Kde koupit zeleň na svatbu: 4 nejlepší místa

Pokud chcete vědět, kde koupit zeleň na svatbu, zvažte prosím čtyři místa. Nabízejí různé druhy zeleně a některé nabízejí velkoobchod, aby vám pomohly najít tu nejlepší hodnotu svatební zeleně pro váš rozpočet.

Každý obchod také odlišíme, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější pro své potřeby v oblasti listoví. A u květů si můžete přečíst, jak vybírat svatební květiny, abyste si mohli naplánovat druhy, které si objednáte.

Zde se dozvíte, kde koupit zeleň na svatbu

Nakupujte u Costco

U Costco najdete různé potřeby pro svatby. A v době psaní tohoto článku si můžete objednat 25 stop různé svatební zeleně za pouhých 109,99 $. Za stejnou cenu v Costco si také můžete koupit 6stopý svatební běhoun pro vaše svatební dekorace.

Jaká je výhoda při nákupu zeleně v Costco? Nákup u Costco vám zaručí, že svou objednávku dostanete rychle, pokud objednáte alespoň dva dny předtím, než ji budete potřebovat.

Pro jejich svěží svatební girlandu s borůvky, medvědí trávou a salalem, který se hodí ke stolům, lavicím a svatebním obloukům, Costco doporučuje zvolit doručení v pátek, pokud budete mít svatbu například v pondělí. Před použitím pak zeleň zamlžíte vodou a zajistěte, aby byla uchovávána na chladném místě, protože se jedná o čerstvé zboží podléhající zkáze.

Koupit v Sam’s Club

Pokud se zeleň pro svatby, kterou budete potřebovat, použije pro vaše svatební kytice a další květinová aranžmá, zvažte Sam’s Club. Například existuje rozmanitá zeleň za méně než 53 dolarů, což je rozumné pro většinu svateb, protože dostanete osm svazků s deseti stonky na svazek.

V závislosti na ročním období je možné na svatbu pořídit až čtyři druhy zeleně. Můžete si také objednat listí na svatby v klubu Sam’s za méně než 100 $ a získáte 175 stonků.

Ale co svatební zeleň pro zabalení a pověšení kolem místa konání? Listové girlandy můžete získat také v klubu Sam’s, kde některé dosahují 10, 25 a 75 stop, což je ideální pro stolní běžce a sloupy na svatbě.

Zkontrolujte výběr na Blooms By The Box

Nákup volně ložené zeleně je praktičtější, zvláště na velkých svatbách, a s dekory si většinou uděláte své. Jak již bylo řečeno, zvažte nákup listí v Blooms By The Box.

Výhodou tohoto obchodu je, že můžete použít jejich filtry k nákupu konkrétní zeleně, kterou potřebujete. Seřaďte své možnosti podle jejich odrůdy, barvy, stylu, použití a dostupnosti.

Některé atraktivní možnosti hromadné svatební zeleně v Blooms By The Box zahrnují jejich Vintage Greens & Plniva Bulk Pack, Sleek Greens & Plniva Bulk Pack a Classic Greens & Hromadné balení výplní. S posledně jmenovaným, který v době psaní tohoto článku stojí 252 $, získáte 4 trsy gypsophily, hypericum zelené, kožené listové kapradiny a 2 trsy medvědí trávy.

Objednejte na Amazonu

Je běžné, že páry nakupují na Amazonu pro své svatební potřeby. A pro vaši zeleň a svatební zeleň můžete také použít Amazon, zvláště pokud si nechcete vytvářet účet v jiných obchodech.

V době psaní tohoto článku najdete možnosti, jako jsou umělé výplňové stonky a girlandy. Výhodou použití falešné zeleně je, že se nemusíte starat o její čerstvost, zejména při zdobení svatebních stolů a dalších prostor v místě konání.

Zeleň Amazon’s Choice, kterou si můžete objednat, stojí méně než 11 $ a je to spousta smíšených umělých stonků eukalyptu. Na Amazonu si také můžete koupit falešné girlandy ze zeleně pro svatby za méně než 19 dolarů.

Jaký druh zeleně používáte na svatbu?

Při nákupu zeleně na svatbu byste se měli seznámit s těmi nejlepšími. Tímto způsobem také nakoupíte přiměřeně za svůj rozpočet místo toho, abyste získali všechny druhy listů, protože nevíte, které z nich vyhovují vašim svatebním potřebám a tématu.

Výplňové listy pro svatební kytice a květinová aranžmá

 • Eukalyptus
 • Kapraď
 • Listy Monstery
 • Palmové listy
 • Anthurium
 • Modrý bodlák
 • Clematis réva
 • Trailing Amaranth
 • rozmarýn

Zelené girlandy pro běhouny a ovinutí lavic, sloupů, oblouků a dalších dekorů

 • Eukalyptus
 • Kapraď
 • francouzský Ruscus
 • Olivové listy

Všimněte si, že nemusíte používat pouze čerstvé listy. Umělá zeleň je také přijatelná na svatbách, zvláště pokud máte omezený rozpočet.

Kolik svazků zeleně potřebujete na svatbu?

Množství zeleně, které si koupíte, závisí na velikosti aranžmá a na tom, kde budete listí používat. Například girlandy zeleně mají různé délky a tloušťky.

Zvažte velikost stolu nebo strukturu, jako je oblouk nebo sloup, který pokrýváte zelenou girlandou. Výplňové listy v kyticích a středových dílech budou záviset na velikosti listů.

Na středně velkou kytici obvykle stačí půl svazku zeleně. Pokud jde o velký středový díl, možná budete potřebovat jeden až dva svazky, v závislosti na stonkech květin, které použijete v aranžmá.

Podívejte se, jak vypočítat počet květin na svatbu, abyste věděli, kolik květin si objednáte.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, kde koupit zeleň na svatbu: zkuste Costco, Sam’s Club, Blooms By The Box a Amazon.

Tyto obchody nabízejí výplňovou zeleň pro svatební ozdoby a svatební kytice, ale můžete si také koupit girlandu a svazky zeleně pro balení a zdobení v místě konání. Doufáme, že v těchto obchodech najdete to, co potřebujete; neváhejte a projděte si náš blog, kde najdete návody na svatební výzdobu.