Kde mohu koupit X 14 Odstraňovač skvrn od plísní: 6 nejlepších obchodů

Při řešení přetrvávajících plísní jste si pravděpodobně položili otázku: „Kde mohu koupit odstraňovač skvrn od plísní X 14?“ Přestaňte se stresovat, protože tento průvodce vám pomůže ukončit vaše starosti.

Pro začátek je X-14 odstraňovač plísní a plísní roztok pro čištění spár, dlaždic, vinylových a plastových povrchů na toaletě. Vzhledem k jeho chemickému složení se však uživatelé musí při sanaci plísní oblékat ochranným oděvem.

Tlak v láhvi se může zvýšit, způsobit převrácení a přetečení, což způsobuje nepohodlí pokožky. Proto se také musíte ujistit, že láhev je umístěna na místě, kam děti nedosáhnou.

Prodejny s odstraňovačem skvrn z plísně X-14

Chcete-li se vypořádat s odolnými skvrnami od plísně, potřebujete něco, co je stejně odolné. Odstraňovač plísňových skvrn X-14 je kvalifikovaný, aby to udělal za vás!

Podívejte se na tyto obchody, které nabízejí odstraňovač plísňových skvrn X-14, a zjistěte, které místo je pro vás výhodnější.

1. Amazon

X-14 Professional instantní odstraňovač skvrn od plísní se prodává v 32 uncích a jako neaerosolový spouštěč. Na webu obchodu dosáhl 1015 hodnocení, což dokazuje jeho oblíbenost mezi majiteli domácností.

Nejen, že odstraňuje skvrny od plísní rychleji a účinněji než jeho konkurenti, ale také udržuje skvrny od plísní pryč po dobu několika týdnů.

Tento produkt poskytuje motivované důkladné čištění pro chvíle, kdy si chcete vyhrnout rukávy. Zbavte se špíny a skvrn ve vaší koupelně pomocí několika sprejů!

Jako nejprodávanější se tento produkt umístil na #6 617 v kategorii Industrial & Scientific, č. 11 v komerčních odstraňovačích skvrn a č. 142 v odstraňovačích skvrn z prádla. Další informace o ceně a poplatcích za dopravu naleznete na jeho webových stránkách.

2. Skutečná hodnota

Tento produkt je také skladem v online nákupní platformě True Value za 4,29 $. Prodává se v 16 uncích, tedy za rozumnou cenu.

To se však týká pouze jeho online ceny. S odlišnou cenou ve fyzických obchodech se můžete setkat i s její dostupností.

Aby byl váš nákup pohodlnější, přidal virtuální obchod možnost, kde si můžete vybrat místní obchod pro nákup produktu. Nabízejí také dopravu, ale pouze do určitých míst.

Tento produkt funguje skvěle bez drhnutí! Podívejte se na pětihvězdičkové recenze předchozích zákazníků na webu obchodu.

3. The Home Depot

Pokud se aktuálně potýkáte s velkým množstvím plísní, nemusíte se bát! Home Depot má 1 galonovou verzi produktu.

Pro bezpečnost svých zákazníků web přidal i Bezpečnostní list.

Chcete-li však zobrazit další podrobnosti o produktu, jako je jeho cena a dostupnost, musí se zákazníci přihlásit na webu. Zákazníci také potřebují vědět, že na produkt se nevztahuje záruka výrobce.

4. Ebay

Ebay nabízí za nejnižší cenu stejný produkt za 2,4 libry. Zákazníci si mohou produkt koupit za 56,59 $, protože obchod odečetl 7 % z jeho původní ceny.

Pro informaci zákazníků je však výrobek prodáván v novém stavu. Pokud se kupující rozhodne produkt vrátit, musí uhradit náklady na dopravu a vrátit jej do 30 dnů.

Vzhledem k tomu, že se položka nachází v Hibbingu, Minnesota, Spojené státy americké, zasílá se do kterékoli části Spojených států až na několik výjimek. Další podrobnosti o vyloučených oblastech naleznete na jeho webových stránkách.

Po obdržení platby bude produkt odeslán do dvou pracovních dnů. Daně mohou být také účtovány při placení.

5. Lowes

V lahvičce s rozprašovačem o objemu 16 uncí můžete dosáhnout hloubkového čisticího roztoku pro těžké usazování skvrn. Lowes prodává produkt s několika specifikacemi uvedenými v tabulce.

Výrobek neobsahuje bělidla a není antibakteriální. Není také antimikrobiální, přírodní a hypoalergenní.

Uživatelé se proto musí obléci do ochranného oděvu, protože se ukázalo, že produkt dráždí pokožku.

Internetová stránka obchodu také nabízí funkci, kde si zákazníci mohou porovnat produkt s konkurencí. Díky tomu mohou zákazníci ulehčit břemeno nutnosti výběru mezi různými produkty.

Více informací o jeho ceně, dostupnosti a možnostech dopravy naleznete na jeho webových stránkách.

6. Hardware Ace

S pouhými 16,63 dolary prodává Ace Hardware tento tvrdý čisticí produkt za 1 galon. Pro vědomí svých zákazníků jsou obchodní podmínky uvedeny pod popisem produktu.

Využívá také 30denní záruku vrácení peněz, kdy se kupující, kteří nejsou s produktem spokojeni, mohou rozhodnout pro vrácení a vrácení peněz. Produkt bude také odeslán do dvou až tří pracovních dnů.

Pro více informací o ceně produktu, dostupnosti a možnostech dopravy prosím navštivte webové stránky obchodu.

Chcete-li produkt efektivně používat, postupujte podle následujících kroků, jak odstranit skvrny od plísní z vinylu. Pokud se nechcete setkat se stejnými problémy s plísněmi na prvním místě, získejte tipy, jak zabránit plísním mimo dům.

Závěr

Nyní, když jste získali odpověď na otázku „kde mohu koupit odstraňovač plísňových skvrn X 14“, můžete se podívat do těchto obchodů. Podívejte se, které verze produktu vyhovují vašim potřebám!