Kde koupit odstraňovač plísní a plísní Zep: 5 nejlepších možností

Zajímá vás, kde koupit odstraňovač plísní a plísní Zep? Tento průvodce vám kryje záda!

Jednoduše si musíte procházet obchody a nákupní centra, která jsou zde uvedena, a zjistit, které je blíže vaší lokalitě. Mějte však na paměti, že před použitím přípravek vyzkoušejte nastříkáním na povrch nenápadného místa.

Nechte působit 2-3 minuty a poté nechte zcela zaschnout. Pokud povrch obsahuje nebo je vyroben z porcelánu nebo kovu, okamžitě jej opláchněte.

Místa, která prodávají odstraňovač plísní a plísní

Existuje několik míst, kam se můžete snadno vydat v rámci přípravy na boj proti zamoření plísní. Pamatujte, že následující seznam zahrnuje online i fyzické obchody.

1. Walmart

V jeho internetovém obchodě se odstraňovač skvrn od plísní a plísní Zep prodává za jeden galon. Dodává se za cenu 11,62 $.

Nabízí také dopravu zdarma do Sacramenta. Produkt prodává a odeslal Domino’s Digital Solutions LLC, ale tyto informace se mohou u různých prodejců lišit.

Pokud chcete, aby byl produkt odeslán rychleji, můžete přidat adresu. Další věc, kterou můžete udělat, je potvrdit datum příjezdu a přesnou cenu dopravy před odhlášením.

Pokud nejste s produktem spokojeni, můžete jej do 30 dnů vrátit.

2. Hardware Ace

Ace Hardware také prodává stejný produkt, ale v kontejneru o velikosti 32 uncí. Dodává se v lahvičce s rozprašovačem, která je ideální pro těžko přístupná místa ve vaší domácnosti zamořená plísní.

Samotný obchod má bezpečnostní list, který si můžete prohlédnout, pokud přemýšlíte o potenciálních nebezpečích, které by to mohlo způsobit. Můžete zde také vidět použité ingredience, takže si můžete udělat malý průzkum o jeho účinnosti.

Produkt lze zakoupit za rozumnou cenu 3,99 $. Hardware také nabízí bezplatné vyzvednutí na prodejně a mimo budovu.

Bohužel momentálně není k dispozici pro odeslání. Pokud si však myslíte, že máte snadný přístup k jeho blízkým obchodům, navštivte internetový obchod a podívejte se, který obchod má produkty odstraňovače plísní na skladě.

3. Menards

Tento obchod prodává produkt ve stejné velikosti kontejneru, ale za nižší cenu 2,98 $. Nabízejí také bezplatnou loď k uložení zadáním vašeho PSČ.

Jejich přeprava na druhou stranu také vyžaduje zadání PSČ. To určuje přesná data a náklady dopravy, když při placení vybíráte možnosti dopravy.

Pokud narazíte na problém s produktem, můžete si prohlédnout jeho zásady pro vrácení. To vás provede procesem vrácení peněz nebo výměny.

4. Ohýbací řezivo

Bender Lumber prodává jednogalonovou verzi produktu za cenu 9,99 $. Produkt si můžete objednat v jejich internetovém obchodě, nebo pokud chcete, vyzvedněte si ho zdarma.

Pokud děláte to druhé, obchod se nachází na 702 13th Street Nw Linton, 47441 ve Spojených státech. Pokud nakupujete v samotném obchodě, mějte na paměti, že cena v obchodě se může lišit od ceny online.

Můžete se také rozhodnout odeslat produkt, pokud bydlíte daleko od obchodu. Nabízejí pozemní dopravu, ale bohužel není k dispozici rychlá doprava.

5. Grainger

Při velikosti nádoby jeden křemen prodává Grainger odstraňovač skvrn a plísní Zep. Můžete si jej objednat za rozumnou cenu 102,63 $.

Obchod také poskytuje podmínky dostupnosti zásilky. Provádí zákazníky procesem dodání. Jeho odhady doručení jsou založeny na dostupnosti produktů v reálném čase a standardní pozemní přepravě.

Kromě těchto věcí poskytují uvedené podmínky také další související informace a podmínky, které musí zákazníci znát.

Důležité podrobnosti o produktu

Průmyslově silné složení odstraňovače skvrn a plísní Zep rychle rozptýlí zabarvení plísní a plísní na záchodových mísách, dřezech, keramických dlaždicích, spárovacích hmotách a dalších nezdobených površích.

Výrobek na bázi bělidla je bezpečný pro použití na sklolaminátové, dlaždicové a porcelánové povrchy a lze jej použít uvnitř i venku. Je to jediné svého druhu, složení připravené k použití odstraňuje skvrny bez nutnosti drhnutí.

Na své webové stránky Zep přidal pro-tip, kde by měl být po použití tohoto produktu aplikován Zep Commercial Clear Shell Mould and Midew Inhibitor. Tím se zabrání napadení plísněmi a zabrání se tak dalšímu čištění plísní!

Jako každý jiný proces sanace plísní se však musíte obléknout do ochranného oděvu, zejména pokud čelíte velkému množství plísní. Tento článek o tom, jaký typ respirátoru potřebujete na plísně, by mohl odpovědět na vaše otázky.

Plísně jsou známé tím, že způsobují dýchací potíže a spouštějí alergické reakce. Pokud tomu náhodou nezabráníte, můžete vyhledat „lékaře, kteří léčí onemocnění plísní v mém okolí“.

Také, pokud si myslíte, že máte imunokompromitovaný systém, pak je nejlepší přenechat tento úkol odborníkům na sanaci plísní. Tak byste se nemuseli starat o dvě věci najednou!

Závěr

Nevíte, kdy byste ho mohli potřebovat, proto si tuto informaci ihned uschovejte, kde koupit odstraňovač plísní a plísní Zep! Plísně a plísně mohou být předvídatelné, ale faktory pro jejich živnou půdu nemusí být předvídatelné.