Kolik je matrace se šroubovicí: Průvodce nejlepším nákupem

Ti, kteří chtějí vědět, kolik je matrace Helix, si mohou připravit 700 až 1 500 dolarů. Také si povíme, co očekávat u různých typů lůžek Helix. Stojí jim to vůbec za to?

Když už mluvíme o cenách, zde jsou nejlepší levné pěnové matrace k vyzkoušení. Jsou cenově dostupné, aniž by to ovlivnilo celkovou kvalitu.

Kolik stojí matrace se šroubovicí?

Matrace se šroubovicí se dodávají v různých typech, ale můžete očekávat, že se budou pohybovat od méně než 700 $ do 1 500 $. Tyto cenové body platí pro Helix Sunset, Moonlight, Midnight, Dusk, Twilight a Dawn. Počáteční cena matrace Helix Plus však stojí pod 850 USD.

Můžete financovat matraci Helix?

Jako většina velkých značek matrací, Helix nabízí financování, aby byl váš nákup matrace ještě dostupnější. Můžete si vybrat mezi Klarna a Katapult, kde Klarna nabízí čtyři bezúročné splátky a Katapult umožňuje financování, pokud máte nízké nebo žádné FICO skóre. Mělo by být snadné požádat o financování matrace pomocí vyhrazené stránky na webových stránkách značky.

Prodávají se matrace Helix v prodeji?

Můžete také ušetřit více nákupem matrace Helix během prodeje Helix Sleep. Někdy budou mít nabídky až 200 $ s volnými dvěma alternativními polštáři Dream down, v závislosti na výši vašeho nákupu. Potřebujete pouze zkontrolovat příslušné propagační kódy o různých svátcích, jako je svátek práce.

Případně jsme psali o nejlepším čase pro nákup matrace. Tento článek vám pomůže označit si kalendář, abyste získali slevy, bezplatné příspěvky a výprodeje, abyste při nákupu nové postele ušetřili více. Během těchto speciálních termínů můžete zkusit navštívit web Helix Sleep.

Existují slevy na matrace Helix?

Kromě speciálních prodejních dnů nabízí Helix četné slevy pro různé jednotlivce. Můžete například získat slevový kód, který vám ušetří 15% při placení, pokud jste v armádě, v první reakci nebo učitel. Jednoduše klikněte na kód a přihlaste se do VeifyPass.

Helix navíc odměňuje doporučení a na Amazonu dostanete 50 $. Skvělé je, že váš přítel také získá 125 $ na nákup a Helix dokonce zdarma zahrne dva polštáře snů.

Vyplatí se matrace Helix?

Matrace Helix stojí za to, protože jsou přiměřeně dostupné pro kvalitu, kterou získáte. Pamatujte, že většina nových matrací na trhu přesahuje 1 000 $, zvláště pokud kupujete velké matrace jako královna a královská postel. Kromě toho získáte zkušební verzi na 100 nocí s 10 až 15letou zárukou a bezplatnou dopravu pro pohodlí.

Je vždy fantastické vidět prodloužené záruční doby a noční zkušební dobu delší než jeden měsíc. Tyto vlastnosti ukazují, že Helix svým produktům důvěřuje. A dokonce můžete ušetřit více díky bezplatnému doručení.

Jsou matrace Helix prodávány v obchodech?

Matrace Helix jsou k dispozici v showroomu značky a v obchodě s matracemi v New Yorku. Helix má také několik partnerských showroomů po celých USA. Ale od tohoto psaní Helix oznámil, že jejich showroom je v současné době kvůli pandemii uzavřen, aby byla zajištěna bezpečnost zaměstnanců a zákazníků.

Předpokládejme, že máte dotazy ohledně možného místa ve vašem okolí nebo jiné dotazy týkající se nákupu přímo z webu Helix Sleep. V takovém případě by mělo být snadné dosáhnout zákaznického servisu společnosti.

Ale vzhledem k pandemii a skutečnosti, že matrace Helix jsou vyráběny na zakázku, počítejte s tím, že vaše objednávka matrace bude odeslána až po týdnu nebo dvou od data vaší objednávky.

Jak dlouho vydrží spirálová postel?

Na matrace Helix se vztahuje 10letá záruka, na Helix Plus a Helix Luxe pak delší 15letá záruka. Tyto záruky vám poskytnou představu o očekávané životnosti postele Helix až 10 let nebo déle. Před zvažováním pořízení nové však nemusíte čekat, až vaše matrace dosáhne očekávané životnosti.

Uvědomte si například, že průměrná životnost matrace je mezi 5 až 10 lety. Přesto si můžete koupit nový po 7. nebo 8. roce, zvláště když je zdeformovaný. Vaše používání bude také hrát roli v dlouhověkosti vaší postele, takže o matraci Helix pečujte a pečujte o ni.

Je Helix dobrá značka?

Helix je dobrá společnost a dokonce patří mezi nejlepší značky matrací z paměťové pěny. Můžete najít různá ocenění, která nazývají Helix Nejlepší celková matrace, Nejlepší pro boční pražce, Nejlepší pro větší velikost, Nejlepší hodnotná hybridní matrace, Nejlepší matrace pro bolesti zad, Nejlepší chladicí matrace pro boční pražce a Nejlepší vlastní hybridní matrace pro páry. Značku Helix dále doporučují lékaři zdravotničtí odborníci z neurobiologie, psychologie a samozřejmě spánkové medicíny.

Kde se vyrábějí matrace Helix?

Matrace Helix jsou ručně sestavovány a vyráběny na zakázku v USA.

Je postel Helix v krabici?

Šroubovicové matrace a stlačené a srolované uvnitř krabice velké jako taška na golfovou palici. Značková loď je dodávána přes FedEx Ground, ale v současné době kvůli pandemii nenabízejí doručení domů a odstranění staré matrace. Nemůžete také naplánovat datum dodání.

Závěr

A to je vše! Abychom odpověděli, kolik je matrace Helix, je to u všech jejich modelů kromě Helix Plus pod 700 $ až pod 1 500 $. Můžete dokonce získat slevy o prázdninách, když doporučíte přítele nebo pokud jste v armádě, v první odpovědi nebo učiteli.

Myslíme si tedy, zda se Helix vyplatí koupit? Samozřejmě! Značky mají četná ocenění a dokonce lékaři doporučují tyto matrace.