Kde koupit mini láhve na víno pro svatební dary

Pokud nevíte, kde koupit mini lahve vína pro svatební výslužky, zvažte tři místa. Mini lahve na víno si můžete koupit na Amazonu, Sutter Home nebo vyzkoušet různé značky vín, které nabízejí mini lahve na víno.

Poskytneme vám také snadný návod pro kutily pro přizpůsobení mini vín jako svatebních laskavostí. A pokud potřebujete zásobu na recepci a koktejlovou hodinu, přečtěte si, kde koupit víno na svatbu.

Kde přesně koupit mini láhve na víno pro svatební dary

Amazon

Amazon je jedním z nejpohodlnějších míst, kde získat mini láhev vína za rozumnou cenu. Téměř každý nakupuje na Amazonu a své mini lahve vína od nich dostanete na svatbu.

Mini lahve v Amazonu jsou ideální pro výrobu DIY svatebních laskavostí, které potřebují pouze lahve, ne samotný likér. Kromě toho se prázdné lahve snadno zdobí a přizpůsobují, pokud dáváte osobní svatební laskavosti.

Pouzdro 12 5-uncových lahví, které můžete naplnit bonbóny jako svatební laskavost, stojí na Amazonu pouze 17 dolarů. Pokud ale potřebujete minilahve s vínem, můžete procházet další obchody níže.

Domovská stránka Sutter

Předpokládejme, že rozdáváte mini lahve s vínem jako svatební výzdobu namísto zdobení mini lahví vína, nakupujte v Sutter Home. Vaši svatební hosté tato jednorázová vína jistě ocení a Sutter Home nabízí různé možnosti, abyste si pro své hosty mohli vybrat ta nejlepší.

Sutter Home má 15 mini lahví vína: Sauvignon Blanc, Chardonnay, Pinot Grigio, Riesling, Moscato, Pink Moscato, Red Moscato, White Merlot, White Zinfandel, Sweet Red, Sangria, Pinot Noir, Cabernet Sauvignon, Red Blend a Merlot.

Můžete dokonce použít své svatební menu nebo místo jako inspiraci při výběru toho, jaké svatební lahve vína darují svým hostům. A nejlepší ze všeho je, že některé stojí pouze 1,75 dolaru, takže při nákupu mini lahví vína pro své hosty nemusíte vydělat peníze.

Značky vín, které nabízejí mini láhve vína

Kromě zkoušení různých obchodů nabízejí některé značky vín mini lahve, které si můžete zakoupit pro své svatební laskavosti. Stačí porovnat mini lahve na víno, abyste našli ty levné nebo ty, které vyhovují vašemu rozpočtu, zejména pokud potřebujete koupit mnoho vín.

Podívejte se ve své vinotéce na La Marca Mini Prosecco, Coastal Ridge Cabernet Sauvignon, Allure Bubbly Moscato, Mionetto Moscato Dolce Prestige, Barefoot Rose, Myx Fusions Moscato & Coconut a Barefoot Bubbly Brut, abychom jmenovali alespoň některé. Samozřejmě nemusíte dávat každému hostovi láhev, zvláště pokud máte ty drahé.

Místo toho počítejte jednu laskavost mini láhve vína na domácnost. Můžete také zvážit tyto svatební výslužky pouze pro vaši svatební hostinu a poté si koupit ty cenově dostupnější pro zbytek svatebních výslužek vašich hostů.

Jak vyrábíte mini láhve na víno pro svatební dary?

Namísto toho, abyste svým hostům dávali pouze mini láhve vína jako laskavost, proč je nezvýšit a upravit je tak, aby sloužily jako svatební upomínky. Můžete si vytisknout své vlastní etikety doma a ozdobit vína pro větší úsilí a sentimentálnost.

 • Naplánujte si design a text etikety, který chcete na svatebních lahvích na víno; zvažte slovní hříčky vytvořené vaším jménem a jménem vašeho partnera a inspirujte se tématem vaší svatby
 • Změřte stávající štítek miniláhve vína a použijte jej při tisku a řezání vlastních vyrobených lahví
 • Nalepte etikety na láhve vína
 • Ozdobte láhev vína stuhou, kamínky nebo jakýmkoliv detailem, který se hodí k tématu vaší svatby
 • Omotejte hrdlo miniláhve páskou
 • A pokud vám zbylo mnoho lahví vína, proč je nemít kolem svatby? Přečtěte si, jak mohu využít láhve vína na svatbu pro kreativní nápady.

  Prodává Costco mini lahve vína?

  V Costco jsou balíčky mini lahví vína, pokud v nich raději nakupujete. Můžete si například koupit šest lahví mini šampaňského, které můžete darovat jako svatební dar.

  Jak se nazývá malá láhev vína?

  Když kontrolujete různé vinotéky, abyste si objednali mini láhev vína jako svou svatební laskavost, víte, jak nazvat tuto malou láhev vína? Při nákupu mini lahví na víno se seznamte s terminologií, obchod vám tak může pomoci mnohem lépe.

  Nejmenší lahev na víno je Piccolo a obsahuje 187,5 mililitrů, což je jen o něco více než množství ve standardní sklenici vína. Pokud chcete, aby si hosté užili dvě a půl sklenky na víno, zvažte demi nebo poloviční láhev.

  Existují i ​​lahvičky s obsahem 500 mililitrů a jmenují se Jennie. A co se týče standardní láhve vína, pojme pět sklenic, protože obsahuje 750 mililitrů.

  Můžete získat malé láhve vína?

  Seženete malé lahve vína různých značek, které se skvěle hodí na svatební výslužky. Tyto mini lahve vína můžete podávat i ve svatebním baru, takže hosté mohou vyzkoušet různé druhy, aniž by museli otevírat velké lahve.

  Závěr

  A to je vše! Právě jste zjistili, kde koupit mini lahve na víno pro svatební výslužky: Amazon, Sutter Home nebo vyzkoušet nejmenší lahve od značek jako La Marca nebo Barefoot.

  Tyto minilahve si můžete přizpůsobit vytištěním štítků inspirovaných svatbou doma. Svůj svatební rozpočet si ale samozřejmě zkontrolujte, zvláště pokud si chcete pořídit nějaké drahé značky.