Kdy se zaregistrovat pro svatební dary: Nejlepší čas

Odpověď na to, kdy se přihlásit o svatební dary, je po zásnubách. Ale než budete pokračovat s těmito informacemi, musíte pochopit etiketu při vytváření svatebního registru.

Vše, co potřebujete vědět, probereme v tomto článku, takže pokračujte ve čtení níže. Kromě toho by vás mohlo zajímat, kolik svatebních laskavostí si objednat.

Jako někdo, kdo se vdává, byste také měli být připraveni dát svým hostům dárky za to, že přijdou na vaši svatbu.

Zde je váš průvodce, kdy se zaregistrovat pro svatební dary

Po zásnubním večírku

Nejlepší čas na registraci svatebních darů je po zásnubách. Můžete tak učinit za pár týdnů po této příležitosti, ale přihlásit se můžete i dříve, dva týdny před zásnubami.

Protože se registrujete po zásnubním večírku, použijte počet hostů na této oslavě jako vodítko k tomu, kolik položek je třeba zaregistrovat. Poté, co se svatební den blíží, můžete přidat další položky a také finalizovat seznam hostů.

Dalším důvodem, proč je nejlepší registrovat svatební dary až po zásnubní párty, je to, že to bude na webu ještě předtím, než uspořádáte sprchu a další párty před svatbou.

Před předsvatebními událostmi

Když lidé navštěvují vaše sprchy a večírky, s největší pravděpodobností využijí svatební matriku k nalezení dárku, který přinesou. Ale protože se jedná o předsvatební událost, nezapomeňte zahrnout cenově dostupnější dárky.

Můžete mít také hosty, kteří se nebudou moci zúčastnit samotné svatby. Pokud ano, mohou přijít na předsvatební akce s dárkem z matriky.

Před pozvánkami

Některé páry nepořádají zásnubní večírek. Pokud tedy žádný mít nebudete, kdy byste se měli přihlásit k odběru svatebních darů?

Další vhodné načasování je před odesláním svatebních pozvánek. Pokud máte také uložena data, vytvořte před odesláním těchto karet svatební registr.

To znamená, že si vytvoříte registr šest měsíců před svatbou, jako obvykle, když se zasílají data uložení. Opět to může sloužit jako příležitost pro hosty poslat vám dárky dříve, pokud se nemohou zúčastnit samotné svatby.

Zahrnout svatební webové stránky na uložit data nebo svatební pozvánky s informacemi pro váš svatební registr v něm. Datum, kdy rozešlete pozvánky, můžete také považovat za poslední uzávěrku svatební matriky, aby si hosté mohli dárky nakoupit s dostatkem času.

Můžete si přečíst o tom, jak brzy je příliš brzy na to, abyste je načasovali.

Mám se zaregistrovat pro svatební dary?

Svatební matriku nepotřebujete, pokud ji nechcete mít. Některé páry si mohou myslet, že už mají vše, co potřebují, a dárky jsou zbytečné.

Nicméně vaši svatební hosté vám stejně pravděpodobně něco koupí. Poslední věc, kterou chcete, je dostat něco, pro co nemáte využití.

Můžete také dostat dárek, který se vám bude líbit, protože se tak bude cítit lépe i host. Pamatujte, že jsou lidé, kteří svou lásku projevují dárkem.

Navíc je těžké rozhodnout, co dát někomu, kdo se vdává. Můžete se také obávat poskytnout jako host něco, co je potenciálně neuctivé.

Co když svatební matriku nechcete?

Pokud skutečně nechcete svatební matriku, ale lidé na tom trvají, můžete jim vždy říct pravdu, že si myslíte, že pro dárky nebudete mít využití. Některé páry se také rozhodnou pro pokladnu a použijí ji na líbánky nebo jiné výdaje po svatbě.

Další možností je nasměrovat hosty na charitu nebo nadaci. Tímto způsobem nebudete muset dostávat dárky, o kterých si myslíte, že je nepotřebujete, a navíc pomůžete těm, kteří je potřebují.

Co byste neměli dávat do svatebního registru?

Věci, které nehodláte používat, nebo věci, které jen vrátíte

Vaše svatební matrika by měla být seznamem funkčních a praktických věcí. Nevkládejte věci, které k ničemu nejsou, a navíc nezahrnujte věci, které chcete vrátit.

V dnešní době, pokud potřebujete hotovost, je přijatelné mít registrační pokladnu. Pokud je váš seznam plný položek, které plánujete vrátit, bude to hostům zřejmé.

Stejné položky z různých obchodů

Zkontrolujte svůj seznam, abyste se ujistili, že se vám nebudou opakovat položky z různých obchodů. Možná si myslíte, že hostům dáváte více možností, ale to může být z jejich strany matoucí.

Pokud to uděláte, můžete mít více hostů, kteří vám dají stejný předmět.

Velmi drahé položky

Je v pořádku mít v registru nějaké drahé položky, pokud existují i ​​cenově dostupné. Vždy mějte na paměti kapacity svých hostů, protože někteří si možná nebudou moci dovolit drahé dárky.

Kolik registrů je příliš mnoho?

Procházet tři obchody je na váš svatební registr příliš mnoho. A při rozhodování o obchodech myslete na své hosty a na to, kde budou potenciálně nakupovat.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se dozvěděli, kdy registrovat svatební dary, což by mělo být po zásnubách.

Registrovat se můžete také dříve, než budete mít rozeslány svatební pozvánky. Hosté tak mají dostatek času vám dárek koupit a poslat, zejména ti, kteří se svatby nemohou zúčastnit.