Kde koupit příčesky na svatbu: nejlepších 5 míst

Ti, kteří si nejsou jisti, kde koupit příčesky na svatbu, mohou zvážit pět míst. Tyto obchody nabízejí hřebeny do vlasů, svatební účesy a další doplňky, které pozvednou váš svatební účes.

Probereme také, jaké svatební příčesky můžete nosit a zda jsou pro váš svatební den nezbytné. A pokud jde o závoj, můžete si přečíst, kolik stojí svatební závoj, pokud jste si ještě žádný nekoupili.

Zde se dozvíte, kde koupit příčesky na svatbu

Etsy

Zvažte procházení Etsy pro vaše doplňky svatební hlavy, pokud chcete jedinečné klipy pro vaše svatební vlasy. Ceny se pohybují od 20 do 80 USD a výše, takže by mělo být snadné najít ten, který vyhovuje vašemu rozpočtu.

Pokud chcete hřebeny pro nevěsty, Etsy nabízí perlové nebo křišťálové svatební hřebeny za 28 $ pouze od tohoto psaní. K dispozici jsou také velké svatební vlasy za méně než 50 dolarů, aby váš účes vypadal působivější.

Zkontrolujte produkty nabízené s 24hodinovou dopravou a doručením zdarma, abyste ušetřili čas a náklady. A samozřejmě si přečtěte recenze dílu, abyste se ujistili, že dostanete to, co se očekává.

Kohls

Pokud máte omezený rozpočet, můžete u Kohls nakupovat kousky svatebních vlasů, které stojí méně než 60 dolarů. Čas od času můžete dokonce získat slevy pomocí kódů a získat tak ceny se slevou 25 %.

Na online objednávce je fantastické, že si příslušenství můžete vyzvednout v jejich obchodě a prohlédnout si ho z první ruky. A pokud kupujete svatební doplňky na svatební oslavu, je toto místo ideální pro ubytování s rozumným rozpočtem.

Davidova nevěsta

Když dojde na nevěsty, které nevědí, kde koupit své svatební potřeby, často se navrhuje David’s Bridal. V tomto obchodě si můžete také objednat své příčesky, ať už potřebujete svatební závoje, hřebeny, čelenky, sponky do vlasů, čelenky, květiny, čepice, tvářenky a sponky.

Můžete si dokonce koupit dívčí pokrývky hlavy z David’s Bridal, pokud chcete pohostit svou květinku a další mladé členy svatebního průvodu. A pokud jde o ceny, členové diamantů dostávají slevy a některé kusy jsou nabízeny s 50% slevou, pokud si koupíte další kus.

Nevěsty mohou v době psaní tohoto článku získat nádhernou květinovou diadém z kubické zirkonie za pouhých 159,95 $. Můžete to dokonce financovat po dobu šesti měsíců pomocí kreditní karty obchodu, pokud jste omezeni hotovostí.

Nordstrom

Dalším místem, kde můžete získat svatební příčesky, je Nordstrom. Ceny svatebních vlasových doplňků se pohybují od 60 do 200 USD a výše, ale většina je nabízena s dopravou zdarma, takže ušetříte na některých nákladech.

V době psaní tohoto článku existuje svatební saténová zahalená čelenka od Kate Spade New York za pouhých 60 dolarů a můžete ji dokonce získat ve čtyřech bezúročných platbách pomocí následné platby. V případě potřeby můžete také zkusit požádat o kreditní kartu jejich obchodu.

Nezkrocené okvětní lístky

Pokud stále nevíte, kde koupit hřebeny a svatební příčesky, zkuste Untamed Petals. Ceny se pohybují od 68 do více než 200 dolarů, ale získáte nádherné doplňky, které pozvednou váš svatební vzhled.

Obchod nabízí také závoje a jehlice na objednávku klasických svatebních doplňků. Jedinečným kouskem do vlasů, který můžete vyzkoušet, je jejich mašle Beatrix, kterou lze zaplatit následnou platbou.

Je to ručně šitá anglická síťová mašlička na zakázku s krystaly Swarovski. V případě vlasových kousků na zakázku můžete kontaktovat Untamed Petals kvůli rychlé dostupnosti nebo očekávat, že budou vyrobeny mezi 2 až 6 týdny.

Jak si vyberu svatební příčesek?

  • Zvažte svůj osobní styl
  • Příčesek by měl odpovídat vašemu typu vlasů
  • Vyberte si svatební vlasový doplněk, který doplní vaše svatební šperky a svatební šaty
  • Použijte své svatební téma jako inspiraci
  • Buďte s rozpočtem na svatbu praktičtí
  • Seznamte se s různými druhy svatebních vlasových doplňků
  • Prodiskutujte se svým svatebním kadeřníkem, jaký kousek přidat do svého účesu

Pokud nemáte rádi spony a běžné svatební příčesky, zkuste si přečíst, co je na svatbě fascinující.

Potřebuji na svatbu účes?

Volba je jen na vás, jestli chcete na svatbu příčesek. Pokud si myslíte, že dotváří váš svatební vzhled a cítíte se s tímto doplňkem sebevědomější, není důvod si na svatbu nepořídit vlasový doplněk.

Jen zvažte, zda bude doplňovat váš účes pro velký den a zda bude také soudržný se zbytkem toho, co máte na sobě. Chcete nosit příčesek, který podtrhne vaši krásu a neodvede od vás pozornost.

Jak zajistíte svatební účes?

Elastické gumičky a jehlice do vlasů stejné barvy jako vaše vlasy nebo samotný svatební kousek jsou tajemstvím zajištění svatebních vlasových doplňků. Váš kadeřník upraví příčesek, aby se ujistil, že nevyklouzává.

Některé svatební účesy, jako jsou copánky a updo, jsou také preferovány, protože nabízejí místa, kde lze vlasovou část zajistit. Vyberte si také hřeben nebo kousek do vlasů se zabudovanými špendlíky nebo sponkami, aby se daly snadno připevnit.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, kde koupit vlasové ozdoby na svatbu: Etsy, Kohls, David’s Bridal, Nordstrom a Untamed Petals.

Doufáme, že tento výběr vám poskytl váš vysněný jehlice, závoj nebo příčesek do vlasů, které doplní váš svatební vzhled. Zapamatujte si naše tipy pro výběr vlasového doplňku a v případě dotazů nám zanechte komentář.