Kde se vyrábí svatební šaty Casablanca

Odpověď na otázku, kde se vyrábí svatební šaty Casablanca, je v jejich vlastním výrobním závodě. Probereme také, kde mají róby Casablanca své sídlo.

A pokud máte o svatební šaty Casablanca zájem, níže se dozvíte, kde je můžete zakoupit a předpokládanou cenu za šaty. A když už jsme u návrhářských svatebních šatů, klidně si projděte náš blog, kde je koupit, za kolik nebo kde si někteří návrháři svatebních šatů šaty vyrobili.

Rozumné cenové rozpětí za svatební šaty nabízí například Galia Lahav, tak si klidně přečtěte, kde svatební šaty Galia Lahav koupit.

Kde se přesně vyrábí svatební šaty Casablanca

Svatební šaty Casablanca pocházejí z výrobního závodu Casablanca Bridal. Bohužel jejich webové stránky neuvádějí žádnou konkrétní adresu, ale můžete si zkusit přečíst o jejich umístění v Newport Beach v Kalifornii.

Podle nich se róba Casablanca liší od ostatních tím, že je vyrábí vlastní závod Casablancy. Nezadávají své šaty různým závodům a jejich vlastní zařízení může vyrábět kvalitu Haute couture za rozumnou cenu.

Protože svou továrnu vlastní soukromě, mohou navrhovat a vyrábět svatební šaty podle konzistentních standardů. Můžete se proto spolehnout, že vaše svatební šaty vyrobené v Casablance nepocházejí z hromadné výroby.

Kde má Casablanca Bridal sídlo?

Soukromá společnost Casablanca Bridal sídlí v Anaheimu v Kalifornii. Podle jejich profilu na LinkedIn kancelář zahrnuje jejich sklad s expedičním oddělením, oddělením zákaznických služeb, marketingem a prodejem a účetnictvím.

Casablanca Bridal má také nezávislé obchodní zástupce po celém světě. Kromě toho mají přidruženou neziskovou organizaci založenou na víře, Celebrate Forever.

Kdo vlastní Casablanca Bridal?

Casablanca Bridal byla založena v roce 1997 Kevinem a Glorií Lu. Mají více než tisíc domácích a 80 mezinárodních maloobchodních partnerů, kde si můžete pořídit svatební šaty Casablanca.

Jejich svatební šaty jsou ručně vyráběné a ručně šité za použití nejkvalitnějších látek, korálků a krajek. Nevěsta si také může užít své vysněné šaty, protože si může design upravit.

A co je nejlepší, svatební šaty od Casablanca Bridal jsou za rozumnou cenu. Podle Casablancy je jejich primárním cílem nabízet svatební šaty přizpůsobené potřebám nevěsty za konkurenceschopné ceny.

Kolik stojí Casablanca Bridal?

Pokud máte zájem vyzkoušet svatební šaty od Casablanca Bridal, můžete využít jejich vyhledávač obchodů. Poté můžete kontaktovat nejbližšího autorizovaného prodejce ve vaší lokalitě, aby vám mohl pomoci a nasměrovat vás na očekávané ceny.

A pokud nemůžete najít konkrétní šaty Casablanca mezi svatebními šaty nabízenými v prodejci ve vašem okolí, Casablanca Bridal jim je může poslat. Všechny róby Casablancy si navíc můžete prohlédnout na jejich webových stránkách nebo si vyžádat katalog od oficiálního prodejce.

Kde koupit svatební šaty Casablanca?

Pomocí jejich vyhledávače obchodů si můžete koupit svatební šaty Casablanca od autorizovaného prodejce. Vezměte prosím na vědomí, že svatební šaty kupujte pouze v oficiálním butiku nebo obchodě, abyste se vyhnuli potenciálnímu nesouladu s kvalitou nebo střihem svatebních šatů Casablanca.

V opačném případě nakupujte na vlastní nebezpečí, protože róby Casablanca nabízené od neregistrovaného prodejce nemusí být designérem sledovány ani vyráběny. Veškeré dotazy týkající se dopravy vašich svatebních šatů na míru sdělte autorizovanému prodejci.

Upozorňujeme, že Casablanca Bridal je pouze výrobcem a prodejcem svatebních šatů. Spolupracují se svými maloobchodníky, ale samy šaty neposílají ani neprodávají.

Vyplatí se svatební šaty Casablanca?

Svatební šaty Casablanca stojí za to, protože jsou vyráběny ze soukromého závodu návrháře. Proto je kvalita konzistentní a použité materiály jsou sledovány.

Kromě toho jsou různé svatební styly z Casablancy vzrušující a budou vyhovovat všem druhům nevěst. Róby jsou popisovány jako ženská romantika, moderní sofistikovanost, nadčasová klasika, vintage senzace, country esence, rustikální bohém a především nostalgie.

Siluety svatebních šatů také přicházejí v řadách A, fit and flare, mořská panna, pouzdro, krátké, plesové šaty, panenka a trubka. Poté si můžete vybrat styl výstřihu, pasu a rukávů, abyste ve svůj velký den získali ten nejlichotivější svatební vzhled.

Přečtěte si prosím, jaký styl svatebních šatů pro můj typ postavy, abyste věděli, jaká silueta a vzory vám budou konkrétně slušet.

Jak byste popsali módní svatební šaty?

Jedním z vyhledávaných, ale pochopitelně drahých typů svatebních šatů je couture. Pokud svatební návrhář nazývá své šaty couture, jsou šité na míru.

Vyznačují se ručně vyráběnými nebo ručně šitými prvky a použité materiály jsou luxusní, drahé nebo nejkvalitnější. Co dělá couture svatební šaty snem většiny nevěst, je to, že jsou navrženy a vyrobeny výhradně pro ně ve srovnání s levnějšími sériově vyráběnými svatebními šaty.

Co znamená nevěsta mimo skříň?

Různé svatební butiky se liší v popisu nestandardních svatebních šatů. To znamená, že si můžete koupit konfekční oblečení „z regálu“, nebo je to kus připravený do uličky.

Celkově si koupíte přesně ty šaty, které vyzkoušíte, protože jsou připraveny k nákupu. Některé kusy jsou také zlevněné, protože odkazují na vzorové návrhy.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, kde se vyrábí svatební šaty Casablanca, což je z jejich vlastního výrobního závodu.

Ale ve srovnání s jinými návrháři svatebních šatů Casablanca prodává prostřednictvím svých autorizovaných prodejců. Pokud tedy chcete procházet a najít svatební šaty Casablanca, použijte jejich vyhledávač obchodů a kontaktujte nejbližší z nich.