Kdo vyrábí šicí stroje Kenmore

Odpovědí na to, kdo vyrábí šicí stroje Kenmore, je, že to byl Janome. Tento článek se bude zabývat tím, co se stalo se šicími stroji Kenmore a proč nejsou k dispozici ani v Sears. A pokud máte tuto značku, promluvíme si také o tom, co můžete očekávat s její kvalitou.

Také vás zajímá, kdo vyrábí šicí stroje Singer? A co kde se vyrábějí šicí stroje Pfaff? Na našem blogu si můžete prohlédnout i další články související se značkami šicích strojů.

Kdo vyrábí šicí stroje Kenmore?

Jsou Janome a Kenmore stejní?

Janome je japonská společnost s výrobními závody v Japonsku, na Tchaj -wanu a Thajsku a vyrábějí šicí stroje Kenmore. Kromě Janome však existovaly i další jednotky Kenmore vyrobené jinými zámořskými společnostmi. Společnost White Sewing Machine Company byla dokonce dodavatelem pro Sears a některé rané modely značky Kenmore byly White Rotarys.

Abyste měli jasnější představu o výrobcích Kenmore, Janome vyrobil Kenmore 385 a všechny ostatní modely, které začínají číslem „385“. Poté však Sears prodal šicí stroje Janome Kenmore po roce 1965. Pokud jde o dřívější šicí stroje Kenmore 158 v 60. a 70. letech, vyráběly je zámořské společnosti v Japonsku a na Tchaj -wanu, zatímco White vyrobil 117 modelů, kterých bylo vyrobeno mnoho. dříve ve čtyřicátých letech minulého století.

Kenmore 117 – výrobce White

 • Přímý šicí stroj s přímým stehem
 • Používá přítlačnou patku starého stylu
 • Dobře se krmí v obou směrech
 • Pozoruhodný regulátor délky stehu
 • Působivá trvanlivost

Kenmore 158 – vyrábí zámořské společnosti

 • Přenosné a kompa [ct
 • Kvalitní konstrukce, ale o něco slabší než Kenmore 117
 • Některé jednotky mají vyjímatelný prodlužovací zásobník a pouzdro na příslušenství
 • Rychle změňte rovný steh na klikatou jehlovou desku
 • Opravená poloha jehly

Kenmore 385 – výrobce Janome

 • Solidní
 • Pozoruhodná kvalita stehu
 • Vhodné pro začátečníky
 • Základní a nenáročné na údržbu
 • Nelze použít pro materiály, jako je kůže nebo plátno

Jsou šicí stroje Kenmore Japonci?

Bylo tam několik japonských šicích strojů Kenmore. Například Kenmore 385 vyrobila japonská společnost Janome a Kenmore 158 byly vyrobeny v Japonsku. Číslo modelu si můžete ověřit, pokud chcete vědět, kde byl váš šicí stroj Kenmore vyroben. Pokud například vlastníte model s číslem 385, jedná se o japonský model firmy Janome.

Které šicí stroje jsou vyrobeny v Japonsku?

Šicí stroje Juki

Snad jeden z nejpopulárnějších japonských šicích strojů je Juki. Značka má dobrou pověst, zejména kvůli snadnému použití jejich strojů. Je také méně pravděpodobné, že uvidíte problémy, jako je rušení v jednotkách Juki.

Šicí stroje Brother

Jedním z nejoblíbenějších šicích strojů je Brother a modely s nejlepším poměrem cena / výkon. Další chválenou charakteristikou této značky je zákaznický servis. Kupující zaznamenali rychlou pomoc od společnosti Brother.

Šicí stroje Janome

Janome má výrobní závody v Japonsku, na Tchaj -wanu a v Thajsku. Společnost má dobrou pověst u svých strojů, zejména díky tichosti jejich jednotek. Jsou také tak trvanlivé, že dokonce najdete vintage jednotky Janome dodnes.

Vyrábí Kenmore již šicí stroje?

Na některých trzích je stále možné najít šicí stroje Kenmore, ale značka výrobu zastavila. Společnost Sears, kde objevíte stroje Kenmore vyrobené společností Janome, přestala tyto jednotky prodávat a dokonce vyčistila svůj inventář v roce 2013. Pokud si tedy chcete koupit zcela nový šicí stroj Kenmore, bylo by to nemožné, protože výroba zastavil.

Je Kenmore dobrá značka pro šicí stroje?

Přestože se již nevyrábí žádné zcela nové šicí stroje Kenmore, lze s jistotou říci, že to byla dobrá značka. Patří dokonce mezi nejvyhledávanější šicí stroje v posledních letech. Kromě toho byl Kenmore vyráběn renomovanými společnostmi, jako je Janome, takže víte, že zařízení byla spolehlivá z hlediska kvality a trvanlivosti.

Vyplatí se staré šicí stroje Kenmore nějaké peníze?

Hodnota starého šicího stroje Kenmore závisí na mnoha proměnných. Měl by však mít vlastnosti, které ho budou lákat pro sběratele nebo milovníky vinobraní. Rychlý odhad pro starý model Kenmore může být od 100 do 500 dolarů, ale měli byste zkontrolovat rok, kdy byl vyroben, a udělat si průzkum o této jednotce.

Jak starý je šicí stroj Kenmore Model 158?

Modely šicích strojů Kenmore 158 vyráběly v 60. až 70. letech zámořské společnosti se sídlem v Japonsku a na Tchaj -wanu. Většina Kenmore 158 byla z Japonska a jen několik bylo vyrobeno na Tchaj -wanu. A pokud jde o kvalitu, často uvidíte tento konkrétní stroj jako jeden z nejlepších modelů Kenmore.

Kolik mohu prodat svůj Kenmore 158?

Při určování hodnoty jakéhokoli šicího stroje uvádí Mezinárodní společnost sběratelů šicích strojů důležitost různých typů hodnot. Podívejte se například na svůj stroj Kenmore a posuďte, zda nabízí dekorativní, historickou, sběratelskou a peněžní hodnotu.

Závěr

A to je vše! Právě jsme odpověděli, kdo vyrábí šicí stroje Kenmore, a zjistili jsme, že stroje vyráběly různé značky. Patří mezi ně Janome, White a několik zámořských společností.

Ale v dnešní době se již nevyrábí žádné nové šicí stroje Kenmore. Pokud tedy máte starý model Kenmore, zvažte jeho prozkoumání, abyste poznali jeho hodnotu. Doufáme, že to bylo užitečné čtení; neváhejte nám zanechat komentář, pokud máte další otázky.