejít na digitální vysílání, zvláště pokud se jedná o malou svatbu.

Další faktory, které je třeba zvážit u nákladů na zasílání svatebních pozvánek poštou:

  • Používání karet znamená přidání tloušťky a hmotnosti svatebních pozvánek, což zvyšuje náklady na poštovné
  • Dekorace jako provázky nebo květiny mohou vyžadovat ruční zpracování pozvánek a za svatební pozvánku vám může být účtováno 21 centů více
  • Některé vzory, jako jsou voskové pečeti nebo pozvánky ve vlastní velikosti, znamenají, že je stroj nedokáže zpracovat, a to bude stát další poštovné
  • Ujistěte se, že jsou vaše pozvánky snadno rozluštitelné, nebo vám mohou být zaslány zpět, pokud je adresa obtížně čitelná
  • Pokud je třeba vaše pozvánky zpracovávat ručně kvůli jejich křehkosti, bude vás to stát více

Zahrnujete razítka na svatební pozvánky?

Základní svatební etiketou je poskytovat razítka pro vaše hosty, když jim posíláte svatební RSVP karty. Předadresujete také obálku karty RSVP a přidáte známky.

Proto si vyčleňte rozpočet na další razítka, abyste zajistili, že vám vaši hosté pošlou včas. Můžete si přečíst, jak vyplnit svatební RSVP pro správnou etiketu pro hosty.

Jak zasílat svatební pozvánky?

Svatební pozvánky posílejte osm až dvanáct týdnů před svatbou. Ujistěte se, že také připomenete hostům, aby odpověděli, zvláště pokud někteří stále neodpověděli na své odpovědi.

Správně byste měli oslovit i pozvánky, zvláště pokud nechcete na svatbě žádné plusové ani děti. A samozřejmě, pozvánky by měly mít správné informace pro svatbu.

Závěr

Byl tento cenník užitečný? Abychom si shrnuli, kolik stojí poštovné za svatební pozvánky, je to kolem 0,55 USD nebo počítejte s tím, že za odeslání 100 pozvánek utratíte 60 USD.

Velikost, tloušťka a hmotnost vašich pozvánek bude nakonec určovat poštovné. Dejte nám vědět, pokud máte tipy, které můžete sdílet, jak ušetřit za zasílání pozvánek.