Kde si mohu pronajmout oblouk na svou svatbu: Nejlepší 4 místa

Zvažte čtyři místa, pokud nevíte, kde si mohu pronajmout oblouk na svou svatbu. Poté porovnáme různé půjčovny svatebních oblouků a místa, abychom vám pomohli najít váš vysněný svatební oblouk.

Zjistíte také, zda se vyplatí si svatební oblouk pronajmout, než si jej vyrobit sami. Nebo, pokud chcete, můžete se podívat, kde svatební oblouk koupit, pokud si myslíte, že můžete oblouk využít i pro jiné akce než svatby.

Nejlepší pronájmy svatebních oblouků: Kde přesně si mohu pronajmout oblouk na svou svatbu

Etsy

Jeden z nejlepších pronájmů, který můžete vyzkoušet pro různé typy svatebních oblouků, zahrnuje příspěvky na Etsy. Můžete najít různé ceny za pronájem svatebního oblouku, aby odpovídaly vašemu svatebnímu rozpočtu.

V době psaní tohoto článku si můžete pronajmout oblouk od Etsy za pouhých 65 $. Pokud jste z New Yorku nebo New Jersey, můžete získat šestiúhelníkový svatební altán.

Pokud nemůžete vrátit svůj svatební oblouk, budete platit 25 $ každých 24 hodin. Samozřejmě můžete porovnat různé svatební oblouky, které si můžete pronajmout, zejména ty, které se nacházejí v blízkosti vašeho místa konání, za rozumné náklady na dopravu.

Abbey Party Rents

Dalším místem, kde si můžete pronajmout svatební oblouky a další svatební potřeby, je Abbey Party Rents. Nachází se v San Diegu a svatební oblouky, které nabízejí, se pohybují od 81 do více než 200 USD.

Jedním z nejdražších svatebních oblouků je rustikální oblouk, ale nabízejí také kovové, železné a bambusové oblouky, které vám pomohou získat styl, který vyhovuje vašemu svatebnímu místu a tématu. Po kliknutí na oblouky na jejich webových stránkách však nejsou snadno dostupné žádné recenze.

Abbey Party Rents působí na trhu již více než 60 let a můžete je kontaktovat a zadat objednávku v jejich prodejnách v San Diegu nebo East County. Odhad získáte, když jim zavoláte, a můžete je také navštívit, pokud dáváte přednost osobnímu jednání.

Blue Blossom Rentals

Další půjčovna svatebních oblouků, kterou můžete vyzkoušet, je Blue Blossom Rentals, která se nachází v Indianě. Nádherné zdobené oblouky se pohybují od 250 do 850 USD a pokud chcete vidět jejich fotografie, můžete si prohlédnout jejich účet na Instagramu.

Pochopte však, že nenabízejí květinové aranžmá na míru, ale ke stávajícím dekorům každého oblouku jsou ochotni přidat barevné květiny. Jak si tedy pronajímáte od Blue Blossom Rentals?

Můžete si vybrat datum svatby z jejich kalendáře a vyplnit potřebné informace u pokladny. Nezapomeňte, že čas vyzvednutí by měl být nejpozději do 21:00 a dodávka by měla být do 20 mil od jejich skladu, jinak budou tyto podmínky účtovány dodatečné poplatky.

Svatební oblouky

Pokud jste na Floridě, zvažte možnost pronájmu oblouků The Wedding Arches. Na této společnosti je fantastické, že se specializují na přizpůsobené oblouky k pronájmu, takže můžete získat svůj vysněný dekor specifický pro téma vašeho místa a svatební styl.

Můžete je kontaktovat vyplněním formuláře a uvedením místa a místa obřadu. Mají také účet na Instagramu, pokud chcete vidět jejich oblouky.

V době psaní tohoto článku není mnoho informací o konkrétních obloucích, které nabízejí, pokud si pouze prohlížíte jejich webové stránky. Pokud však máte zájem, doporučujeme vám napsat jim zprávu nebo procházet jejich stránku na sociálních sítích.

Kolik stojí vyrobit svatební oblouk?

Ve srovnání s pronájmem svatebního oblouku, který může stát od 80 do více než 200 USD, ušetříte více na výdajích, pokud si svatební oblouk vyrobíte sami? Pokud si to uděláte sami, chcete utratit 250 až 400 $ za svatební oblouk.

Materiály, které použijete, funkce pro jeho stabilizaci a dekory, díky nimž bude svatební, to vše ovlivňuje konečnou cenu svatebního oblouku, který si sami uděláte. Existují však levné oblouky připravené k výstavbě, které můžete vždy ozdobit látkami a nádhernými květinovými aranžmá, aniž byste museli vydělat peníze.

Pokud chcete snadný návod, jak si sami vyrobit, přečtěte si, jak si vyrobit svatební oblouk z větví, místo toho, abyste zvažovali pronájem oblouku.

Potřebujete oblouk na svatbu?

Neexistují žádná pravidla, která byste si měli pronajmout, koupit nebo vyrobit oblouk pro svůj svatební obřad. Je to však klasická svatební kulisa, která místo konání okamžitě pozvedne.

Některá svatební místa mají také altán, který slouží hostům jako místo na focení. Jinak můžete vyzkoušet další svatební kulisy, jako jsou sloupy, stany nebo baldachýny.

Co mohu použít místo oblouku na svatbě?

Vyberte si z těchto alternativ svatebního oblouku; v závislosti na typu místa musíte vědět, jak je bezpečně nainstalovat.

  • Textilní pozadí
  • Fotografie na pozadí
  • Rustikální pozadí
  • Svatební stan
  • Svatební baldachýn
  • Svatební pilíře
  • Zdobený oltář

Závěr

A to je vše! Můžete se dozvědět, kde si mohu pronajmout oblouk na svou svatbu, když zvážíte Etsy, Abbey Party Rents, Blue Blossom Rentals a The Wedding Arches.

Doufáme, že jste si také uvědomili tu nejlepší volbu mezi pronájmem a zhotovením svatebního oblouku podle vašeho svatebního rozpočtu. A pokud máte nějaké další otázky ohledně svatební výzdoby; neváhejte a projděte si náš blog, kde najdete návody a návody.