Kdy jdou svatební šaty do prodeje: Nejlepší čas na nákup

Můžete zjistit, kdy se svatební šaty prodávají, zaškrtnutím tří případů. Podělíme se také o nejlepší časy v roce pro nákup svatebních šatů, abychom ušetřili peníze.

Ale za prvé, proč jsou svatební šaty tak drahé? Neváhejte a přečtěte si naši diskuzi, abyste věděli, kolik byste za něj měli zaplatit a přitom být rozumní.

Zjistěte, kdy se svatební šaty prodávají, abyste ušetřili peníze

Výprodeje

Vždy je užitečné mít seznam svatebních obchodů, abyste mohli sledovat potenciální výprodeje. Samozřejmě se mohou lišit v datech, kdy budou nabízet obrovské slevy, takže je nejlepší, když se podepíšete s jejich informačními bulletiny nebo je dokonce budete sledovat na sociálních sítích, kde budou oznámení.

Když se obchody chystají představit novou kolekci, je také pravděpodobné, že nabídnou výprodej současných svatebních šatů, aby vyprázdnily svůj inventář. Zvažte označení kalendáře pro potenciální prodeje na začátku roku nebo během léta.

Za zmínku však také stojí, že se může stát, že některé obchody nemají výprodeje. V tomto případě existují dva další případy, kdy můžete zabodovat nádhernými svatebními šaty, aniž byste vydělali peníze.

Vrácené šaty

Někteří návrháři mohou nabízet vrácené šaty, které samozřejmě již nebudou mít stejnou cenovku jako jejich původní cena. Tyto šaty mohou být ze zrušených svateb nebo vráceny z různých důvodů.

Jediná úvaha je zkontrolovat celkový stav šatů. Mohlo by dojít k nějakému poškození nebo potřeba vyčistit, takže buďte připraveni utratit za tyto dodatečné úpravy při nákupu svatebních šatů.

Zde je místo, kde si můžete nechat vyčistit svatební šaty, pokud to potřebujete.

Šaty již nejsou k dispozici

Podobně jako u výprodejů budou některé obchody stále prodávat některé své šaty považované za nemoderní. Mohou však být přerušeny a ponechány v zadní místnosti, takže zkuste zavolat do obchodu, zda je prodají za nižší cenu.

Prosím, mějte otevřenou mysl ohledně ukončených svatebních šatů, protože je stále můžete upravovat a upravovat, aby byly stejně stylové jako aktuální šaty této sezóny. To by ale samozřejmě vyžadovalo návštěvu švadleny, což bude další výdaj na svatební šaty.

Dalším konkrétním příkladem již nevyráběných svatebních šatů jsou vzorové svatební šaty. Pokud hledáte návrháře, můžete se v jejich obchodě podívat na vzorové svatební šaty, které jsou v podstatě ty, které byly vyzkoušeny ve svatebním salonu, ale nikdy nebyly nošeny venku ani upraveny.

Kdy je nejlepší čas na nákup svatebních šatů

leden

Nejlepší čas na nákup svatebních šatů je v lednu. Začátek nového roku je obdobím, kdy butiky obvykle představují nové kolekce nebo doplňují zásoby šatů, takže nevěsty mají větší výběr svatebních šatů.

Leden je také považován za nejlepší měsíc pro zahájení nakupování svatebních šatů, protože svátky jsou obvykle obdobím zásnub. Návrháři a švadleny v tom vidí příležitost nabídnout vzrušující šaty, aby se v příštím roce vyrovnaly s očekávanými požadavky.

Léto a začátek zimy

Některé další příležitosti k označení kalendáře pro nákup svatebních šatů jsou v létě a na začátku zimy. Tyto dvě sezóny jsou obvykle obdobím, kdy svatební salony pořádají ukázkové prodeje.

Vzorové prodeje jsou, když obchody a návrháři nabízejí šaty, které obvykle mají k prodeji, což znamená, že je možné získat nádherné šaty za nižší cenu. Pokud jste fanouškem konkrétního návrháře, nezapomeňte navštívit během ukázkových výprodejů a možná dostanete své vysněné šaty.

6 měsíců před svatebním dnem

Obecně platí, že shánění svatebních šatů byste měli začít minimálně šest měsíců před svatebním dnem. Tím zajistíte, že jste vyzkoušeli vše, co se vám potenciálně líbilo, místo abyste se spokojili s tím, co je k dispozici podle plánu.

Včasný nákup šatů také umožní návrháři nebo švadleně dát vám tři kování a provést potřebné úpravy. Pokud je váš svatební den v hlavní sezóně, nemusíte se již bát, že vaše vysněné šaty nebudou k dispozici.

Kolik byste měli zaplatit za své svatební šaty?

Rozumná cena za svatební šaty se pohybuje kolem tisíce dolarů. Průměrné náklady, které jsou nevěsty ochotné utratit, jsou však i 1500 dolarů, takže toto cenové rozpětí lze stále považovat za přijatelné pro svatební šaty.

Přesto se nakonec rozhodnete, kolik jste ochotni za svatební šaty utratit. Jen se ujistěte, že ostatní výdaje na svatbu nebudou ovlivněny.

Pokud potřebujete více informací o této části rozpočtu, přečtěte si, kolik je za svatební šaty příliš mnoho.

Co bych měl vědět, než si koupím svatební šaty?

  • Označte si v kalendářích potenciální výprodeje a slevy
  • Nastavte si rozpočet na svatební šaty předem
  • Domluvte si schůzku na zkoušku svatebních šatů alespoň šest měsíců před svatebním dnem
  • Určete vlastnosti svatebních šatů, které jsou přijatelné pro vaši kulturu, náboženství nebo místo, kde se bude svatba konat

Závěr

A to je vše! Pro rekapitulaci, kdy jdou svatební šaty do prodeje, zvažte výprodeje nebo si dejte pozor na vrácené a zlevněné šaty.

Nejlepší období roku pro nákup svatebních šatů je pak leden, začátek zimy a léto. Doufáme, že jste se hodně naučili; dejte nám vědět, jak probíhá vaše nakupování šatů.