Kde koupit Puffy matrace v mém okolí: Průvodce nákupem

Ti, kteří jsou zvědaví, kde koupit Puffy matraci poblíž mě, nenajdou odpověď. Tento článek místo toho bude hovořit o tom, jak Puffy prodává své matrace, aby se ujistil, že získáte originální produkt. Dozvíte se také vše o doručování matrací.

Nemáte také zdravotní stav, jako je bolest těla? Než si koupíte postel od Puffy, zjistili jsme nejlepší Puffy matraci pro bolesti krku a zad s artritidou, kterou si můžete prohlédnout v jejich obchodě níže.

Kde koupit nafouklou matraci

Matraci Puffy si můžete koupit na oficiálních stránkách Puffy. Tato značka se prodává výhradně online, takže na rozdíl od jiných matrací nenajdete postel Puffy u jiných prodejců. To znamená, že si musíte koupit matraci Puffy přímo od společnosti, a to i při online nakupování, abyste zajistili, že získáte originální produkt Puffy, na který se vztahují zásady vrácení a záruky.

Prodávají se v obchodech nafouklé matrace?

Všechny Puffy matrace nejsou k dispozici v obchodech, protože jsou zcela online značkou. Podle Puffyho se jejich matrace prodávají výhradně online, což jim umožňuje nabídnout své postele za nižší cenu. To je pravda, protože nemusí k ceně produktu přidávat provozní náklady a další výdaje jako v kamenném obchodě s matracemi.

Jak koupit nafukovací matraci?

Tyto tři Puffy matrace lze snadno zobrazit a porovnat na webových stránkách značky. Stačí si vybrat požadovaný model s preferovanými specifikacemi a nakupování se nijak neliší od jiných online obchodů s matracemi. Ale protože Puffy nemá žádnou showroom, můžete postel vyzkoušet, jakmile bude doručena na 101 nocí.

Pochopit, jak vrátit Puffy matraci, je poměrně jednoduché, takže si nedělejte starosti, pokud s nákupem nejste spokojeni. Můžete jej vrátit již 30 dní po jeho doručení a Puffy vám vrátí peníze. Kromě toho stojí za zmínku, jak se společnost rozhodla darovat vrácená lůžka na charitu, než aby je znovu prodala nebo vyhodila.

Jak se doručují nafouklé matrace?

Nafukovací matrace jsou dodávány v krabici a jsou zdarma, pokud jste kdekoli v sousedících USA. Ale jak můžete očekávat, budou poplatky za dopravu, pokud jste z Havaje nebo Aljašky. Nicméně, matrace typu bed-in-a-box vám usnadní pohyb po dodání.

Pokud vás také zajímá, jestli si Puffy vyzvedne vaši starou matraci, doporučí místo toho kontaktovat jiné stěhovací služby nebo přispět na charitu. Můžete se také obrátit na oddělení pro likvidaci vaší komunity, kde najdete plány, kdy můžete svou starou postel umístit na obrubník. A protože Puffy není jedinou oblíbenou matrací typu bed-in-a-box, proč nezkontrolovat naši recenzi mezi Puffy vs Casper a zjistit, jak se porovnávají.

Jsou nafouklé matrace vyráběny v USA?

Ti, koho zajímá, kde se vyrábějí matrace Puffy, mohou potvrdit, že tato značka je hrdě vyráběna v USA. Přestože v USA nemají žádné fyzické obchody, Puffy působí v rámci země. Jejich sídlo je v Los Angeles v Kalifornii a matrace Puffy jsou certifikovány CertiPUR-US a OEKO-TEX Standard 100 pro bezpečnost a kvalitu.

Z čeho jsou Puffy matrace vyrobeny?

Puffy používá na svých matracích několik materiálů, které jsou pro značku jedinečné. Skládají se z následujících položek a můžete si také přečíst tento článek, který odpovídá na další informace o tom, co je Puffy matrace.

  • Patentovaný obklad odolný proti skvrnám: hypoalergenní potah matrace na zip
  • Vrchní vrstva Cooling Cloud: prodyšný a přizpůsobivý materiál, který se vyrábí čtyři roky
  • Plyšová vrstva dvojité pěny Cloud: vrstva pro konturování a snižující tlak
  • Climate Comfort vrstva: vrstva neutralizující teplotu
  • Pěna s pevným jádrem + cívky Contour-Adapt: ​​podpůrná základní vrstva pro stabilizaci matrace a její kompatibilitu se všemi základy

Jaké jsou náklady na nafouklou matraci?

Nejdostupnější matrací je vlajková postel značky, matrace Puffy. Začíná na 899 dolarech za nejmenší dvojče, zatímco nejoblíbenější Puffy, Puffy Lux, začíná na 1449 dolarech. Ale Puffy má samozřejmě také svou prémiovou matraci, Puffy Royal, která začíná na 1 649 USD.

Chcete vidět, jak si Puffy stojí v porovnání s jinými cenově dostupnými značkami matrací? Poté zkuste tuto srovnávací recenzi matrace Puffy vs Tuft and Needle.

Vyplatí se Puffy Matrace?

Matraci Puffy se vyplatí koupit, protože je kompatibilní se všemi polohami spánku a dokonce ji můžete položit na jakýkoli podklad. Největší velikost, která je královská, je pouze 1449 USD a získáte postel z paměťové pěny, která poskytuje dokonalou rovnováhu mezi podporou a uvolněním tlaku. Nezapomeňte, že Puffy také zahrnuje doživotní záruku, takže si můžete být jisti svým řemeslným zpracováním.

Jsou nafouklé matrace toxické?

Nafouklé matrace nejsou toxické, jak dokládají jejich certifikace CertiPUR-US a OEKO-TEX Standard 100. Díky tomu se můžete cítit bezpečně, že nebudete vystaveni chemikáliím a látkám, které poškozují zdraví a životní prostředí. Zejména jsou Puffy matrace vyráběny bez látek poškozujících ozonovou vrstvu, toxických zpomalovačů hoření, těžkých kovů, formaldehydu a ftalátů.

Závěr

A to je vše! Našli jsme odpověď na to, kde koupit matraci Puffy poblíž mě, a ukázalo se, že jejich výrobky můžete získat pouze na webových stránkách Puffy. Značka nemá žádné showroomy ani fyzické obchody, takže si můžete pouze objednat a nechat si ji doručit online.

Bez ohledu na to se díky posteli na 101 nocí a doživotní záruce můžete s postelí v krabici cítit v bezpečí.