Kde mohu koupit matraci Jamison: Průvodce nákupem

Ti, kteří chtějí vědět, kde si mohu koupit matraci Jamison, se mohou obrátit přímo na společnost. Budeme také hovořit o rodinném podniku, který tuto značku nabízí. A pro další tipy na nákupy uvedeme, jak si můžete vybrat z matrací Jamison.

Věděli jste, že matrace používaná Marriott Courtyard je dokonce matrace Jamison? Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si náš samostatný článek.

Kde získat matraci Jamison?

Matraci Jamison si můžete koupit tak, že najdete nejbližšího prodejce ve vaší lokalitě. Musíte použít pouze vyhledávač maloobchodníků na webových stránkách Jamison. Stejně jako u jiných značek matrací stačí zadat pouze vaši polohu a nástroj vám poskytne seznam.

Ale na rozdíl od jiných obchodů s matracemi si všimnete, že Jamison neprodává své postele přímo na svých webových stránkách. Pokud jste našli kolekci, která se vám líbí, jediná dostupná tlačítka vás zavedou k vyhledávači prodejců značky. Proto nemůžete objednávat přímo z webových stránek Jamison.

Zjistili jsme také, že matrace Jamison jsou k dispozici v obchodech Matrace Man.

Obchody s matracemi

Mattress Man je místní a rodinná společnost se čtyřmi pobočkami v Severní Karolíně. Vybírat můžete ze sedmi modelů matrací Jamison, ale v Mattress Man je i Jamison Resort Hotel Collection. Obchod by nabízel službu doručení bílých rukavic s doručením do druhého dne nebo do druhého dne, pokud byste si objednali v obchodě nebo prostřednictvím hovoru. Kromě toho je k dispozici vyzvednutí ve stejný den, pokud je matrace skladem, a Matrace Man také nabízí jednorázovou výměnu pohodlí po dobu 120 dnů.

Vyrábí Jamison stále matrace?

Jamison vyrábí matrace od roku 1883, kdy byla společnost založena. A do roku 2014 se Jamison spojil se společností Solstice Sleep Products, což vedlo k jednomu z největších severoamerických výrobců matrací. V době psaní tohoto článku najdete sbírky Autograph, Resort, TLC, Sleep Response a Hospitality na webových stránkách Jamison.

Kde se vyrábějí matrace Jamison?

Matrace a výrobky Jamison jsou vyrobeny v USA. Výrobní a výrobní závody značky se nacházejí v Ohiu, Pensylvánii, na Floridě, v Texasu a Tennessee. Společnost Solstice Sleep Products, která získala Jamison Bedding, má navíc hrdé sídlo v USA.

Zajímá vás také, co je nejprodávanější matrace v USA? Našli jsme pět značek, které si můžete prohlédnout.

Z čeho jsou vyrobeny matrace Jamison?

Autograph Collection

Kolekce Jamison Autograph se skládá z modelů Essentials, Premium a Hybrid, takže musíte zkontrolovat, který model zaškrtává všechny vaše prioritní funkce. Například matrace Jamison Autograph Premium je díky své pěně s vysokou hustotou vynikající pro odlehčení tlaku. Pokud vás tedy bolí tělo, nejlepší matrace Jamson je Autograph Premium.

Resort Collection

Jamison nazývá jejich Resort Collection tím nejlepším pro luxus. Tato kolekce obsahuje pro své materiály chladnou tkaninu, pěnový a grafitový latex. A co je nejlepší, můžete dokonce získat matraci měkkou, střední, hybridní, hybridní překlápěcí a pevnou.

TLC Collection

Pokud chcete maximální pohodlí a podporu, vyzkoušejte kolekci Jamison TLC. Materiály v této kolekci jsou grafitem napuštěný latex, latex a latexová podpůrná základna s hranou. Díky odolnosti TLC s 20letou zárukou Jamison si můžete být jisti.

Kolekce odezvy spánku

Ti, kteří chtějí odlehčení tlaku a pohodlí chlazení, se mohou rozhodnout pro kolekci Jamison Response. Je vyroben z chladivé tkaniny, gelové paměťové pěny a prošívané paměťové pěny. Dodává se také s 10letou zárukou, která je u postelí stále přiměřená.

Sbírka pohostinství

Jamison Hospitality Collection není na jejich webových stránkách podrobně popsána. Tato kolekce se však nachází v Kimpton, JW Marriott, Red Roof Inn, Residence Inn, Moxy Hotels, G6 Hospitality, Marriott a Courtyard. Protože je zřejmé, že Marriott Hotels Jamisonovi důvěřuje, zvažte přečtení tohoto článku o značce matrací Marriott.

Jaký je nejlepší Jamison?

Autograph Collection

Kolekce Jamison Autograph se skládá z modelů Essentials, Premium a Hybrid, takže musíte zkontrolovat, který model má vaše prioritní funkce. Například matrace Jamison Autograph Premium je díky své pěně s vysokou hustotou vynikající pro odlehčení tlaku. Pokud vás tedy bolí tělo, nejlepší matrace Jamson je Autograph Premium.

Resort Collection

Pokud chcete luxusní matraci, Jamison Resort Collection je vaše nejlepší volba. Díky vysoce elastické pěně dobře reaguje na pražce. A podobně jako u jiných luxusních a drahých postelí, Resort Collection se necítí horká a dokonce odvádí vlhkost od vašeho těla.

TLC Collection

Pokud chcete trvanlivou matraci, kolekce TLC s 20letou zárukou bude skvělým nákupem. Je také ideální pro spáče, kteří dávají přednost latexové pěně před jinými syntetickými materiály. Když mluvíme o latexu, zde jsou nejlepší latexové matrace na trhu.

Kolekce odezvy spánku

Gelová paměťová pěna je nejlepší typ paměťové pěny pro lidi, kteří spí horko. A přestože jsou všechny matrace Jamison příjemné na spaní, kolekce Sleep Response kombinuje gelovou paměťovou pěnu a chladnou tkaninu, abyste se cítili pohodlně. Má také podpůrnou základní pěnu, která zabraňuje předčasnému prověšení.

Závěr

A to je vše! Tento článek odpověděl, kde mohu koupit matraci Jamison, a ukazuje, že můžete použít vyhledávač prodejců jejich webových stránek. Bohužel nemůžete nakupovat přímo z webových stránek, ale některé postele Jamison jsou k dispozici v jiné společnosti, Mattress Man.

Doufáme, že jsme vám pomohli rozhodnout, který model Jamison získat, ale pokud nějaké máte, můžete se klidně zeptat na další otázky.