Kolik dostanu zaplaceno za darování spermií? 3 zásadní úvahy!

Kolik dostanu zaplaceno za darování spermatu? Za každé darované sperma se může vyšplhat až na 70 dolarů. 50 $ bude přijato během doby, kdy jeden daroval. 20 $ bude také obdrženo, jakmile bude vzorek již uvolněn. Dokud je tedy muž zdravý, může si každý měsíc vydělat téměř 1000 dolarů.

Rozhodnutí prodat sperma je vždy dobré. Přemýšlejte o platbě, která bude přijata později. Když je hotovost velmi nízká, prodej spermatu je jednoduchý a lukrativní způsob, jak vydělat peníze.

Nedělejte si divný pocit z dárcovství spermií. Právě naopak, je správné pomoci rodinám, které se potýkají s neplodností. A ti, kteří velmi touží stát se rodiči, se jimi mohou stát i bez partnerů. Zde je více k částce zaplacené za darování spermatu a všechny další související informace.

Některé modely kompenzace

Kolik tedy dostanu zaplaceno za darování spermatu? Darování spermií není považováno za charitativní čin. Jde také o vydělávání peněz. Výdělky se ale budou lišit podle odběrového centra nebo spermobanky, se kterou budete pracovat.

Pokud přispějete Seattle Sperm Bank, vyděláte 1 000 dolarů měsíčně. Za každý schválený dar dostane 70 dolarů. 50 dolarů je, když už je sperma dodáno. 20 dolarů, když už je to schváleno.

Pokud přispějete Sperm Bank of California, vyděláte 125 dolarů za každý schválený vzorek. Většina dárců by tedy vydělala v rozmezí 400 až 600 dolarů každý měsíc.

Pokud přispějete mezinárodnímu řetězci spermobank, získáte za každý dar 40 dolarů. 20 dolarů půjde za doručený ejakulát. Poté, co bude schváleno, bude dalších 20 dolarů. Dobrá věc je, že spermobanky poskytují bezplatný test plodnosti a jeho výsledky, krevní testy a fyzické testy. Musíte se ujistit, že zůstanete jako dárce. Někteří by také nabídli bezplatnou roční fyzickou prohlídku, když přestanete darovat.

Jiné kliniky mají komplikované smlouvy. Mohou po vás vyžadovat pravidelné návštěvy. Mohou od vás potřebovat pravidelné dary. To je poté, co si vás příjemce vybral jako dárce. To může nějak ovlivnit okamžik, kdy dostanete zaplaceno. Budou mít jistotu, že budete pokračovat ve svých návštěvách. Vaše platba zůstane ve spermo bance až do úplného splnění smlouvy. Většina spermobank dnes platí za návštěvníka měsíčně. Je lepší nejprve získat informace o kompenzaci. To je před podpisem jakékoli smlouvy nebo přijetím závazku.

Tři úvahy před prodejem spermií

Než se pustíte do darování spermatu, uvědomte si níže uvedené tři úvahy. Budete jistě překvapeni, když půjdete do detailů.

#1. Kvalifikace pro dárcovství spermat

Každá spermobanka přichází se seznamem fyzických požadavků dárce. Všechny jsou si však podobné. Dárci musí být:

  • 5’7 palce vysoký & 6’6″
  • Ve věku 18 až 40 let
  • Proporcionální hmotnost a výška
  • Celkově v dobrém zdravotním stavu. To považuje za dokončené testy plodnosti a fyzické zdravotní prohlídky.
  • Absolventi vysokých škol, jako jsou ti, kteří se zapsali do vojenských veteránů nebo na vysokou školu. Banky zaplatí více, pokud máte titul Ph.D
  • Neuživatel drog a nekuřák
  • Biologická, lékařská anamnéza rodiny

Stále nejste přijati jako dárci, přestože splňujete základní požadavky kliniky. Stejně jako jiné podniky jsou spermobanky zaměřeny na obsluhu ziskových organizací. Chtějí vyhovět požadavkům trhu. Vaše spermie tak mohou čelit různým předsudkům. Je pravděpodobnější, že vám bude odepřeno kvůli dodávce & poptávka na klinice. Může to být kvůli barvě vlasů, očí a barvy pleti. Buďte připraveni být odmítnuti jako potenciální dárce, pokud jste měli sex s mužem. Také vám bude odepřeno, pokud máte genetické zdravotní problémy, jako jsou poruchy srážení krve. Některé spermobanky vám mohou říci důvod odmítnutí. Ale někteří z nich možná ne.

#2. Limity potomků dárců

Darovací centrum pravidelně aktualizuje postupy a zásady. To má lépe řešit etické otázky týkající se asistované reprodukce a dárcovství spermatu. Novinky odhalily sériového dárce spermatu a stovky potomků. Je lepší zkontrolovat všechny podrobnosti. Ve většině případů mohl dárce pracovat se známým dárcem nebo příjemcem soukromě. A není to s darovacím centrem. Většina odběrových center často omezuje počet příjemců nebo porodů na každého dárce. Je to proto, že FDA reguluje spermie, které mají být darovány. Pak ale nestanoví limit pro legální potomstvo. Možná vás bude zajímat informace o rodinných limitech.

#3. Otevřená identita vs. anonymní dárcovství

FDA vyžaduje, aby kliniky uchovávaly cenné informace o dárcích. Ta má v budoucnu sloužit lékařským účelům. Nicméně anonymitu neupravuje. Volba se často provádí na základě zvolené kliniky. Zeptejte se na něco ohledně zásad v centru dárcovství. Ujasněte si své dlouhodobé závazky a možnosti. To je pravda, než darujete. Ujednání dárce zahrnují následující:

Otevřít

Příjemce by měl mít vaše kontaktní údaje. To samé by mělo platit i pro vás. Tímto způsobem to povede k přímé a dobré komunikaci. Tehdy nejlépe určíte probíhající komunikaci. A vy se rozhodnete, zda můžete dítě kontaktovat. Potom se dítě může rozhodnout jako vždy, že vám v budoucnu zavolá.

Polootevřené

Příjemce i dárce získávají informace od sebe navzájem. Podrobnosti ani kontaktní údaje však nezjistíte. Klinika bude místem, kam se vy dva vydají. Je zde šance zjistit, zda příjemce již měl dítě s vaším spermatem. Získáte také fotky miminka. Nebo můžete otevřít možný kontakt s dítětem poté, co se stane dospělým.

Anonymní

Příjemce ani dárce nezískají vzájemně identifikovatelné informace. Nebudete vědět, zda příjemce také počal dítě s vaším spermatem. Dnes ale testy DNA umožnily dárcům poznat své počaté děti. A to i v případě, že příjemci a dárci již souhlasili s anonymitou.

Proces dárcovství spermií

Každé odběrové centrum má svůj jedinečný proces darování spermatu. Ale pak jsou téměř stejné, zatímco ostatní základní části jsou pod nařízením FDA.

#1. Vyhledejte spermobanku

Většina spermobank by vyžadovala, aby dárci bydleli dvacet pět mil nebo dokonce hodinu blízko kliniky. Jeden bude muset navštívit zařízení poté, co byl vybrán jako dárce. Ujistěte se, že je klinika nalezena v adresáři FDA.

#2. Získejte předběžnou kontrolu

Předběžnou kontrolu lze provést prostřednictvím online aplikace nebo telefonicky. Potvrdí vaši pracovní způsobilost, anamnézu, barvu očí, barvu vlasů, výšku a & etnicita.

#3. Rodinná anamnéza a fyzické vyšetření poskytnuty

Buďte připraveni poskytnout podrobnou anamnézu pro sourozence, rodiče, strýce, tety, bratrance a sestřenice; prarodiče. To zahrnuje bratrance a sestřenice, sourozence ve čtyřech generacích. Fyzická zkouška bude zahrnovat test moči, krevní test, analýzu DNA, & screening STI a HIV.

#4. Poskytněte vzorek spermatu

Vzorek spermatu bude testován na klinice. Pravděpodobnost, že spermie mohou otěhotnět, bude známa. Zmrazí se a po několika měsících se otestuje. Tímto způsobem může vydržet v obchodě při čekání na kupujícího.

#5. Připravte se na podpis smlouvy

Důkladně prověříte zdravou genetiku, vhodného dárce a vydatné spermie. Poté podepíšete smlouvu poskytnutou dárcovským centrem. Bude zahrnovat věci, jako je kolikrát darujete, požadavek na ukončení sexuální aktivity před darováním a kolik dostanete zaplaceno.

#6. Darujte pravidelně

Stačí navštívit kliniku, aby byl váš vzorek uložen na místě. Budete ho uchovávat v soukromé místnosti ve sterilní nádobě. Zmrazíte jej, dokud si jej příjemce nevybere. Poté se rozmrazí a použije k umělému oplodnění.

Zabalte to!

Kolik dostanu zaplaceno za darování spermatu je něco, co musíte brát vážně. Ale protože dárcovství spermatu dává naději těm, kteří chtějí počít dítě, je vhodné, aby byla odměna spravedlivá. Za prvé, banky spermií potřebují dárce, a to velmi a neustále roste. Staňte se tedy dnes jedním z dárců spermatu! Možná vás také bude zajímat, kolik stojí darování spermatu a jak funguje darování spermatu.