Kde koupit pohovky a sedací soupravu Sorrento

Nedávno jste si tedy pořídili nový domov. Rozhodli jste se koupit kolekci nábytku Sorrento. Kde tedy koupit pohovky a sedací soupravu Sorrento?

Před nákupem nábytku byste měli vědět, jak najít nejvhodnější shodu s vašimi požadavky. Specifické součásti nebo vlastnosti každého kusu nábytku ovlivňují, zda se jedná o vhodnou shodu.

Na všechny nákupy nábytku se vztahují konkrétní základní pokyny, ale existují případy, kdy zvažujete konkrétní další omezení. A přiznejme si to, nábytek je tak významný nákup, že vědět, jak pro něj nakupovat. V opačném případě může být postup matoucí, děsivý a dráždivý.

Rozdíl mezi pohovkou a sedačkou

Pohovky a sedací soupravy jsou pouze dvěma příklady různých typů nábytku, které jsou k dispozici pro relaxaci v obývacím pokoji. Tento styl nábytku je znám pod několika jmény, včetně gauče, pohovky a pohovky. Přesto se netrénovanému oku všichni zdají být stejní.

Nejjednodušší věci se počítají při výběru toho, co umístit do domu. Navíc někdo, kdo si cení funkčnosti, pohodlí a krásy zároveň. Pohovka je čalouněný sedací předmět, který pojme dvě nebo více osob a má opěradlo a loketní opěrku.

Pohovka je malá pohovka určená pouze pro dvě osoby, obvykle pár. Na pohovku se vejde několik lidí, obvykle tři nebo více. Obecně měří přibližně 84 palců na délku.

Na druhou stranu, do sedačky se vejdou pouze dva lidé a je obvykle asi šedesát palců dlouhý. Primárním cílem pohovky je pohodlně usadit dvě nebo více lidí současně. Účelem sezení lásky je umožnit dvořanskému páru intimní rozhovor.

Nábytek Sorrento

Prodejna nábytku Mornington Peninsula společnosti Sorrento Furniture se nachází na adrese 10 Bennetts Rd v Morningtonu. Nábytek Sorrento dokáže vyrobit řešení, které vyhovuje vašim potřebám; můžete si vybrat z jejich nabídky elegantního salonku. Kromě toho, pokud chcete obnovit tolik oblíbený aspekt vašeho předměstského obývacího prostoru.

Soustředí se na výrobu nábytku na míru, který odráží váš koncept pro váš obývací prostor. Sorrento zaručuje, že váš hotový předmět bude trvalým doplňkem vašeho domu. Kvalifikovaní řemeslníci společnosti Sorrentos jej staví s maximální pozorností k detailu.

Je vyroben z materiálů, které jsou jak eticky vyrobené, tak ekologické. Obývací pokoj Sorrento a restaurování nábytku jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, dřeva z tvrdého dřeva a textilu s dlouhou životností.

Kde koupit pohovky a sedací soupravu Sorrento?

Rozkládací pohovka

Pohovka Sorrento v šedé kůži

Jeho cena je 2 199,00 USD. Rozměry jsou 85,4 palce šířka x 36,6 palce hloubka x 33,8 palce na výšku. Pohovka Sorrento je vyrobena z masivního dřeva a laminátového rámu.

Sedačka Sorrento v šedé kůži

Cena je 2 149,00 USD. Rozměry jsou 62,2 palce šířka x 36,6 palce hloubka x 33,8 palce na výšku. Můžete si také vybrat ze stovek tkanin a kůží, abyste zajistili dokonalé sladění s vaším stylem a dekorem!

ScanDesigns

Pohovka Sorrento v trendovém kouři

Jeho cena je 2 098,00 USD a design je moderní. Rámy jsou vyrobeny z masivního dřeva a laminovaných strukturálních kompozitů. Paměť odpružené sedadlo bez prověšení. Zadní polštář se silikonizovanými vláknovými kanály

Nohy jsou vyrobeny ze dřeva. Na třímístné pohovce jsou dva sedáky. S desetiletou zárukou

Sorrento Loveseat od IMG

Jeho cena je 1 698,00 USD. Sedačka IMG Sorrento Loveseat kombinuje pohodlí s elegantním a moderním designem. Všechny stacionární gauče Sorrento od IMG jsou určeny pro práci v tandemu s židlemi a poskytují jedinečné možnosti stylu.

Poly & Bark

Pohovka Sorrento s koňakovým opálením

Cena 1 799,00 USD. Čalounění z čistě anilinové nebo semi-anilinové barvy vyčiněné italskou vyčiněnou kůží. Odstín Cognac Tan má nepigmentovanou kůži, která zdůrazňuje neodmyslitelnou krásu kůže. Po opotřebení se kůže odře a vytvoří nádhernou vintage patinu.

Pěna s vysokou hustotou plněná polyesterem. Na sedacích plochách peří dolů. Polštáře opěradla vyrobené z peří a směsi vláken

Koupel & amp; Mimo

Sorrento Loveseat od Baxton Studio

Cena začíná na 489,99 až 519,99 $. Široké sochařské paže a nohy a rám z kaučukového dřeva vytvářejí osobitý vzhled. Uvítací sedadlo se navíc vrací do dánského designu z 50. a 60. let minulého století. Mezi stavební materiály patří dřevo, tkanina a pěna. Jednoduchá konstrukce.

Pohovka Sorrento v šedé barvě

Cena 309,99 USD. Se základním vintage designem, který doplňuje různé styly. Pohovka Baxton Studio Sorrento má čistý a postmoderní design pro váš dům. Rozměry jsou 70,59 palce hloubka x 29,45 palce šířka x 32,96 palce vysoká.

Walmart

Sorrento loveseat

Cena začíná od 202,49 $ do 260,59 $. Rám vyrobený z kaučukového dřeva. Čalounění z umělé kůže. Okrajové lemování a všívání knoflíků.

Castlery

Sorrento loveseat in oat beige

Cena 699,00 USD. Sedák a opěradlo jsou vyrobeny z textilie s PU pěnou a jsou podepřeny hliníkovým rámem. Použitím popruhu se dosáhne odpružení.

Povlaky na polštáře jsou odnímatelné.

Závěr

Tento článek vám poskytne informace o tom, kde koupit pohovky a sedací soupravy Sorrento. Nákup pohovek a sedaček Sorrento nemusí být obtížný úkol. Udělejte si čas a nespěchejte.