Kde koupit vlasové doplňky na svatbu: Nejlepší obchody

Pokud si nejste jisti, kde koupit vlasové doplňky na svatbu, tento nákupní průvodce obsahuje seznam všech svatebních vlasových doplňků a nejlepší obchod, kde si je můžete koupit. Mezi vlasové doplňky, které nevěsty potřebují, obvykle patří závoj, diadém, čelenka, spona a hřeben a najít nejlepší obchod pro každý typ může být zdrcující.

Tento seznam také porovná svatební vlasové doplňky, které vám pomohou vybrat si, co si objednat. A pokud jde o nejlepší místa, kde můžete nakupovat svatební příčesky, přečtěte si náš samostatný seznam, kde koupit příčesky na svatbu.

Průvodce nákupem svatebních doplňků: Kde koupit vlasové doplňky na svatbu

Svatební závoj

Když si člověk představí příčesky a vlasové doplňky pro nevěsty, vhodným obchodem je David’s Bridal. Dokonce si u nich můžete objednat i další svatební potřeby a svatební vlasové doplňky.

A pokud jde o klasický svatební příčesek pro nevěsty, tedy závoj, v David’s Bridal můžete procházet různé typy a styly. Na jejich výběru těchto vlasových doplňků pro svatby je fantastické, že jsou k dispozici různé délky, které vyhovují vašemu svatebnímu stylu, svatebnímu tématu, formálnosti a místu.

Například můžete získat tylový závoj s krajkovou aplikací za méně než 280 USD, závoj na tvářenku za méně než 30 USD nebo středně dlouhý tylový závoj s krajkovým lemem za méně než 180 USD. Existuje dokonce možnost přizpůsobit si vlastní závoj a objednat na základě barvy, délky, střihu a zdobení, které chcete.

Svatební čelenky

Na romantických svatbách často nevěsty vypadají jako honoráře. A pro tento typ svatby jsou nejlepšími kousky, které mohou nosit, svatební čelenky, korunky a svatozáře.

Tyto svatební doplňky zkrášlí svatební účes a můžete je použít i po svatbě. Tyto svatební doplňky můžete získat v BHLDN, ​​pokud chcete obchod s vlasovými doplňky, které vás nebudou stát více než 400 $.

Boho nevěsta může nosit své Davie Halo za 120 dolarů, zatímco Twigs and Honey Sage Halo, který stojí 195 dolarů, se bude hodit k éterickému svatebnímu tématu. Můžete také získat korunky s květinami, perlami a drahokamy, podle toho, co nejlépe doplní vaše svatební šaty.

Svatební čelenky

Svatební čelenky si často vybírají nevěsty, které chtějí vypadat šik a sofistikovaně. A pro tyto vlasové doplňky můžete procházet Net-a-Porter. Jejich výběr čelenek se může zdát poněkud drahý, ale vždy si můžete dopřát svatební vlasové doplňky z kvalitních materiálů a zpracování.

Některé z čelenek dostupných v jejich obchodě v době psaní tohoto článku zahrnují saténovou čelenku Marjeta s umělými perlami zdobenou od Jennifer Behr za 575 dolarů a saténovou čelenku Miwa od Maison Michel za 500 dolarů. K dispozici je také čelenka pod 250 $ od Lelet NY a je to vlněná bouclé čelenka zdobená krystaly Alice.

Pokud najednou nechcete čelenky, můžete si koupit svatební vlasové ozdoby v jejich svatebním obchodě. Existují pokrývky hlavy, špendlíky, hřebeny a sponky různých značek.

Svatební klipy

Potřebujete koupit svatební příčesky, které nejsou tak velké a nápadné? Možná si chcete zajistit pouze část vlasů nebo přidat svému účesu na zajímavosti.

Nejlepšími svatebními doplňky jsou svatební sponky do vlasů, jehlice a diapozitivy, protože jsou jemné, ale mohou zajistit vaše vlasy. A pokud jde o tyto vlasové doplňky, neváhejte se podívat na Cassandra Lynne, online obchod se sídlem v Kansas City, MO.

Všechny svatební příčesky jsou podle ní vyrobeny z vysoce kvalitních kamínků, perel, krystalů a kubických zirkonů. Pro svatební spony vyzkoušejte design peříčka a perel za 21,99 $ nebo cenově dostupnou saténovou a šifonovou květinovou sponu s perlami za méně než 20 $.

Hřebeny do vlasů pro nevěsty

Nevěsty si mohou koupit hřebeny na vlasy od Hair Comes The Bride. Ceny jejich vlasových doplňků v době tohoto psaní vyhovují různým rozpočtům na svatby, protože mnoho nádherných a elegantních vlasových doplňků nepřesáhne 200 dolarů.

S hřebenem do vlasů Mckenna za pouhých 55 dolarů můžete udělat svůj drdol nebo svatební účes zajímavější. Mají také malé a velké kousky, takže si můžete vybrat, co nejlépe doplní váš účes.

Nádherný svatební hřeben do vlasů, který se hodí k copánkům, je velký svatební hřeben Katya. Ale pokud chcete něco lahodného, ​​zkuste kousky Luster nebo Lela.

Jak si vybrat svatební vlasové doplňky

Nevěsty mohou na svatbu zvážit různé příčesky, podle toho, co vyhovuje jejich svatebnímu stylu, svatebním šatům a dokonce i svatební formálnosti. Zde je několik tipů, jak vědět, jakou svatební čelenku byste měli nosit, aby váš účes vypadal elegantněji a nádherněji.

  • Hřebeny do vlasů pro nevěsty: vhodné pro updočesy, účesy s vyhrnutými do stran a drdoly, protože je lze snadno upevnit do vlasů
  • Svatební čelenky a čelenky: nevěsty, které dávají přednost rozpuštěným vlasům, si mohou vytvořit dramatičtější účes s čelenkou nebo čelenkou, zejména v kombinaci se závojem
  • Svatební sponky a jehlice: pokud nechcete příliš hlasitou pokrývku hlavy, můžete si k vlasům vzít sponku nebo sponku, která se navíc může hodit ke zdobení vaší svatby šaty

Pokud se cítíte mazaní, proč nezkusit DIY návod na vlasové doplňky? Přečtěte si, jak vyrobit například svatební korunku.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, kde koupit vlasové doplňky na svatbu, ať už potřebujete závoje, čelenky, až po hřebeny a sponky.

Zvažte David’s Bridal, BHLDN, ​​Net-a-Porter, Cassandra Lynne a Hair Comes The Bride. Neváhejte také procházet náš blog, pokud nemáte svatební účes na vyzkoušení.