Kde koupit svatební šaty z regálu

Zjistíte, kde koupit svatební šaty ze stojanu se čtyřmi obchody. Tento seznam obsahuje možnosti pro nevěsty s nízkým rozpočtem a ty, které chtějí něco luxusnějšího.

A pro další informace si prohlédněte náš blog, který vám pomůže vybrat ty nejlepší svatební šaty. Přečtěte si například, proč jsou svatební šaty tak drahé.

Kde koupit svatební šaty ve stojanu v USA

BHLDN – pro nevěstu, která chce mnoho možností

BHLDN je ideální pro nevěstu, která chce mít co nejvíce možností pro neokoukané svatební šaty. Můžete procházet online obchod BHLDN, ​​abyste získali rychlou představu o šatech, které u nich najdete.

Na webových stránkách je snadné se orientovat a na šatech jsou dokonce štítky, které vám dají vědět, které jsou konvertibilní nebo dostupné například v nadměrných velikostech. Další technikou, jak zajistit, že získáte svatební šaty svých snů, je použít postranní panel k klasifikaci šatů podle jejich siluet, jako je mořská panna, áčkový nebo plesové šaty.

BHLDN dokonce nabízí různé styly svatebních šatů, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější pro vaše svatební téma. Existují romantické, bohémské, moderní a městské radnice, abychom jmenovali alespoň některé.

Lulus – pro nevěstu s nízkým rozpočtem

Praktické nevěsty často hledají nestandardní svatební šaty, protože nechat si vyrobit něco na míru pro tuto příležitost bude dražší. Takže pokud máte na mysli rozpočet, zvažte nákup svatebních šatů v Lulus.

U společnosti Lulus je upřesnění vyhledávání snadné a dokonce máte na výběr z mnoha možností. Začněte nahoře a nastavte svou velikost a cenu, kde je dokonce možnost vybrat si šaty pouze ve výprodeji.

Poté si můžete upravit svatební šaty tak, jak jdete po postranním panelu, výběrem preferovaného výstřihu, délky rukávu, délky šatů a stylu, jako jsou plážové, luxusní, ležérní nebo dokonce černé svatební šaty, pokud chcete něco jiného než bílé. A nejlepší ze všeho je, že si můžete vyzkoušet tolik šatů, kolik chcete, protože Lulus nabízí bezplatnou pozemní dopravu a snadnou bezplatnou zpáteční dopravu.

NET-A-PORTER – pro nevěstu, která chce značkové šaty

Máte rádi značkové oblečení? V NET-A-PORTER seženete značkové šaty z regálu. Začali v roce 2000 a nyní jsou přední luxusní módní destinací.

NET-A-PORTER je ideální pro nevěsty, které chtějí být informovány o módních trendech, protože na web třikrát týdně přicházejí novinky. Můžete si vybrat z vyhledávaných návrhářských značek jako Gucci, Prada, Balenciaga a Saint Laurent, abychom jmenovali některé z 800 možností dostupných na webu.

Také se nemusíte starat o nakupování online díky spolehlivému zákaznickému servisu, snadnému vrácení a dokonce i týmům péče o zákazníky a osobních nákupů. Chcete-li začít, zkuste do vyhledávacího pole webu zadat „svatební šaty“.

Svatební salony – pro nerozhodnutou nevěstu

Může být zdrcující vybrat si svatební šaty online. Dobrým začátkem pro nevěstu je tedy návštěva salonů svatebních šatů.

Můžete také vzít s sebou své blízké přátele, pokud chcete nějaké názory na své volby. Výhoda návštěvy salonu svatebních šatů spočívá v tom, že po celou dobu kování budete mít vedle sebe specializovaného poradce.

Nezapomeňte předem zavolat do salonů a domluvit si schůzku. Poté se rozhodněte, zda se chcete naučit, jak si svatební šaty upravit sami, nebo nechat švadlenu, aby provedla potřebné úpravy a úpravy na vámi vybraném oblečení.

Jsou Davidovy svatební šaty nemoderní?

Oblíbeným obchodem mezi nevěstami je David’s Bridal a můžete je zvážit pro rozmanitý výběr nestandardních svatebních šatů. Obchod dokonce nabízí svatební šaty připravené k odeslání v případě, že máte napjatý rozvrh.

Další výhodou nákupu od David’s Bridal jsou jejich odborníci na úpravy na místě, abyste mohli ve svůj svatební den dosáhnout dokonalého vzhledu. Můžete si přečíst o jejich zásadách omezených úprav, kde David’s Bridal zdarma upraví vaše šaty, pokud jejich standardní úpravy nevedly k tomu, co očekáváte v době montáže.

Jak je to s cenami svatebních šatů? David’s Bridal má různé kupóny a promo akce, které můžete ohodnotit návštěvou vyhrazené stránky na jejich webu.

Jak se tomu říká, když si koupíte svatební šaty z regálu?

Svatební šaty, které nejsou k dispozici, se týkají šatů, které jsou již hotové, takže si je můžete stáhnout „ze stojanu“ k nákupu. To šetří čas ve srovnání se svatebními šaty na zakázku, což znamená, že si šaty také pořídíte za nižší cenu.

Výhodou nakupování s hotovými svatebními šaty je, že si můžete rychle vyzkoušet různé siluety a styly. Tímto způsobem okamžitě získáte představu o tom, jak budou vypadat při nošení, než čekat měsíce v šatech na míru.

Ale pokud jste na hraně ohledně dokonalého střihu, je možné si šaty upravit. Některé obchody udělají úpravy za vás, nebo můžete šaty přinést své důvěryhodné švadleně.

Závěr

A to je vše! Zjistili jste, kde koupit svatební šaty ze stojanu, a nejlepší obchody jsou BHLDN, ​​Lulus a NET-A-PORTER.

Můžete také zvážit salony svatebních šatů nebo slavný David’s Bridal. Doufáme, že najdete šaty svých snů; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.