Kde koupit matraci v Chicagu: 4 nejlepší obchody

Ti, kdo přemýšlejí, kde koupit matraci v Chicagu, mají čtyři obchody, které musí navštívit a vyzkoušet. Probereme, co můžete od těchto míst očekávat a výhody, které každé z nich nabízí. A co ti v jiných státech?

Dobrou zprávou je, že jsme také napsali, kde koupit matraci v NYC, a dokonce jsme hovořili o nejlepších obchodech s matracemi v DC. Znáš někoho z Houstonu? Vybrali jsme dokonce ty nejlepší obchody na nákup matrace v Houstonu.

Kde koupit matraci v Chicagu Illinois

Matracová firma

Firma Matrace je jedním z nejoblíbenějších míst k získání matrace, protože nabízí nejlepší ceny, jak dokazuje jejich záruka 120 nocí nízké ceny. A pokud jste v Chicagu, máte na výběr z několika míst matrace.

Obchody Mattress Firm v Chicagu mají hodnocení 4,5 až 4,8 nad 5 hvězdiček s kladnými komentáři, jak je vidět na jejich webových stránkách. Můžete také procházet jejich webové stránky a poté zavolat na pobočku v Chicagu ve vašem okolí, abyste zjistili, zda je požadovaný model k dispozici a zda si jej můžete prohlédnout osobně. A pokud chcete zaznamenat prodeje a slevy společnosti Matrace, označte si v kalendáři Den prezidentů, Den památky, 4. července, Svátek práce, Den veteránů, Černý pátek a Kybernetické pondělí.

Kromě firmy Matrace jsou zde nejlepší obchody na nákup matrace, která je zařazena vedle ní.

Číslo spánku

Pokud chcete nastavitelnou matraci a přizpůsobený zážitek ze spaní, navštivte umístění Sleep Number v Chicagu. Je na třídě N Clybourn, poblíž Bed Bath & amp; Kromě toho je otevřeno každý den, včetně víkendů. Výhodou návštěvy prodejny Sleep Number je, že nabízejí takzvané 3D zobrazení INDIVIDUALFIT®, které mapuje tlakové body vašeho těla, což vám pomůže získat ideální nastavení spánkového čísla.

Kromě toho má Sleep Number k dispozici odborníky na spánek, se kterými se můžete před koupí postele poradit. Jste z jiné oblasti Illinois? Dobrou zprávou je, že kromě toho v Chicagu můžete také navštívit několik čísel spánku.

Také jsme hovořili o tom, kde si můžete koupit matraci Sleep Number, pokud se chcete dozvědět více o jejich umístění.

Americká matrace

Ti, kteří chtějí podporovat rodinnou a provozovanou firmu, si mohou koupit svou matraci v americké matraci. Mají rozsáhlý seznam umístění obchodů v Chicagu, takže by mělo být snadné najít pro vás nejvhodnější. Sídlo společnosti je ve vesnici Elk Grove a můžete si být jisti, že tento poskytovatel matrací pomáhá s místní ekonomikou.

Matrace v americké matraci zahrnují značky jako Ashley, Beautyrest, Nectar, Sealy, Serta a Tempurpedic. Je dokonce možné, aby doručení proběhlo do 1 až 2 dnů. A na rozdíl od jiných obchodů je na americkou matraci poskytována záruka výrobce.

Casper

Jste fanouškem slavné značky matrací typu bed-in-a-box, kterou je Casper? Dobrou zprávou je, že existuje obchod Chicago Casper a nachází se na W Fulton Market. Toto umístění umožňuje procházky, schůzky zdřímnutí a vyzvednutí nazývané vyzvednutí E-Zzz.

Co je to snímač Casper E-Zzz? Tato nabídka vám umožňuje provést objednávku v obchodě Chicago Casper. Poté si jej můžete vyzvednout pro rychlou a bezpečnou transakci. A pro ty, kteří jsou zvědaví, kdo vyrábí matrace Casper, podívejte se na náš článek o tom.

Proč má Chicago tolik obchodů s matracemi?

Podle Chicago Tribune existuje v Chicagu mnoho obchodů s matracemi, protože společnost Matrace se snaží růst prostřednictvím akvizic. V dnešní době nejsou matrace k dispozici pouze v obchodních domech a obchodech s nábytkem, protože sami výrobci mají specializované obchody s matracemi po celé zemi. Například v Chicagu je mít blízko sebe obchody s matracemi obchodní strategii.

Díky více obchodům s matracemi je značka jedinou možností kupujícího, místo aby byla jen první volbou. Tyto obchody s matracemi navíc ve srovnání s jinými podniky nevyžadují ani vysoké náklady na údržbu.

Kde recyklovat matraci v Chicagu

Pokud chcete recyklovat matraci v Chicagu, zvažte kontaktování společnosti Recycle By City nebo Junk Relief. S Recycle By City můžete pro své pohodlí dokonce požádat o službu vyzvednutí objemných položek. Junk Relief vám také může odebrat matraci a dokonce přijímají další kusy nábytku do ložnice, jako jsou rámy, plošinové postele a pružiny.

Doporučujeme přečíst si tento článek, který pojednává o tom, co lze se starou matrací dělat. Před vyhozením použité postele je vždy lepší zvážit další možnosti.

Kam darovat matraci v Chicagu

Pokud je vaše matrace stále v dobrém stavu, můžete se obrátit na Chicago Furniture Bank. Přijímají matrace, pružiny a dokonce i rámy postelí. Různé charitativní organizace a organizace mohou získat použitý nábytek, ale vždy si přečtěte jejich pokyny, protože některé neakceptují použité matrace.

Kde zlikvidovat matraci v Chicagu

Obraťte se na služby pro nakládání s odpady v Chicagu, abyste věděli plán vyzvednutí objemných předmětů, jako jsou matrace. Možná budete muset také domluvit schůzku, takže se s nimi poraďte, než opustíte postel na obrubníku.

Závěr

A to je vše! Chcete -li zrekapitulovat, kde koupit matraci v Chicagu, můžete vyzkoušet Matrace Firm, Sleep Number, American Mattress a Casper. Chicago je skutečně jedním ze států USA, které jsou v obchodech s matracemi hojné.

Zkoušeli jste některá z těchto míst? Dejte nám vědět své zkušenosti v komentářích.