Kde mohu prodat svůj šicí stroj poblíž?

Odpověď na otázku, kde mohu prodat svůj šicí stroj poblíž mě, odhaluje tři možnosti. Můžete vyzkoušet místní prodej nebo dokonce online a my je probereme podrobněji níže. Dozvíte se také, jak prodávat šicí stroje, abyste zaručili kupujícího.

Ale co když nechcete svůj šicí stroj prodat a je nějaký čas uložený? Nebo vám snad někdo dal vintage model? Pak si také přečtěte našeho průvodce, jak používat starý šicí stroj.

Kde mohu prodat použitý šicí stroj?

Reklamy

Možná nebudete muset utrácet za reklamu na svůj šicí stroj. Některé utajované noviny například umožňují bezplatné reklamy. Můžete také umístit svou reklamu do místních novin, abyste oslovili více potenciálních kupujících ve vaší oblasti.

Obchody

Pokud nemůžete najít noviny, na které by bylo možné umístit reklamu na váš šicí stroj, použijte tradiční poznámku a zeptejte se v blízkém šicím obchodě, zda na jejich místo můžete umístit plakát. Můžete dokonce vyzkoušet šití opraven, kde by kupující mohli hledat něco cenově dostupnějšího. Obchody se starožitnostmi by také mohly mít zájem, pokud vlastníte cennou značku starožitných šicích strojů.

Online

V dnešní době je mnohem jednodušší kontaktovat více lidí online. A co je nejlepší, je zdarma a nevyžaduje, abyste chodili na více míst. Některé webové stránky, které se snaží prodat váš šicí stroj, jsou Craigslist, Marketplace a eBay.

Jak prodat starý šicí stroj

 • Zkontrolujte stav své jednotky a určete, kde prodat použitý šicí stroj
 • Pokud šicí stroj stále funguje bez problémů, můžete jej dále prodávat prostřednictvím reklam, online příspěvků nebo dokonce nabídnutím obchodům
 • Pokud je šicí stroj příliš rozpadlý, zvažte jeho rozebrání a prodej každého dílu
 • Proveďte malý průzkum svého konkrétního modelu šicího stroje, abyste věděli, jak jej nacenit, například se podívejte na jeho sériové číslo pro modely Singer
 • Starožitné šicí stroje mohou být cenné, ale zkontrolujte, zda je ten váš vyroben do roku 1900, aby byl považován za starožitný
 • Jak zjistit stav šicího stroje při prodeji

  Vynikající

  • Velmi málo známek s nepoškozenými a úplnými nálepkami
  • Leštěné a vynikající zpracování kovů

  Velmi dobré

  • Málo používané s některými značkami jehly
  • Stále atraktivní a všechny díly jsou kompletní bez rzi

  Dobrá

  • Několik dílů chybí, ale stále je funkční
  • Trochu rzi

  Veletrh

  • Zjevně se používá, ale stále je možné jej obnovit
  • Některá rez a chybějící části

  Špatný

  • Opotřebené
  • Opravu možná není možné

  Existuje trh se starými šicími stroji?

  Existuje trh se starými šicími stroji, pokud stále funguje. Jinak lze prodat nebo znovu použít pouze některé díly. Jeho hodnotu pro fungující použitý šicí stroj můžete vyhledat na fórech nebo dokonce u prodejců. Kromě toho nezapomeňte být upřímní k fotografiím a popisům jednotky, pokud zveřejníte reklamu místně nebo prostřednictvím internetu.

  Koupí si zastavárna prodejnu šicího stroje?

  Některé zastavárny mohou přijmout šicí stroj v závislosti na stavu vašeho modelu. Některé šicí stroje jsou také velmi cenné, zejména pokud jsou omezené nebo mají požadované součásti a funkce pro sběratele starožitností a vinobraní. Zvažte však poslední návštěvu zastavárny, protože od přímých kupujících nebo jiných obchodů můžete získat lepší hodnotu své jednotky.

  Stojí staré šicí stroje za peníze?

  Staré šicí stroje stále stojí za peníze, v závislosti na jejich stavu a hodnotě. Díly jsou například stále přítomné a fungují navzdory stáří a kupující může stále získat původní dokumenty s jednotkou. Některé stroje také vytvářejí atraktivní dekory pro sbírky, takže si přečtěte, jak vyčistit šicí stroj, pokud hodláte své zařízení později prodat.

  Jak poznám, zda je můj šicí stroj starožitný?

  Šicí stroj vyrobený před rokem 1900 je starožitností, zatímco stroje vyrobené po tomto roce jsou vinobraní. Pokud tedy máte šicí stroj Singer, s největší pravděpodobností snáze poznáte, zda je váš model starožitný. Sériové číslo má například odpovídající datum, které můžete použít k určení přesného stáří vašeho šicího stroje.

  Pokud chcete zkontrolovat stáří jednotky, číslo modelu je obvykle na horní straně nebo na rameni stroje. Kromě toho si můžete také všimnout jeho částí. Například obtisky jsou detailní a vizuálně přitažlivé, zatímco cívky jsou dlouhé.

  Jaký je nejlepší vintage šicí stroj k nákupu?

  Vintage šicích strojů je spousta, ale nejoblíbenější a nejžádanější modely jsou od Singer. Jednotky značky jsou známé například šlapáním, rovným stehem. Můžete dokonce pohodlně používat databázi sériových čísel šicích strojů Singer od Mezinárodní společnosti sběratelů šicích strojů.

  Závěr

  A to je vše! Chcete -li odpovědět, kde mohu prodat svůj šicí stroj ve svém okolí, zkuste inzeráty v novinách, obchody nebo prodávejte přímo online. Existuje trh se starými stroji, zvláště pokud máte vintage nebo starožitný model.

  Klíčem je znát jeho hodnotu a jak jej nacenit, abyste byli spokojení vy i kupující. Když už jsme u toho, mohl by se vám líbit i tento článek o nákupu šicího stroje.