Kdo vyrábí matraci Bellanest

Odpověď na otázku, kdo vyrábí matraci Bellanest, je Raymour a Flanigan. Pamatujte, že Bellanest je jejich vlastní značka a matrace se dodávají v různých variantách. Zajímá vás, zda je postel Bellanest pro vás?

Máme tě! Jsme hrdí na to, že pomáháme majitelům domů rozhodnout, zda hledají slavnou značku matrací. Pokud se vám líbil náš článek o matracích Hampton a Rhodes, provedeme vás stejným způsobem.

Kdo vyrábí matrace Bellanest?

Jak jsme již zkazili dříve, Raymour a Flanigan vyrábí matrace Bellanest. Bellanest sám je výrobcem matrací nebo značkou, která se prodává výhradně u Raymour a Flanigan. Ty prodávají další postele, ale Bellanest je jejich vlastní značka.

Typy matrací Bellanest

Existují různé typy postelí Bellanest, včetně odrůd Imperial Plush, Imperial Euro Top, Imperial Firm, Firm Trundle, Imperial Memory Foam, Rebound Hybrid, Deluxe, Gel a Gel Hybrid. Nejoblíbenější je Imperial Plush, který je za matraci poměrně dostupný.

Velikost Queen je pouze pod 500 $ a dostanete pružinovou matraci s gelovou pěnou. Můžete si vybrat i bázi od samotné značky. Pokud jde o doručení, Bellanest dokonce nabízí White Glove pro vaše pohodlí.

Kdo vyrábí nábytek Bellanest?

Protože jsme u matrací Bellanest, pravděpodobně jste také narazili na nábytek pod stejným označením. Jak můžete předpokládat z naší diskuse výše, nábytek Bellanest pochází od společnosti Raymours Furniture Company, Inc. Pro svůj nábytek můžete získat plán ochrany Platinum a na výběr jsou také různé procesy dodání.

Jsou matrace Bellanest dobré?

Co je třeba zvážit

Podobně jako u jiných značek matrací lze říci, že model Bellanest je dobrý, pokud používáte správný typ pro vaše potřeby a preference. Pokud se rozhodnete pro něco pevného, ​​ale váš typ postavy a poloha při spánku vyžadují něco více odpružení, pak vaše matrace Bellanest nebude pohodlná a nebude podporovat. Přesto jsme zaznamenali dobré recenze na tuto matraci a ty negativní nejsou zvláštní pro žádnou jinou značku matrací.

Co očekávat

Abychom vám poskytli rychlý přehled o tom, co můžete očekávat od matrace Bellanest, promluvme si o jedné z jejich nejoblíbenějších, kterou je Bellanest Imperial Plush. Jak jsme již řekli, můžete získat možnost doručení White Glove, takže si také odstraníte starou postel a postavíte novou. Pokud si ale chcete postel nejprve prohlédnout osobně, můžete si zarezervovat schůzku v obchodech Raymour a Flanigan ve vašem okolí.

Jak se staráte o postel Bellanest? Správná péče a údržba zajistí, že vaše matrace dlouho vydrží. Bellanest doporučuje vysávání jako jediný způsob čištění a použití podložky na matraci, kterou zahrnují, pokud získáte jejich 5letý plán ochrany.

Konečný verdikt

Osobně můžeme matrace Bellanest doporučit, protože jsou v rozumné cenové relaci, aniž by byla obětována kvalita. Pomohlo by vám však, kdybyste si pamatovali, na jaké vlastnosti si dát pozor, abyste zajistili, že se vám dostane náležité podpory a pohodlí šitého na míru vám. Později je probereme podrobněji, abychom vám pomohli při nákupu.

Kdo vyrábí nejkvalitnější matraci?

Máme-li ukázat konkrétní výrobce na trhu, musíme zahrnout ty největší na celém světě. Jsou na trhu již dlouhou dobu, což znamená, že jejich výrobky jsou uspokojivé a stále mají vynikající kvalitu. Někteří výrobci navíc dodávají své modely do hotelů, takže můžete zaručit, že se v nich budou cítit dobře a budou vás podporovat.

Mezi největší světové výrobce matrací, kteří přicházejí do USA, patří Sealy, Serta, Simmons Bedding, Sleep Number a Tempur Sealy. Kingsdown, Leggett a Platt, Spring Air a Southerland jsou také z USA. Získání postelí od těchto společností by však mělo být pouze prvním krokem k zajištění nejlepší kvality produktu.

Jak vybrat nejlepší matraci

Krok č. 1. Jaký typ spánku jste?

Nejprve si určete polohu, ve které spíte, abyste zajistili, že dostanete postel, která bude podporovat neutrální páteř, když si lehnete. Měli byste také zvážit, zda spíte horko, protože některé materiály udržují teplo. A konečně, vaše váha může způsobit, že klesnete příliš hluboko, takže byste chtěli něco, co tlak potlačí.

Krok č. 2. Jaký typ matrace vyhovuje vašim potřebám a preferencím?

Po otázkách v kroku číslo jedna byste měli snadno zkrátit seznam modelů, na které se díváte. V tomto bodě budete uvažovat o kvalitách každého typu matrace a o tom, zda vám poskytnou preferovaný a ideální komfort a podporu. Jakmile budete mít kratší seznam, odečtete další postele, dokud nedosáhnete vítěze, pokud jde o velikost, tloušťku a pevnost.

Jaká je nejlepší australská matrace?

Seznámili jsme vás s nejvýznamnějšími světovými výrobci matrací, kteří pocházejí z USA. Ale co postele australské výroby? Oblíbené modely s dobrými recenzemi pocházejí od Silent Night London, Cloud 9, NeoLuxe a SleepyHead.

Závěr

Je důležité znát různé štítky matrací. Kdo například vyrábí matrace Bellanest? Raymour a Flanigan jsou za postelemi Bellanest.

Společnost také vyrábí nábytek Bellanest. Zpátky k matracím, myslíme si, že jsou to skvělé úvahy, zejména pro ty, kteří mají rozpočet. Naším jediným tipem je využít našeho průvodce nákupem matrací, který vám pomůže najít tu nejlepší.