Kdy si udělat obličej před svatbou: Časová osa

Pokud chcete vědět, kdy si udělat obličej před svatbou, zvažte časovou osu začínající již za 9 měsíců. Je nezbytné připravit si pleť před svatbou, ale zdravě, abyste se vyhnuli reakcím, které mohou přetrvat a ovlivnit váš vzhled ve váš výjimečný den.

Tento článek pojednává o tom, co musíte udělat ohledně péče o obličej před svatbou, a je použitelný pro nevěstu a ženicha, kteří se chtějí hýčkat. A pokud chcete i vy eliminovat linky a vrásky, sepsali jsme další zdravý návod, kdy si před svatbou dát botox.

Kdy byste si měli nechat udělat obličej před svatbou: Časová osa svatební krásy

9 měsíců před svatbou

S kosmetickým režimem začnete již 9 měsíců před svatbou. V tuto chvíli navštivte renomovanou kliniku nebo estetiku, aby vám pomohli vytvořit nejlepší plán ošetření obličeje, jakmile se budete blížit svatebnímu dni.

Nechcete zkoušet nové ošetření obličeje příliš blízko vašeho svatebního dne kvůli potenciálním vzplanutím a reakcím. Začátek brzy vám navíc pomůže bezpečně a realisticky dosáhnout vašich cílů.

Váš estetik by vám měl pomoci začít s plánem ošetření obličeje, který je ideální pro vaše cíle a potřeby. Jen se ujistěte, že najdete renomovanou kliniku a neděláte něco, co se vám nelíbí nebo co si myslíte, že je bezpečné.

6 měsíců před svatbou

Již šest měsíců před svatbou provádíte režim péče o pleť, vytvořený jedinečně pro vaše potřeby. To může zahrnovat měsíční ošetření obličeje k řešení různých problémů, jako je akné nebo změny barvy kůže.

Šest měsíců před svatbou je ideálním výchozím bodem pro ošetření obličeje, které řeší problémy, jako jsou jizvy a pigmentace, aby bylo dosaženo realisticky požadovaných výsledků. Poté vás dermatolog může každé dva až čtyři týdny nasadit na léčbu mírných problémů.

Poté si můžete nechat udělat ošetření obličeje každé dva až čtyři týdny tři měsíce před svatbou. Tato doba je ideální pro lidi s normální pletí bez jakýchkoliv problémů.

1 týden před svatbou

Po měsících přípravy pleti je možné získat jemný obličej týden před svatebním dnem. Očekávejte, že obličej, který můžete získat, je jemnější a funguje pouze jako způsob, jak znovu omladit vaši pokožku, protože do svatebního dne vás dělí jen několik dní.

Nejlepší je vyhnout se drsným ošetřením, jako jsou peelingy a exfoliace, abyste se vyhnuli potenciálním nežádoucím reakcím, které mohou zůstat ve váš svatební den. Také se nikdy nenechte v pokušení vyzkoušet nový typ obličeje, který jste ještě nezkoušeli, protože nevíte, jak bude vaše pleť reagovat.

Tentokrát se dočkáte posledního obličeje a také to může pomoci nevěstě nebo ženichovi uvolnit se před velkým dnem. Poté nechejte následující dny před svatbou klidné, protože se ukázalo, že stres výrazně ovlivňuje pokožku.

Jak brzy před svatbou si mám nechat udělat obličej?

S plánem ošetření obličeje můžete začít již 9 až 6 měsíců před svatbou, zvláště pokud chcete vyzkoušet režim péče o pleť. Je však také možné nechat se upravit týden před svatbou, zvláště pokud je mírná a má pouze uklidnit vaši pokožku a mysl.

Celkově se poraďte se svým dermatologem, protože vám může doporučit konkrétní plán, jak vyřešit vaše obavy. Čím dříve začnete plán ošetření obličeje před svatbou, tím lépe bezpečně dosáhnete požadovaných výsledků.

Kolik dní před svatbou byste si měli nechat udělat obličej?

V ideálním případě chcete začít s ošetřením obličeje měsíce před svatbou. Tímto způsobem můžete vyzkoušet vytvořený režim pro vaše obavy a výsledky, kterých chcete dosáhnout,

Obličej si však můžete nechat udělat i sedm dní před svatbou. Tři dny před svatbou se také doporučují mírné, uklidňující a uvolňující ošetření obličeje, pokud chcete zmírnit nervy a stres z příprav na svatbu.

Bez ohledu na to je třeba klást důraz na to, abyste dny před svatbou nikdy nezkoušeli žádné nové ošetření obličeje.

Měl bych si nechat udělat obličej týden před svatbou?

I když nejste fanouškem péče o obličej a jiné péče o pleť, vždy můžete týden před svatbou vyzkoušet kosmetiku. Obličeje mohou cítit relaxaci více než výhody pokožky, což může být pro vás a vašeho partnera dalším stmelujícím zážitkem před velkým dnem.

Klíčem je výběr jemného obličeje z renomované kliniky nebo centra, abyste zajistili, že vaše pokožka nebude mít žádné nežádoucí reakce. Jílové a gelové masky jsou často vybírány před velkou událostí, protože jsou dostatečně jemné na to, aby hýčkaly pokožku.

Který obličej je nejlepší před svatbou?

Zeptejte se svého estetika na nejlepší léčebný plán, jak bojovat s vašimi problémy a dosáhnout požadovaného výsledku pro váš svatební den. Ale pro nápady, zde jsou nejlepší ošetření obličeje před svatbou:

  • Chemický peeling pro exfoliaci, který zklidňuje zjizvení a vybledne zabarvení
  • LED obličeje pro redukci jemných vrásek a dodává pleti pocit a vzhled kypřejší
  • Vysokofrekvenční obličej pro zmírnění zánětu

Máte také problémy s vlasy, které chcete řešit? Zde je, kdy voskovat před svatbou.

Závěr

Pomohla vám tato časová osa přípravy pleti? Právě jste se naučili, kdy si nechat udělat obličej před svatbou, která začíná 9 až 6 měsíců před svatbou, a poté poslední obličej týden před svatbou.

Doporučujeme sestavit režim specifický pro vaše obavy a zamýšlené výsledky s renomovaným dermatologem. A samozřejmě se vyhněte zkoušení jakékoli nové léčby tak blízko vašeho svatebního dne.