Kdo vyrábí klimatizace Tempstar? Úžasná fakta, která je třeba vědět!

Víte, kdo vyrábí klimatizace Tempstar? Klimatizace Tempstar vyrábí společnost International Comfort Products Corporation (ICP). ICP stojí za většinou systémů vytápění, větrání a klimatizace (HVAC) v Severní Americe.

ICP je ve vlastnictví společnosti Carrier Global Corporation. Ano, slyšeli jste mě dobře. Carrier je jedním z největších výrobců v oboru klimatizace. Systémy HVAC vám umožňují řídit teplotu v budovách, jako jsou nemocnice, hotely, kanceláře a dokonce i dům, ve kterém žijete.

Zde se také skryla vaše oblíbená filmová hvězda a utekla velkolepým útěkem do větracích otvorů a opatrným manévrováním do různých částí budovy. Nebojte se; nikdo se nedostane skrz vaše průduchy. No, doufám, že ne. Dělám si srandu! Váš technik zajistí, aby bylo vše v bezpečí a udržováno.

Klimatizace je součástí systému HVAC odpovědného za ochlazování vzduchu. Každý systém HVAC je vybaven klimatizací, ale ne všechny systémy klimatizace jsou vybaveny HVAC. Viděl jsi, co jsem tam dělal? Dobře, je čas se ponořit. Pokračujte v rolování, abyste zjistili více informací o klimatizacích Tempstar. Kdo tedy vyrábí klimatizace Tempstar?

Společnost, která vyrábí klimatizace Tempstar

Klimatizace Tempstar jsou jedním z produktů, které společnost ICP uvádí na trh prostřednictvím značky Tempstar. Klimatizace jsou stroje používané k regulaci teploty vnitřních prostor výměnou teplého vzduchu za studený. To vše je děláno pro pohodlnější a chladnější prostředí pro práci, pobyt a dokonce i bydlení.

Nabízeny jsou dvě řady klimatizací, a to řada Ion a řada Performance. Klimatizace Ion System jsou jejich prémiovou řadou produktů, které se zaměřují na nižší hlučnost a lepší pohodlí za různých povětrnostních podmínek.

Pokud chcete nejlepší klimatizaci, kterou mohou nabídnout, a máte peníze na podporu svých standardů pohodlí. Pak je to sestava, ze které má vaše nová klimatizace pocházet.

Řada Performance se naopak zaměřuje na hodnotu a účinnost. Je méně tichý než jeho dražší bratranec. Ale hej, utrácíš méně za svůj účet za elektřinu, díky čemuž je na tebe matka příroda pyšná. Kdo řekl, že potřebujete spoustu peněz na pohodlí? Vyberete -li si z tohoto výběru, získáte náskok za své peníze.

Co je Tempstar?

Tempstar je značka, která vyrábí a prodává výrobky pro vytápění a chlazení. Mezi tyto produkty patří klimatizace, plynové pece, olejové pece, tepelná čerpadla, pračky vzduchu a termostaty.

Je také společností Carrier, protože Tempstar je jednou ze značek ICP. Dalšími značkami ICP jsou Airquest, Arcoaire, Comfortmaker, Day and Night, Heil a Keeprite.

Stejně jako Tempstar jsou tyto značky výsledkem diverzifikace produktů ICP. To spotřebitelům nabízí více možností, což by mohlo zvýšit jejich pravděpodobnost a dát jim náskok před konkurenčními značkami.

Jak se vyrábí klimatizace?

Klimatizace podle všeho nerostou na stromech. Vím, překvapivé, že? Ale stejně jako ostatní části technologie, klimatizace nejprve začíná jako každý jiný kus hliníku, mědi, oceli a plastu.

Ty se poté ohnou, vylisují a vytvarují do různých tvarů a velikostí. Poté byly namontovány, připájeny, zapojeny a sešroubovány tak, aby tvořily hlavní části klimatizační jednotky.

Klimatizace se skládá ze čtyř hlavních částí. Jedná se o expanzní ventil, cívky výparníku a kondenzátoru a kompresor. Existence a účel těchto částí se točí kolem manipulace se stavy hmoty chladiva. Chladivo je sloučenina typicky používaná v klimatizačních systémech, protože snadno absorbuje teplo a ztrácí ho.

#1. Kompresor

Kompresor je zodpovědný za zvýšení teploty chladiva zvýšením jeho tlaku. Aby se to stalo, kompresor vytlačuje z chladiva v jeho plynném stavu živá denní světla.

Dělá to, dokud se jeho teplota nezvýší do bodu, kdy je teplejší než vzduch venku. Potom, protože teplo proudí z teplejších oblastí do chladnějších, způsobuje, že se teplo pohybuje ven.

#2. Cívka kondenzátoru

Cívka kondenzátoru klimatizace má za úkol ochladit a přeměnit horký stlačený chladicí plyn na kapalinu. Cívkou kondenzátoru bude foukat ventilátor a přenáší teplo z chladiva ven. To kondenzuje plyn, protože ztrácí teplotu, mění ho na kapalnou formu, podobně jako dochází ke srážkám.

#3. Expanzní ventil

Poté, co se chladivo změní na kapalinu, je kvůli vysokému tlaku stále příliš horké. Zde vstupuje expanzní ventil klimatizace. Odstraňuje tlak a umožňuje další ochlazení. Je to také místo, kde je regulováno množství elektřiny proudící do výparníku.

#4. Cívka výparníku

Nakonec chladivo přejde do cívky výparníku klimatizace. Zde se po absorpci tepla uvnitř změní zpět na plyn. K tomu dochází, když vzduch uvnitř fouká přes cívky výparníku. Chladivo by pak absorbovalo teplo vzduchu.

Což by způsobilo, že se chladivo odpaří na plyn, a poté se vzduch ochladí a vrátí zpět do interiéru. Proces bude pokračovat dál a dál. Jakmile místnost dosáhne určité teploty, kompresor se zastaví nebo škrtí.

Závěrečná slova

Doufám, že jste se na konci tohoto článku dozvěděli, kdo vyrábí klimatizační zařízení Tempstar. Stejně jako některé další znalosti o klimatizacích. Děkuji za přečtení! Jste velmi ceněni.