Kdo vyrábí šicí stroje Juki

Pokud vás zajímá, kdo vyrábí šicí stroje Juki, je to Juki Corporation. Budeme hovořit o tomto japonském výrobci a níže vám dáme rychlý souhrn historie šicích strojů Juki. Zjistíte také, zda je tato značka spolehlivá, pokud si chcete pořídit šicí stroj Juki.

Zajímá vás, kdo vyrábí i jiné značky šicích strojů? Můžete si například přečíst tento článek o tom, kdo vyrábí šicí stroje Kenmore nebo kdo vyrábí šicí stroje Baby Lock. Neváhejte také procházet náš blog pro další historii značek šicích strojů.

Kdo vyrábí šicí stroje Juki?

Společnost, která vyrábí šicí stroje Juki, je Juki Corporation. Vyrábějí domácí i průmyslové šicí stroje a Juki je dokonce jedničkou a předním výrobcem šicích strojů. Sídlo společnosti Juki se nachází v Tokiu v Japonsku, ale výrobce má zařízení v Číně a Vietnamu.

Která země vyrobila Juki?

Juki má výrobní závody v Japonsku, Číně a Vietnamu. Ale abyste měli rychlou představu o historii společnosti, všechno to začalo v Japonsku. Výroba šicích strojů Juki byla povolena v roce 1945 a o dva roky později vytvořili první šicí stroj pro domácnost a zahájili export jednotek do USA.

Poté byla v Číně v roce 1990 založena první zámořská továrna Juki na šicí stroje pro domácnost a o pět let později byla ve Vietnamu zahájena továrna na součásti průmyslových šicích strojů. V roce 2000 zahájila společnost Juki také výrobní závod pro průmyslové šicí stroje v Číně. Nakonec se v roce 2015 spojily výrobní kapacity závodů v Japonsku a Vietnamu pro skupinu společností Juki.

Které šicí stroje Juki jsou vyrobeny v Japonsku?

Podle webových stránek Juki je vlajkovou továrnou průmyslových šicích strojů Juki jejich továrna v Ohtawara. Jednotky Juki vyrobené v Japonsku by proto byly jejich průmyslovými modely. Pokud jde o domácí šicí stroje Juki, vyrábějí se v Shanghai Juki Machine Company.

Je Juki lepší než Bernina?

Výběr mezi šicími stroji Juki a Bernina bude záviset na prioritních funkcích uživatele a osobních preferencích. Pokud vás ale zajímá, kde každá značka vyrábí své modely, Bernina stroje jsou vyráběny ve Steckbornu ve Švýcarsku, zatímco Juki má své závody v Asii. Pojďme tedy nyní porovnat některé modely pro domácnost od každé značky.

Juki HZL-DX5

  • Juki’s box feed system allows the machine to be consistent in contact with the fabric for Perfect švy
  • Přesné stehy díky funkci prostupu jehly
  • Lehce zvedněte přítlačnou patku pomocí plovákového tlačítka, abyste zajistili rovnoměrné švy
  • Přiřazené možnosti nožního ovládání pro přizpůsobení stroje
  • Přítlačná patka se automaticky nadzvedne, když přestanete šít, abyste mohli plynule a nepřetržitě pracovat

Bernina 435

  • Žádné vyrušování díky jumbo cívce
  • Rychlá výměna vlákna s cívkou s předním plněním
  • Přesné stehy díky šířce a rychlosti stehu
  • Poloautomatický navlékač jehly
  • Snadné a snadné použití dotykové obrazovky a podpory na obrazovce

Jsou šicí stroje Juki spolehlivé?

Šicí stroje Juki jsou spolehlivé díky dlouhé historii výroby vysoce kvalitních jednotek. Šicí stroje Juki jsou ještě lepší v tom, že se ovládají relativně snadno, a to i pro začátečníky. Můžete procházet webové stránky značky pro jejich domácí šicí stroje a mělo by být snadné najít ideální model pro vaše potřeby.

Juki poskytuje stručný popis každého modelu šicího stroje, abyste věděli, co od něj můžete očekávat. A pokud jste také zkontrolovali recenze a komentáře na různých webových stránkách, uživatelé jsou se svými šicími stroji Juki velmi spokojeni. Správné používání a údržba však v konečném důsledku ovlivní výkon jakéhokoli stroje.

Zde je návod, jak opravit šicí stroj pro rychlé řešení problémů, pokud vaše jednotka nefunguje tak hladce.

Jaký je nejlepší model šicího stroje Juki?

Nejlepší model Juki pro domácí šicí stroj je HZL-DX7, zatímco nejlepší šicí stroj značky na míru je TL-2200QVP Mini. Bylo by nejlepší získat skutečný šicí stroj na míru, pokud očekáváte, že ho budete používat pro náročné projekty, a v případě potřeby pro něj můžete dokonce získat přítlačnou patku průmyslového šicího stroje. Existuje také Juki TL-2200QVP, pokud chcete se svým šicím strojem dělat deky.

A co zámkové šicí stroje? Zvažte Juki MO-114D, který může být malý, ale je více než schopný. Provádí dobře sedlové stehy, takže si nemusíte dělat starosti se šitím strečových tkanin a pletenin. Můžete s ním také udělat ozdobné stehy.

Kolik stojí průmyslové šicí stroje Juki?

Při prohlížení průmyslových šicích strojů Juki na jejich webových stránkách nejsou uvedeny žádné ceny. Mělo by však být snadné najít distributory v USA. Pokud máte zájem o koupi průmyslové jednotky, můžete je kontaktovat.

V Severní Americe existuje rozsáhlý seznam distributorů Juki. Najděte si nejbližšího a obraťte se na něj s dotazy. Například ti v Los Angeles v Kalifornii mohou vyzkoušet ACE Sewing Machine Company.

Závěr

A to je vše! Abychom rekapitulovali, kdo vyrábí šicí stroje Juki, je to Juki Corporation, která začala v Japonsku. Průmyslové šicí stroje této značky jsou vyráběny v Japonsku, zatímco domácí jednotky jsou vyráběny v Číně. Mají také výrobní závody ve Vietnamu.

Vyplatí se tedy koupit si šicí stroj Juki? Odpověď zní ano, protože si můžete vybrat model, který vyhovuje vašim potřebám. Můžete si také prohlédnout funkce, které vám šití značně usnadní.