Kde najít číslo modelu na sušičce Whirlpool? Snadno sledovatelný průvodce!

Zajímá vás, kde najít číslo modelu sušiček Whirlpool? Nejprve otevřete dvířka sušičky; uvidíte dveřní kapsu, panel s ponorem, do kterého se dveře vkládají. Vchod uvnitř prohlubně obklopuje lem. Sériové číslo a číslo modelu sušičky Whirlpool naleznete na tomto okraji.

Dokonce i ti nejpozornější majitelé domů, kteří si koupili svou současnou sušičku, budou mít problém vzpomenout si na model a sériové číslo. Tyto podrobnosti však můžete někdy vyžadovat.

Budete-li muset znát specifikace vaší sušičky, pokud vyžaduje údržbu, bude prodána, bude nutné ji zkontrolovat nebo znovu nainstalovat. Whirlpool je známá značka a většina sušiček je vyrobena pomocí jejich procesů. Můžeme vám pomoci najít sériové číslo vaší sušičky Whirlpool. Tento příspěvek vysvětlí, jak získat sériové číslo a co s ním můžete dělat.

Co je to sériové číslo?

Sériová a modelová čísla najdete na každé sušičce Whirlpool. Kombinace těchto dvou číslic může vést jakýkoli adresář elektroniky ke konkrétnímu modelu sušičky, který vlastníte. To poskytuje podrobnosti o výrobcích a může být použito jako hledaný výraz pro dotazy techniků a vyhledávačů. Sériové číslo vaší sušičky Whirlpool může zahrnovat sériové číslo a model nebo jednoduše druhý. Ujistěte se, že máte oba po ruce.

Kde najdete číslo modelu vaší vířivé sušičky?

Kde tedy najít číslo modelu sušičky Whirlpool? Díky sušičkám Whirlpool je vyhledání těchto důležitých informací o sušičce mnohem jednodušší, protože je ukládají na pohodlné a bezpečné místo. Nachází se na vnitřní straně dvířek vaší sušičky, ale ne uvnitř sušičky samotné.

Pro zjištění čísla modelu byste měli otevřít dvířka sušičky Whirlpool. Je vidět dveřní kapsa nebo panel s prohlubní, do které dveře zapadají. Okraj obklopuje otvor prohlubně uvnitř. Sériové a modelové číslo vaší sušičky Whirlpool můžete najít na tomto okraji.

Obdélníková stříbrná plaketa nebo bílá nálepka obsahuje sériové číslo. Hledáte dvě číslice v pravém horním rohu plakety nebo nálepky. Číslo vašeho modelu je zobrazeno prvním číslem označeným „MODEL NO“, „MOD“. „MODEL“ nebo „MODEL NUMBER“

Číslo „SER“ je druhé číslo. „SERIAL NO“ je zkratka pro „Sériové číslo „SERIAL NUMBER“ Vaše sériové číslo je zkráceno jako „SERIAL“ nebo „S/N.“ Další podrobnosti mohou být rovněž uvedeny na této plaketě nebo nálepce. Tento instruktážní štítek je připevněn k nabídnout majiteli stroje a budoucím technikům zařízení informace o bezpečnosti, nouzových situacích a údržbě Zde je to, co byste měli vědět, jak najít sériové číslo svého modelu.

Co dělat s číslem modelu sušičky?

Většina uživatelů se za celý život nepodívá na sériové číslo sušičky. Ale přijde den, kdy to číslo budete potřebovat. Vy to vyžadujete. Mnoho úkolů byste měli provádět pouze tehdy, pokud rozumíte sériovému číslu a číslu modelu vaší sušičky. Jakmile zjistíte, jak najít číslo svého modelu, můžete s ním provádět různé činnosti.

#1. Podívejte se na průvodce a manuál

U sériového čísla sušičky se asi nejvíc vyplatí hledat příručku. Lidé nemají návod k našim domácím spotřebičům, i když jsme si je koupili sami. Konečně je na řadě internet. Příručky k zařízení jsou archivovány online, takže můžete bez námahy vyhledávat nejaktuálnější informace o svém stroji. Správnou sušičku můžete zkontrolovat pomocí sériového čísla vaší sušičky.

#2. Poznejte skryté funkce sušičky

Prohlídka vaší příručky k sušičce nebo hledání strategií pro nalezení čísla modelu vaší sušičky může odhalit mnoho, jak jste očekávali. Mnoho zařízení má skryté funkce, o kterých jejich majitelé nevědí. Resetování spotřebiče, vypnutí bzučáku a přenastavení teploty jsou časté doplňkové funkce, které jsou dostupné pouze tehdy, když rozumíte jak. S číslem modelu vaší sušičky Whirlpool a informacemi v příručce můžete zjistit skryté kombinace přihrádek, štítků nebo tlačítek.

#3. Opravy podle plánu s rychlými poradci

Znát číslo modelu vaší sušičky je také užitečné, když přijde čas kontaktovat kvůli opravě. Návštěva nebo diskuse s odborníkem může velmi pomoci, pokud sušička vydává podivné zvuky, netopí nebo jinak odmítá fungovat.

Odborníci se obvykle potřebují blíže podívat na vaše zařízení, aby zjistili, co je špatně, a naplánovali, jak to opravit. Čím více podrobností však můžete poskytnout, tím připravenější bude profesionál, až přijdou. Znalost sériového čísla může být velmi cenná, pokud chcete bezkontaktní servis a rychlé opravy v domácnosti.

It’s A Wrap!

Doufáme, že se z tohoto článku všichni dozvíte, kde najdete číslo modelu sušičky Whirlpool. Doufáme, že čtení tohoto článku je pro vás jen zábavou a strávíte jej na jeden zátah. Dále jsme výše diskutovali o tom, kde se na sušičce nachází modely nebo sériové číslo a jak se používá číslo modelu. Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi. Pokud se vám tento článek líbí, nezapomeňte jej sdílet se svými přáteli. Můžete si také přečíst o tom, kolik stojí pračka a sušička Whirlpool Cabrio a jak odemknout pračku whirlpool duet.