Kdy poslat svatbu uložit data

Odpověď na to, kdy poslat svatbu uložit data, je rok před zamýšleným svatebním dnem. A pokud jste zvědaví, jak brzy je příliš brzy nebo zda je dokonce nutné je poslat, pokračujte ve čtení tohoto kompletního průvodce týkajícího se ukládání dat.

Vzhledem k tomu, že se zabýváme zasíláním schůzek a pozvánek, mohlo by vám také pomoci vědět, kdy by měla být svatba splatná. Tímto způsobem budete mít konečný počet hostů brzy a vyhnete se nedorozuměním se svatebními prodejci.

Kdy byste měli poslat svatbu bez dat?

12 měsíců před svatbou

Ideální doba pro rozeslání vašich svatebni-datů je 12 měsíců před samotným svatebním dnem. Termíny se rozesílají mnohem dříve než svatební pozvánky, takže vaši hosté budou mít představu o vaší nadcházející svatbě.

6 měsíců před svatbou

To jim pomůže rozhodnout se, zda mohou přijít a provést nezbytná opatření se svým rozvrhem, jakmile obdrží svatební pozvánky s RSVP. A pokud máte malou svatbu, můžete také poslat schůzky šest měsíců před akcí.

8 měsíců před svatbou

Další rozumnou dobou pro zaslání svatby s uložením dat je osm měsíců před svatbou, protože během této doby jste pravděpodobně zajistili datum a místo svatby. Předejdete tak nedorozuměním, pokud něco způsobí změnu termínu a místa svatby.

Hned po zásnubní párty

Některé páry začnou rozesílat své schůzky až těsně po zásnubní párty, aby si zajistily své hosty včas. To je zvláště užitečné, pokud se vaše svatba koná během hlavní sezóny, kdy mohou být vaši hosté pozváni na jiné akce.

Kdy odeslat, uložte data cílové svatby

I když je možné posílat data vaší svatby 6 až 8 měsíců před svatbou, musíte je poslat mnohem dříve, 9 až 12 měsíců před svatbou, pokud se má jednat o cílovou svatbu. Vzhledem k tomu, že svatba bude vyžadovat, aby hosté podnikli dlouhou cestu a rezervovali si ubytování, musí být informováni o vaší svatbě ao tom, kde bude nejméně rok před ní.

Tímto způsobem si mohou naplánovat cestu a ubytování a zajistit, že dorazí na místo ve váš svatební den. Včasným odesláním smluvených termínů můžete také poslat pozvánku na svatbu do destinace šest měsíců předem a vaši hosté nebudou šokováni.

Zde je to, co zahrnout do pozvánky na svatbu v destinaci, abyste informovali své hosty.

Jak brzy je příliš brzy na schůzky?

Nejčasnější čas, kdy můžete poslat svatební oznámení, je rok před skutečnou svatbou. Posílat je dříve nebude ideální, protože vaši hosté by mohli svatbu špatně umístit nebo na ni dokonce zapomenout.

Kromě toho nezapomeňte, že některé svatební prvky, jako je datum a místo konání, se mohou z nepředvídaných důvodů změnit. Zápisy proto posílejte pouze 6 až 8 měsíců nebo 9 až 12 měsíců před svatbou, aby bylo již vše jisté.

V souvislosti s tímto tématem se musíte také dozvědět, jak brzy je příliš brzy na svatební pozvánky. Budou odeslány po datu uložení, takže by neměly být poskytnuty dříve než oni.

Jsou 2 roky příliš brzy na to, abyste poslali data o uložení?

Dva roky je příliš brzy na to, abychom poslali data k uložení, protože během toho období před svatebním dnem se toho může ještě hodně změnit. Nechcete, aby si hosté naplánovali nebo zarezervovali ubytování nebo výlet, a pak jim najednou řekli, že se změnilo místo nebo datum svatby.

Svatba se také může odložit nebo se náhle změní počet hostů a koho pozvat. Takže až poté, co určíte místo, datum a hosty svatby, můžete odeslat data.

Jak dlouho po Save-The-Dates posíláte pozvánky?

Termíny uložení se zasílají 6 až 12 měsíců před svatbou; pak 2 až 4 měsíce před svatbou můžete rozeslat podrobnější svatební pozvánky. Save-the-dates již informovali hosty o vašem požadovaném svatebním plánu a místě, takže by neměli být překvapeni událostí a opatřeními, které budou muset, aby se jí zúčastnili.

Musíte všem posílat Save-The-Date?

Je nezbytné, abyste zaslali schůzky všem, kteří se chcete svatby zúčastnit. Nespoléhejte na ústní sdělení, protože někteří lidé mohou na svatbu náhodou zapomenout.

Všimněte si, že pokud někomu pošlete schůzku, bylo by nechutné, kdyby byl náhle nepozván. Zabezpečte si seznam hostů u svého partnera, abyste měli jistotu, koho a kolik pozvat.

Je v pořádku neposílat termíny uložení?

Malé a krátké svatby nemusí vyžadovat ukládání dat. Je však nezbytné je poslat na větší svatby s mnoha hosty.

Je neslušné poslat datum uložení a ne pozvánku?

Musíte poslat jak datum, tak svatební pozvánku, protože první informuje hosty, zatímco druhý potvrzuje, že svatba projde.

Závěr

A to je vše! Chcete-li rekapitulovat, kdy poslat svatbu a uložit data, udělejte to 9 až 12 měsíců před svatbou, zejména u cílové svatby.

Je také možné je poslat 6 až 8 měsíců před svatbou. Neposílejte však schůzky dříve než rok před svatbou, abyste si zajistili datum a místo svatby.