Kde otestovat nafouklou matraci: Vše, co vědět

Odpověď na to, kde otestovat Puffy matraci, máte doma. Níže si povíme podrobněji o tom, proč můžete postel Puffy vyzkoušet až po porodu. A samozřejmě, přináší vám tato politika výhody jako kupujícímu?

Doporučujeme také přečíst si tuto příručku o tom, jak dlouho bude trvat, než bude Puffy matrace doručena. Tímto způsobem budete vědět, co můžete očekávat, jakmile si objednáte novou postel.

Kde otestovat nafouklou matraci v USA?

Puffy matraci můžete doma testovat až poté, co vám byla doručena. Značka je výhradně online, takže neexistují žádné fyzické obchody, kde byste si mohli Puffy matraci vyzkoušet na vlastní kůži. To by vás však nemělo znepokojovat, protože máte 101 nocí na vyzkoušení nové postele Puffy v pohodlí domova.

Pokud se vám během zkušební doby 101 nocí nebude líbit matrace Puffy, naučíte se, jak vrátit matraci Puffy zpět. Společnost budete kontaktovat pouze za účelem naplánování vrácení a vrácení peněz. Na Puffy je fantastické, že vrácení je zdarma a dokonce vrátí vrácenou postel charitě místo toho, aby ji prodala nebo vyhodila.

Jak otestovat nafouklou matraci před nákupem

Budete mít prospěch z toho, že vyzkoušíte matraci Puffy doma, protože získáte 101 nocí bez tlaku ze strany prodejce. Zde je několik užitečných triků, jak otestovat svou novou postel po úspěšném nastavení matrace Puffy.

 • Lehněte si na matraci pomocí polohy ve spánku a zkontrolujte, zda bude vaše tělo v rovině. Když například ležíte na zádech, není mezi vaší bederní oblastí a postelí žádná značná mezera? Cítíte tlak na bok a rameno, když ležíte na boku? Je matrace dostatečně pevná, když ležíte na břiše?
 • Zkontrolujte, zda se vaše tělo nezapadá příliš hluboko do matrace. Také však nechcete, aby vám připadalo příliš těžké, že ztratíte konturování kolem křivek a kloubů vašeho těla.
 • Pokud sdílíte postel, požádejte svého partnera, aby s vámi otestoval novou matraci. Oba byste se měli cítit pohodlně a podporováni a zároveň mít dostatek místa na každé straně. A samozřejmě chcete co nejmenší přenos pohybu.
 • Mějte se na pozoru, pokud se s novou matrací cítíte dusno nebo vlhko. Mělo by být prodyšné a chladné na spaní.
 • Nakonec by postel měla být dostatečně velká pro uživatele i samotnou místnost. Mělo by také perfektně sedět na základně nebo základu.
 • Kde je showroom Puffy Matrace?

  Neexistují žádné předváděcí místnosti pro nafukovací matrace, protože společnost je výhradně online. A protože neexistují žádné displeje, budete se spolehnout na testování nové postele po jejím doručení. Jen se ujistěte, že víte, jak dlouho trvá, než se matrace Puffy roztáhne, aby získala přesný pocit, velikost a tvar.

  Kde mohu osobně vidět nadýchanou matraci?

  Puffy matrace nemůžete osobně vidět, pokud jste si neobjednali a nechali vám je doručit domů. Přeprava vaší nové postele Puffyovi však nebude trvat déle než deset dní, takže vaše čekací doba na doručení je přiměřeně krátká. A jakmile dorazí, jednoduše rozbalte bed-in-a-box a před testováním jej nechte několik hodin expandovat.

  Kde je továrna na nafukovací matrace?

  Pokud vás zajímá, kde se vyrábějí matrace Puffy, výrobci značek v USA. Můžete si také být jistí bezpečností a kvalitou postelí, protože Puffy je certifikován CertiPUR-US a OEKO-TEX Standard 100. Všechny matrace Puffy mají navíc nízké emise VOC a jsou také bez toxických zpomalovačů hoření, těžkých kovů, ftaláty, formaldehydy nebo látky poškozující ozonovou vrstvu.

  Odkud se dodávají nadýchané matrace?

  Nafukovací matrace jsou vyráběny v USA a pro přepravu používají FedEx. Společnost však nenabízí likvidaci matrací ani doručovací službu v bílých rukavicích. Proto se můžete rozhodnout pouze pro bezkontaktní doručení, aniž byste museli odstraňovat starou matraci nebo nastavovat novou.

  Kde je ústředí Puffy Matrace?

  Sídlo společnosti Puffy se nachází v Los Angeles, Kalifornie. Skládá se z 11 až 50 zaměstnanců a společnost má také další pobočky v Kanadě a Dubaji. Abyste měli rychlé pozadí Puffy, je založen v roce 2016 a poté spuštěn v následujícím roce.

  To, co dělá Puffy oblíbeným, je pocit matrace jako v oblacích. Mají dokonce takzvanou technologii Cooling Cloud, která poskytuje pohodlí a prodyšnost. A protože můžete nakupovat pouze online, získáte za jejich produkty relativně dostupné ceny.

  Závěr

  A to je vše! Abychom si zrekapitulovali, kde otestovat Puffy matraci, je to možné pouze poté, co je postel doručena domů. Značka nemá žádné fyzické obchody ani předváděcí místnosti, kde byste si Puffy matrace mohli osobně prohlédnout. Na vyzkoušení nové postele však máte 101 nocí a pokud nejste spokojeni, můžete také snadno dodržovat zásady vrácení zboží.

  Zajímá vás kvalita matrace Puffy? Zkontrolovali jsme v jiném článku, jak dlouho trvá Puffy matrace. Neváhejte tedy rychle přečíst, abyste věděli více o dlouhověkosti této matrace.