Kde koupit víno na svatbu: Nejlepší ceny a značky

Ti, kteří chtějí vědět, kde koupit víno na svatbu, mohou zvážit pět míst. Podělíme se také o tipy na obchody, které nabízejí speciální vína a cenově dostupná vína, která můžete získat na svou svatbu.

Nákup svatebního alkoholu by neměl být stresující, když víte, jak najít ten nejlepší. Můžete si také přečíst, jaké je dobré šampaňské na svatbu, protože při přípitcích na svatbách se vždy očekává láhev bublinek.

Nákup vína na svatbu: Kde koupit víno na svatbu

Nakupte v místní vinotéce

První místo, kde si můžete svatební vína objednat, je ve vaší místní vinotéce. Výhodou nákupu svatebního vína v místní vinotéce je, že pravděpodobně získáte slevy, zvláště pokud dostanete krabice lahví.

Svatby obvykle mají červená a bílá vína, takže objednávka v místní vinotéce obvykle zaručí slevu na množství. Upozorňujeme však, že některé oblasti mohou nabízet víno za vyšší cenu než jiné.

Získejte víno z velkoobchodů s lihovinami

Zvažte velkoobchod s alkoholem, pokud si nejste jisti, kde koupit víno na svatbu, zejména na velkou událost. Získáte tak nejlepší hodnotu za peníze než nákup v menších obchodech.

Můžete dokonce získat nějaký cashback, protože některé obchody mají politiku vracení neotevřených lahví vína. Takže pokud máte velkou svatbu, která bude potřebovat mnoho lahví vína, rozhodněte se pro velkoobchod s alkoholem.

Prodejci vína

Některé svatby jsou dostatečně malé na to, aby páry dostaly slušné a speciální láhve vína. Můžete také chtít podávat svatební alkohol ze specifických etiket a nákup od obchodníků s vínem je nejjednodušší způsob, jak získat požadované svatební víno.

Existují místa jako Trader Joe’s a Costco, která lze snadno najít ve většině států. Můžete také zkontrolovat Wine Insiders online, pokud chcete kurátorské balíčky, aniž byste museli vydělat peníze.

Objednávejte v online obchodech s vínem

Internetové vinotéky představují nejpohodlnější způsob nákupu a získání svatebního vína. Svatby však mohou být hektické, takže na návštěvu obchodů nemusí být čas.

Mezi oblíbené internetové obchody s vínem patří NakedWines, Last Bottle a Parcelle. NakedWines je ideální pro páry, které chtějí vyzkoušet nezávislé vinaře, a dokonce je kupujete za nízkou cenu, protože se nejedná o žádné přirážky, protože jde o značku přímo pro spotřebitele.

Last Bottle na druhou stranu nabízí vysoké slevy ve srovnání s maloobchodními cenami a dokonce existují i ​​textová upozornění, která vás upozorní. A konečně, Parcelle nabízí špičkové lahve na víno a horkou linku pro vaše otázky týkající se párování, především pokud k jídlu podáváte svatební víno.

Bar nebo restaurace

Proč nezvážit nákup vín v restauraci, která se postará o vaši svatbu? Můžete dokonce ušetřit náklady, protože prodejce je stejný.

Navíc se nemusíte starat o servery, protože vše pro svatební bar a recepci zajistí prodejce. Případně mohou ti v New Yorku vyzkoušet Stranger Wines, která nabízí cenově dostupné lahve a udržitelné značky vín.

Kolik vína potřebujete pro 100 hostů?

Nákup alkoholu na svatbu je třeba pečlivě naplánovat, abyste nepřekročili svůj rozpočet. Než tedy najdete místo, kde si svatební vína objednat, zjistěte, kolik budete potřebovat.

Pro 100 hostů mějte na paměti, že láhev vína pojme čtyři sklenice. A protože hosté na svatbě obvykle zkonzumují až 40 sklenic za hodinu, může svatba pro 100 hostů spotřebovat až 10 lahví vína za hodinu.

Všimněte si však dalších alkoholických nápojů, které budete podávat. Někteří hosté také nemusí na svatbě pít.

Nezapomeňte započítat jednu láhev vína na dvě osoby každé dvě hodiny. Například svatební hostina může trvat čtyři hodiny, ale víno se může podávat i během koktejlové hodiny.

Jaké je nejlepší víno na svatbu?

Mezi nejznámější vína ke koupi na svatbu patří červené víno a růžová vína. První jmenovaný je oblíbeným davem, zejména pro spolupráci při svatební večeři.

Růžové víno se naopak bude skvěle hodit na venkovní svatby, zejména jako letní drink. Je také snadné spárovat s většinou kuchyní.

Zde jsou tipy pro výběr toho nejlepšího svatebního vína:

  • Zvažte svůj rozpočet
  • Využijte svatební sezónu a místo konání jako inspiraci
  • Vědět, jak víno použijete (např. opékání, jídlo, párty)

Kolik byste měli utratit za víno na svatbu?

Za víno na vaší svatbě chcete utratit 3 000 až více než 9 000 dolarů. Samozřejmě to předpokládá, že budete potřebovat více než 100 lahví a kupujete v průměru 70 dolarů za láhev.

Nikdy však prosím nepřekračujte 20 % svého svatebního rozpočtu na alkohol.

Kdy si mám koupit víno na svatbu?

Vína na svatbu si můžete objednat již měsíc předem. Pak je před svatbou pěkně uložte a nezapomeňte se zeptat na místě, zda budou mít poplatek za korkovné.

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Pro rekapitulaci, kde koupit víno na svatbu, můžete zkusit místní prodejnu, velkoobchod, maloobchod, internetový obchod nebo z baru či restaurace.

Doufáme, že vám tento seznam poskytl to, co chcete, a že si vína, která na svatbu potřebujete, můžete zakoupit za rozumnou cenu.