Kolik elektřiny mini chladnička spotřebuje? Užitečné informace pro vás!

Zajímá vás: „Kolik elektřiny spotřebuje mini lednička?“ Skvělé, na tuto otázku odpoví tento článek. Typická mini lednička obvykle může spotřebovat přibližně 55 až 85 wattů elektřiny.

Toto měření proto může výrazně ovlivnit váš měsíční účet za elektřinu; vzít na vědomí. A je to. Vím, že jste na tyto typy ledniček velmi zvědaví. Takže bez dalších okolků přejděte dolů a pečlivě si přečtěte všechny informace, které získáte.

Množství elektřiny a použití mini lednice

Nikam nechoď. Tato část se bude zabývat otázkou „Kolik elektřiny spotřebuje malá lednička? Vaše malá lednička může mít elektrickou spotřebu přibližně 55 až 85 wattů elektřiny.

Toto měření se bude lišit v závislosti na velikosti a kapacitě vaší chladničky ve vaší domácnosti. Pokud počítáme za rok, vaše miniaturní chladnička může spotřebovat asi 160 kWh nebo kilowatthodinu.

Pak, pokud má vaše oblast elektrickou sazbu 15 centů za kWh, můžete za používání své minichladničky očekávat každý rok až 24 dolarů. Je také dobré pamatovat na to, že můžete minimalizovat spotřebu elektrické energie vaší minichladničky, pokud se jí můžete vyhnout pravidelným otevíráním.

Kdykoli se otevřou dveře vaší chladničky, dojde ke ztrátě generovaného studeného vzduchu. Vaše chladnička se však nakonec vyrovná ztrátě teploty.

Stejně tak by pomohlo, kdybyste si pamatovali různé klasifikace vaší mini lednice, protože to může každý měsíc ovlivnit výsledek vašeho účtu za elektřinu. Na světě existuje mnoho typů mini chladniček. Mohou se pohybovat od asi 1,7 do 4,5 kubických stop.

Tyto modely mohou mít na štítcích také hodnocení energetické hvězdy. Také mini chladničky v této třídě mohou spotřebovat méně než 240 kWh každý rok. Mluvte o úsporách energie! Na rozdíl od jiných konvenčních chladniček, které dokážou spotřebovat přibližně 420 kWh každé slyšení, jsou mini chladničky lepší volbou.

Z provedených testů v typických domácnostech se roční spotřeba vaší miniaturní lednice o velikosti 4,5 kubických stop odhaduje na 27 dolarů. Na druhou stranu vás větší chladničky ve velikostech 20,6 kubických stop mohou stát zhruba 50 dolarů každý rok.

Mini chladničky mají různé energetické hodnocení v závislosti na jejich objemu a kapacitě. Konkrétně dvě kubické stopy chladničky mohou spotřebovat přibližně 100 kWh, což stojí přibližně 12 dolarů.

Kromě toho některé mini ledničky mají kapacitu 1,5 krychlové stopy. Tyto mini ledničky tedy dokážou spotřebovat zhruba 70 kWh elektřiny, přičemž stojí až 9 dolarů. A konečně, mini ledničky ve 3/4 kubických stop mohou mít elektrickou spotřebu 50 kWh, což vás může stát 6 dolarů.

Stejným způsobem mají některé mini chladničky mrazicí prostory. Pokud tak učiníte, bude k jeho hodnocení přidána další 1/5 elektrické spotřeby. Mini chladničky mohou mít skutečně různé spotřeby elektrické energie. Jako domácí kamarád si musíte všechny tyto informace poznamenat, než si pořídíte perfektní lednici.

Jak ušetřit dolary v účtu za elektrickou energii z chladničky?

Když ve svém domě vlastníte spotřebiče, máte k němu ukotveno mnoho povinností, zejména lednici. V mém domě funguje moje lednička každý den, každý týden a každý rok-nepřetržitě.

Díky tomu vím, jak se postarat o jídlo a o účet za elektřinu. Naštěstí jsem objevil několik tipů pro váš domov, jak ušetřit pár dolarů z vašeho účtu za elektřinu s ledničkou.

Tip č. 1. Mít novější lednici

Je nepopiratelné, že svou lednici milujete, protože uchovává veškeré vaše jídlo a dobroty pro vaše bříško. Některé chladničky jsou však příliš staré a spotřebovávají neuvěřitelné množství elektřiny. Díky tomu můžete jít na novější lednici a nabízet funkce pro úsporu energie, které mohou ušetřit váš účet za elektřinu při cestě do nebe.

Některé chladničky mají pro vaši informaci hodnocení na přední straně. Některé chladničky mají uvnitř také střídače. Invertory jsou skvělým doplňkem každého spotřebiče ve vaší domácnosti. Tato technologie může ušetřit spoustu elektřiny.

Tip č. 2. Teplota a umístění

Umístěte lednici na chladná místa ve vašem domě. Nikdy je nepokládejte k troubám, oknům nebo topným prostorům, protože může pumpovat své součásti a dále chladit celý systém. Také chladničku nastavte na nejlepší možnou teplotu, tj. 4 ° F, a mrazničku na -0,4 ° F, abyste ušetřili elektřinu.

Tip č. 3. Zkontrolujte těsnění

Ověřte, zda vaše lednice netěsní na dveřích. Pamatujte, že pokud studený vzduch vychází z vaší chladničky, samotný spotřebič bude pracovat tak, aby kompenzoval ztracený vzduch a generoval více elektřiny. Ujistěte se, že je vše zajištěno, aby nevycházel studený vzduch.

Závěr

Skvělý! Už víte, „kolik elektřiny spotřebuje mini lednička?“ Vaše roztomilá lednička může mít různé elektrické spotřeby. Mini lednice obvykle mohou spotřebovat asi 55 až 85 wattů elektřiny.

Také by pomohlo, kdybyste si pamatovali, že různé druhy ledniček spotřebovávají méně nebo více energie než vaše mini lednička. Pokud máte zájem přečíst si další články, přejděte sem. Děkuji moc za přečtení! Sdílejte tento článek hned teď!