Kde koupit matraci Wyoming King? Nejlepší průvodce

Můžete vědět, kde koupit matraci Wyoming King, když zkontrolujete, zda společnost vyrábí speciální velikosti. Podobně jako u aljašského krále není tak běžné najít wyomingského krále v obchodech s matracemi. Zmíníme se o těch, kteří vyrábějí vlastní velikosti, abyste měli nějaké nápady.

Je podle vás král Wyomingu ideální volba? Nenechte se odradit mírným omezením v obchodech, které tuto velikost nabízejí. Jak zjistíte níže, s těmi, které to poskytují, je vhodné obchodovat.

Kdo vyrábí matraci Wyoming King?

Matrace Insider

Není divu, že společnost Mattress Insider nabízí královské matrace Wyoming. Vyrábí jiné vlastní velikosti, jako je aljašský král a dokonce i evropské velikosti, takže můžete očekávat, že mají také královou velikost Wyoming. Dostanete-li svou postel od této společnosti, můžete se cítit klidně, protože je známým prodejcem matrací.

Pokud si pořídíte matraci Wyoming King od Mattress Insider, můžete si vybrat z paměťové pěny, latexové pěny, gelové pěny a dokonce i innerspring. Materiály matrace Insider jsou testovány a certifikovány jako netoxické pro váš klid. A co se týče potahu, společnost používá Cool-Max by Dupont, Bamboo nebo Certified Biobavlna, záleží na vašem požadavku.

V závislosti na vaší poloze může výroba královské postele ve Wyomingu trvat sedm pracovních dní a doba přepravy se pohybuje od 3 do 5 dnů. A protože je považována za matraci vyrobenou na míru, bude stlačena a utěsněna v plastu pro přepravu v krabici. Pro vaši informaci, Mattress Insider také dodává své postele z FedEx Ground.

Výrobci matrací, kteří vyrábějí vlastní velikosti

Výrobci jako Rest Right Mattress a Natural Form také nabízejí postele na míru, včetně Wyoming King. U prvního si můžete vybrat ideální tvrdost z pevného, ​​středního a měkkého, přičemž materiálem může být hybridní nebo paměťová pěna.

Jak doručují? Rest Right Matrace může být zaslána běžným doručením nebo doručením v bílých rukavicích. Pro vaše pohodlí doporučujeme dodání bílých rukavic, protože zahrnuje uspořádání postele a likvidaci staré. Doručení však bude trvat déle ve srovnání s běžným doručením, maximálně 22 dní.

Natural Form naproti tomu vyrábí nadrozměrné postele na míru pomocí hybridní pěny CertiPUR-US. Patří mezi ně aljašský král, vermontský král, texaský král a samozřejmě král Wyomingu. Ale to, co se nám na této společnosti líbí nejvíce, je, že nabízí 10letou záruku, že v případě potřeby opraví nebo vymění vaši nadrozměrnou matraci.

Kolik stojí matrace Wyoming King?

V závislosti na značce, konstrukci a materiálech můžete očekávat, že královská postel Wyoming bude stát více než vaše tradiční matrace velikosti King. Může se pohybovat od 2000 do 7000 USD, bez základů a podestýlky. Musíte mít na paměti, že rám bude také stát podobně nebo dokonce více.

Náš tip je pořídit si doplňky u stejného výrobce, od kterého jste získali matraci Wyoming King. Ušetří vám to potíže s potenciálním pořízením něčeho, co nebude dobře sedět. V závislosti na společnosti jej můžete také získat za nižší cenu.

Úvahy při nákupu manželské postele Wyoming

Kromě ceny za matraci, rám a lůžkoviny byste měli zvážit také materiály a celkové vlastnosti královské postele Wyoming. Stejně jako při nákupu jiných velikostí postelí musíte získat správný materiál a pevnost pro váš typ postavy a polohu spánku.

A co víc, máte vůbec dost místa pro nadrozměrnou matraci? Pokoj by měl zůstat pohodlný s postelí. Před trvalým nákupem Wyomingského krále můžete porovnat s jinými velikostmi vyrobenými na zakázku.

Co je postel King ve Wyomingu?

Matrace Wyoming King je velká postel, která se obvykle vyrábí na míru. Je však stále menší než aljašský král, přestože je větší než váš standardní král a kalifornská královská matrace. Přesněji řečeno, měří 7 stop na šířku a 7 stop na délku nebo 84 x 84 palců.

Jak jsme již uvedli dříve, různí výrobci se liší v materiálech, které používají pro své nadrozměrné postele. Nejběžnější z nich je paměťová pěna a můžete si vybrat její tvrdost. Celkově si myslíme, že Wyomingský král je rozumnou úvahou, pokud chcete překročit velikost, aniž byste se zavázali k něčemu tak velkému, jako je aljašský král.

Jak velká je texaská velká manželská postel?

Texaská královská matrace měří 80 palců na šířku a 98 palců na délku. Proto je delší než král Wyomingu. Pokud chcete nadrozměrnou matraci, ale váš pokoj podporuje více obdélníkový prostor, můžete si pořídit texaského krále.

A co aljašská manželská postel King?

Aljašská královská matrace měří neuvěřitelných 108 x 108 palců. Je to největší nadrozměrná postel, a proto je pojmenována po největším státu v USA. Díky tomu je aljašský král nejlepší volbou pro rodiny, které spolu spí.

Závěr

Chcete jít s něčím větším, než je manželská postel? Pak by bylo užitečné vědět, kde koupit matraci Wyoming King v USA! Jak jsme si řekli výše, společnosti, které nabízejí postele na míru, nabízejí Wyoming king.

Mezi oblíbené výrobce patří Mattress Insider, Rest Right Mattress a Natural Form, abychom jmenovali alespoň některé. Postel vám doručí a někteří dokonce nabízejí příslušenství k této nadrozměrné matraci. Pokud máte stále nějaké dotazy týkající se matrací Wyoming King, dejte nám vědět!